Pytania do eksperta - przeczytaj zanim coś tutaj napiszesz!

Dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk
Profesor Akademii Medycznej, kierownik Kliniki Leczenia Niepłodności Invicta w Warszawie i Gdańsku specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. W obszarze jego szczególnych zainteresowań medycznych pozostają takie dziedziny jak rozród wspomagany, endokrynologia, embriologia i genetyka.
Członek polskich i zagranicznych towarzystw naukowych w tym PTG, PTD, PTA, PGDIS, ESHRE, EndoS, ASRM.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Michal
Członek Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Administrator
Posty: 1675
Rejestracja: 13 maja 2002 00:00

Pytania do eksperta - przeczytaj zanim coś tutaj napiszesz!

Post autor: Michal »

Witaj na forum Poronienia - pytania do eksperta z Gdańska. Bardzo prosimy: poświęć chwilkę czasu i przeczytaj poniższy tekst. Znajdziesz tutaj informacje ułatwiające korzystanie z tego forum oraz podstawowe zasady, o przestrzeganie których chcielibyśmy Cię prosić:

Obszary tematyczne, jakie możesz poruszać na tym forum dotyczą poronień.
To forum nie jest poświęcone szeroko rozumianej tematyce "Zdrowie kobiety", dlatego wszelkie pytania nie dotyczące ww. zakresu (np. antykoncepcja, poród, menopauza i inne problemy kierowane do ginekologów ogólnych) będą usuwane przez moderatorów.

Nasi eksperci mogą nie odpowiedzieć na Twoje pytanie, jeśli uznają, że temat ten był już wielokrotnie poruszany i wszelkie informacje, o które pytasz znajdziesz w linkowni lub wśród wcześniej udzielonych odpowiedzi.
[*]Zadając pytanie pamiętajcie proszę, że przyczyny poronienia mogą być bardzo złożone, i o ile nasi eksperci mogą wam pomóc zrozumieć czy też zinterpretować wyniki poszczególnych badań i oznaczeń, to nie są w stanie wyciągnąć głębszych wniosków na podstawie tak fragmentarycznych informacji. Nie domagajcie się postawienia diagnozy. To po prostu NIEMOŻLIWE.
[*]Zadając pytanie, jasno sformułuj w temacie czego ono dotyczy. Nie pisz tak: "Mam pytanie" lub "Proszę o odpowiedź". Napisz np. "Stosunek LH do FSH" albo "Przeciwciała antykardiolipinowe", co pozwoli innym łatwo zorientować się czego pytanie dotyczy.
[*]NIGDY nie odpowiadaj na tym forum przed ekspertem Takie posty będą bezwarunkowo kasowane. Jeżeli poruszony temat wydaje ci się szczególnie interesujący możesz go kontynuować po wypowiedzi eksperta.
[*]NIGDY nie dokonuj zmian w treści lub tytule zatwierdzonego wcześniej pytania, zwłaszcza jeśli ekspert udzielił już na nie odpowiedzi. Zaistnienie takiej sytuacji będzie skutkowało usunięciem całego tematu.[/list]
Pamiętaj też, proszę, o ogólnych zasadach obowiązujących na forum Stowarzyszenia Nasz Bocian, czyli:
  1. Zastanów się na jaki temat będziesz pisać i znajdź forum najbardziej odpowiadające temu tematowi. Posty nie odpowiadające tematowi forum mogą być skasowane przez moderatorów.
  2. Zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź czy nikt przed tobą nie pisał już w tej sprawie. Do przeszukiwania forum najlepiej użyć wyszukiwarki.
  3. NIGDY nie pisz tej samej wiadomości w kilku miejscach. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zadajesz to samo pytanie jednocześnie na forum eksperckim oraz na jednym forum poświęconym dyskusjom z forumowiczami.
  4. Administratorzy i moderatorzy nadzorując forum mogą dzielić, łączyć, przesuwać i kasować posty a nawet całe wątki, dlatego jeżeli twój post lub wątek zniknie nie umieszczaj go ponownie w tym samym miejscu, tylko napisz do administratora (admin@nasz-bocian.pl) z prośbą o wyjaśnienie.
  5. Gdy nie jesteś pewien(a) jak coś zrobić napisz post w dziale PORTAL NASZ BOCIAN. Oczywiście sprawdzając uprzednio czy nikt wcześniej o to nie pytał.
  6. Pisząc post stosuj zasady netykiety. Nie cytuj całych wiadomości a jedynie fragmenty do których się odnosisz, nie krzycz (nie pisz dużymi literami) bez potrzeby, nie nadużywaj ikonek i kolorów, które powodują nieczytelność Twojego postu ale też nie ograniczaj się za bardzo ;-) .
Mamy nadzieję, że te zasady uprzyjemnią nam wszystkim korzystanie z tego forum

Administratorzy forum Stowarzyszenia "Nasz Bocian"

Zablokowany

Wróć do „Poronienia - pytania do eksperta z Gdańska/Warszawy”