POZNAŃ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

gosia27
Posty: 43
Rejestracja: 24 lis 2006 01:00

Post autor: gosia27 »

czesc dziewczyny, ja chodzilam tez zpolnej do Miedzianowskiego, w sumie dobry lekarz, bo bylam u kilku..mialam kilka poronien, i wszyscy twierdzili ze to normalne, tylko on stwierdzil ze kazde poronienie ma przyczyne, wyleczyl mnie z dlugoletniego stanu zapalnego... mam jednak nadal te poronienia, po okolo juz 3 tygodniu ciazy, zawsze w tym samym czasie, mimo ze mam wszystkie wyniki bardzo dobre, nie wiem co robic juz
Awatar użytkownika
Iwa29
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2006 01:00

Post autor: Iwa29 »

Cześć Wam. A mi polecono dr Halerz-Nowakowską i pytałam już o nią na innym wątku, ale na razie nikt jej nie zna. Termin wizyty za 2 mies. - załamka.
Chciałabym się dowiedzieć czy komuś pomogła zajść i czy jeśli problem dotyczy obojga czy ona będzie właściwą osobą do której się zwrócić? Wiele dobrego piszą o dr Derwichu też z Polnej. Czy któraś z Was może też coś więcej powiedzieć. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam. Iwa
Awatar użytkownika
Sylwi78
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2006 01:00

Post autor: Sylwi78 »

Hej! Ona jest zapewne dobrym specjalistą problem tkwi w tym ,ze ma tylu pacjentów ( przyjmuje do 22 lub pozniej.....) ,ze nie zawsze jest przytomna -takie moje osobiste odczucie. Jest miła i ogólnie ok jako osoba ale niestety w trakcie wizyty czesto odbiera swoja komórke musi sie zastanowic nad tym co przed chwila do Ciebie mówiła i raczej nie pamieta swoich pacjentek. Ale nie leczyłam sie u niej z powodu bezpłodnosći więc w tym temacie nie mogę sie wypowiedziec. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Iwa29
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2006 01:00

Post autor: Iwa29 »

Sylwi78 dzięki. Zapisałam się do niej ze wzgl. na moje problemy z PRL, ale dziewczyny leczące się u dr Derwicha piszą, że on jest też andrologiem i może pomóc mojemu M. i też bardzo go chwalą. No, tak my potrzebujemy konkretnej porady, stąd moje poszukiwania.
Awatar użytkownika
Sylwi78
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2006 01:00

Post autor: Sylwi78 »

Hej;) Moze warto spróbować ;):) ale musisz uzbroic sie w cierpliwość oczekiwanie na Nowakowska to koszmarek umawiasz sie np na 16 a ona sie zjawia o 17 i przed tobą 3 pacjentki..... Ale i tak uważam ,ze warto -zwyczajnie przycisnąć ja i koniec wymusic badania , skierowania itp w koncu płacisz za wizyte 150zł......... ;)
Awatar użytkownika
Iwa29
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2006 01:00

Post autor: Iwa29 »

Sylwi78 wiem, że nie leczyłaś się u niej z powodu probl. z płodnością, ale skoro u niej byłaś, to wiesz może czy będzie też w stanie też pomóc mojemu M? Mam nadzieję, że Cię nie zamęczam.
Awatar użytkownika
Sylwi78
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2006 01:00

Post autor: Sylwi78 »

Nie zamęczasz;) podam Ci moje gg mozesz pytać smiało o co chcesz :) sądze ,ze tak będzie szybciej i prościej ---- 3746711
Awatar użytkownika
Iwa29
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2006 01:00

Post autor: Iwa29 »

Sylwi78 ok. muszę tylko postarać się o gg... i dam Ci znać. Dzięki.
Awatar użytkownika
karola343
Posty: 48
Rejestracja: 05 sty 2007 01:00

Post autor: karola343 »

Cześc dziewczyny dopiero zaczynamy z męzem leczyć sie na POLNEJ,ROZPOCZYNAMY U PROF, PAWELCZYKA, PROSZE NAPISZCIE JAKI oN JEST,WYWARŁ NA MNIE DOBRE WRAŻENIE ALE CZY JEST SUMIENNY ? CZY JEST DOBRYM FACHOWCEM? JAK KAŻDEJ PEWNIE PARZE STARAJĄCEJ SIE O DZIECKO ZALEŻY NAM NA CZASIE A BARDZO TRUDNO UMÓWIĆ SIE DO NIEGO NA WIZYTĘ????PROSZE O ODP. :)
Awatar użytkownika
Betata
Posty: 255
Rejestracja: 29 lis 2006 01:00

Post autor: Betata »

Karola343
wysłałam do Ciebie wiadomość na PW
Awatar użytkownika
lusia1
Posty: 51
Rejestracja: 10 sie 2006 00:00

Post autor: lusia1 »

karola 343 witaj!
Uważam go za lekarza z ogromną wiedzą! Byłam u niego tylko na jednej wizycie, następne spotkanie w szpitalu już nie doszło do skutku ponieważ pan prof.wyjechał, a pani w sekretariacie nie potrafiła mi powiedzieć kiedy wróci.Ważna rzecz że jest z nim utrudniony kontakt telefoniczny no i na wizyty się długo czeka!Dla mnie jest bardzo ważne aby móc się skontaktować z lekarzem bezpośrednio a nie przez sekretarkę! Na pewno spotkasz się z różnymi opiniami, to zależy od tego czy pomógł. Zależy tez czego oczekujesz?
Awatar użytkownika
karola343
Posty: 48
Rejestracja: 05 sty 2007 01:00

Post autor: karola343 »

Witaj Lusia
To samo zauważyłam trudno sie z nim umówić jestem na początku całej drogi i mam wiele pytań i wątpliwości,wspólnie z męzem próbujemy sie do niego dodzwonić i nic,wiecznie go nie ma. Proawdopodobnie czeka mnie in vitro,jako fachowiec wywarł na mnie dobre wrażenie ale co z tego jak jest wiecznie nie uchwytny.pozdrawiam
Awatar użytkownika
lusia1
Posty: 51
Rejestracja: 10 sie 2006 00:00

Post autor: lusia1 »

No właśnie ! Nie mam pojęcia jak to się odbywa kiedy przygotowuje pacjentkę do ivf, bo przecież wtedy kontakt bezpośredni telef. z lekarzem jest niezbędny! Trzymam za Ciebie kciuki! Pozadrawiam.
Awatar użytkownika
noemi74
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2007 01:00

Re: U kogo się leczyć w Poznaniu???

Post autor: noemi74 »

Witajcie, czy któraś z was leczyła sie u pani doktor Aliny Warenik-Szymankiewicz? Jaka jest? Czy jesteście zadowolone? Ewentualnie kogo innego możecie polecić?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 124
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: Dominik »

Noemi74
Wejdź na wątek "szukam bratnich dusz z Polnej/Poznań" Tam jest trochę informacji o lekarzach.
Ja osobiście poleciłabym Ci dr Derwicha (też pracuje na Polnej), dzięki jego pomocy mam juz roczne bliźniaki. :D
Najszczęśliwsza mamusia na świecie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”