6,3 tc brak zarodka

Dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk
Profesor Akademii Medycznej, kierownik Kliniki Leczenia Niepłodności Invicta w Warszawie i Gdańsku specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. W obszarze jego szczególnych zainteresowań medycznych pozostają takie dziedziny jak rozród wspomagany, endokrynologia, embriologia i genetyka.
Członek polskich i zagranicznych towarzystw naukowych w tym PTG, PTD, PTA, PGDIS, ESHRE, EndoS, ASRM.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Misia299

6,3 tc brak zarodka

Post autor: Misia299 »

Witam, mam pytanko w tej chwili jestem 6,3 tc czy jest możliwe że pokaże się jeszcze zarodek w moim przypadku wspomnę iż mam problemy ze zbyt wysokim problemem prolaktynypo obciążeniu ,nie wiem kiedy naprawdę doszło do zapłodnienia, tabletki (Dostinex) zaczęłam brac 04/09/09 a według kalendarza ciąży do zapłodnienia doszło 22/08/09 mój pęcherzyk ciążowy wynosi 12 mm bhcg rośnie zażywam luteinę(2x2) i duphaston(3x1), mam wyznaczony zabieg na 13/10/09 jeśli nic się nie zmieni to będzie 7,3 tc czy mam jeszcze szansę na to że zarodek się pokaże?dodam że b hcg z dnia 25/09/09/ wynosiło 4100,000 mlU/ml kolejne z dnia 28/09/09 wynosiło 5663,000 mlU/ml pęcherzyk usg z dnia 05/10/09 12mm

Zablokowany

Wróć do „Poronienia - pytania do eksperta z Gdańska/Warszawy”