POZNAŃ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

MIKA4000
Posty: 2358
Rejestracja: 11 paź 2005 00:00

Post autor: MIKA4000 »

Zaczynam sie leczyc u dr-a Pawelczyka...11 czerwca wybieram sie na Polna na laparoskopie z laparotomia.........heh zobaczymy co dalej...
Awatar użytkownika
asiunia28
Posty: 48
Rejestracja: 04 maja 2007 00:00

Post autor: asiunia28 »

hej dziewczyny!
też leczę się u prof. Pawelczyka. pozdrawiam was gorąco. :clap1: i trzymam kciuki
MIKA4000
Posty: 2358
Rejestracja: 11 paź 2005 00:00

Post autor: MIKA4000 »

A zadowolona jesteś? Jeśli mogę wiedzieć jakie masz problemy????
Awatar użytkownika
cinek53
Posty: 104
Rejestracja: 30 cze 2006 00:00

Post autor: cinek53 »

Monroe prosze napisz mi co to jest zabieg policystyczności jajników PCO. Tez mam PCO ale nigdy nie slyszalam o zandym zabiegu.

Czy ktos leczy sie u Dr. Maciejewskiego, jak na mnie wywarl on bardzo dobre wrazenie (bylam jednak do tej poty tylko na pierwszej wizycie)
Awatar użytkownika
monroe
Posty: 448
Rejestracja: 08 mar 2007 01:00

Post autor: monroe »

cinek53 pisze:Monroe prosze napisz mi co to jest zabieg policystyczności jajników PCO. Tez mam PCO ale nigdy nie slyszalam o zandym zabiegu.
Witam PCOwiczkę!!!!!!
:wink:
Zabieg jaki jest wykonywany przy PCOS to resekcja klinowa jajników. Są dwie metody. Jedną z nich jest metoda laparoskopowa ( czyli nie otwieja się podbrzysza, tylko zabieg wykonuje się przez 3 otworki) ja miałam wykonany metodą tradycyjną, czyli przez otwarcie( w tej metodzie jest większe prawdopodobieństwo występowania zrostów pooperacjnych) Pobyt w szpitalu w moim przypadku trwał 5 dni i już pod wieczór pierwszego dnia trzeba próbować chodzić. Zabieg wykonywany jest w pełnej narkozie i trwa ok 15-30 minut. Niestety przez kilka dni jest welfron! :( Sam zabieg polega ma "obcinaniu" jajników, moje jajniki były wielkości 6 cm!!!! Więc gigaty!!!! poprosu zostały zmniejszone.
Przed podjęciem decyzji o zabiegu przez 2 lata byłam na Dianie 35 ( byłam bardzo młoda jak dowiedziałam się, że mam PCOS bo miałam 18 lat, więc leki były mi na rękę. W 2003 roku zdecydowałam się na zabieg mając 22 latka.
Mój Kochany Aniołek 23.02.07 [*]
02.06.08 zostałam Mamusią pięknej Pannicy Natalii Anny waga 3450 i 58 cm
Poród to przyjemność nowego życia......... ;)
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Post autor: moonniiaa »

juuuti pisze: Nie polecam natomiast dra Kądziołki z Invimedu
Dlaczego nie polecasz dr K?Czy miałaś jakieś nieprzyjemne zdarzenia z nim??Interesuje mnie to, ponieważ zapisałam się do niego na wizytę, a na Polną trzeba czekać ponad 2 miesiące...
Damianek ur. 16.08.2009
Dziękujemy Ci dr Żak
Hubercik ur. 21.06.2011
mała, mała Żaba
Damiankowe ząbki
Tygrysek
Awatar użytkownika
cinek53
Posty: 104
Rejestracja: 30 cze 2006 00:00

Post autor: cinek53 »

Monroe, dziekuje za odpowiedz. Tez mialam 2002 zabieg laparoskopi jednak poza usunieciem 1 cysty nic mi nie pomogl, @ sie nie uregulowal.
Myslisz, ze metoda tradycyjna jest bardziej skuteczna ? Moje jajniki maja okolo 3cm wiec chyba ok ??

Teraz probuje jak do tej pory bezskutecznie z ICSI.

Dziewczyny, nikt nie leczy sie u dr. Maciejewskiego w Poznaniu ?
Czy ktos mial juz moze u niego ICSI albo IVF ??
Awatar użytkownika
KARLA36
Posty: 71
Rejestracja: 29 sty 2007 01:00

Post autor: KARLA36 »

Osobiście nie polecam dr Słopienia jego metody leczenia niepłodnosci sa wrecz śmieszne.Jesli macie jakies pytania chetnie odpowiem na gg.
Zycze Wam tylko dobrego wyboru.
09.07 LAPARO POLNA ONiER porażka
27.01.2009 IVF jest córcia ur 18.10.2009
CUD druga corcia ur 12.06.2011
MIKA4000
Posty: 2358
Rejestracja: 11 paź 2005 00:00

Post autor: MIKA4000 »

Leczyłam się ponad roku u dr-a Kądziołki. Stwierdzil ze mam niedrozne jajowody, robil laparoskopie i stwierdzil ze nie moze dostac sie do brzucha bo sa zrosty i namowil mnie na IVF. Przeszlam dwa protokoły i nic...poszłam do dr-a Pawelczyka i co się okazało??? Ze mam niedrożny tylko jeden jajowód i teraz podchodze u Pawelczyka do nastepnej laparoskopii i wszystko bedzie jasne!!! Licze na pozytywne wieści po zabiegu. Może będę mogła naturalnie zajść w ciąże z jednym jajowodem drożnym a nie ładować pieniądze w IVF.
Awatar użytkownika
patrysiantko
Posty: 1646
Rejestracja: 19 lip 2006 00:00

hej

Post autor: patrysiantko »

Ja tez polecam Radka słopienia ktory jako jedyny lekarz(a przeszlam 4)postawil wlasciwa diagnoze i no cudowny czlowiek.

Dodane po: 3 minutach:

Mika,kadziałke tez przeszlam uwazam ze on wogole nie zna sie na leczeniu endokrynologicznym.od razu proponuje laparoskopie.w moim przypadku wystarczylo troche hormony podreperowac.
MIKA4000
Posty: 2358
Rejestracja: 11 paź 2005 00:00

Post autor: MIKA4000 »

Heh... mam cichą nadzieje że doktor Pawelczyk mi pomoże i że niedługo będzie widać rezultat w postaci brzuszka ...bo narazie jestem załamana i zdołowana na maxa.... :(
lunka81
Posty: 76
Rejestracja: 19 mar 2007 01:00

Post autor: lunka81 »

witam!
ja zaczynałam leczenie u dr.kadziołki,miałam mieć robioną przez niego laparoskopie jednak musiałam wyjechac na troche i niestety wszystko sie opóźnia.obecnie wróciłam ale nie jestem przekonana co do k.coraz więcej złych opinii o nim. brałam pod uwage prof.pawelczyka ale nie mogę sie z nim skontaktować czy ktoś ma na niego namiary?jeśli tak to prosze o podanie.
Awatar użytkownika
asiunia28
Posty: 48
Rejestracja: 04 maja 2007 00:00

Post autor: asiunia28 »

mika
na swoim przykladzie za wiele nie moge powiedzieć na temat prof. p. gdyż ide do niego drugi raz. za pierszym razem zrobił wrażenie ok. wydaje sie byc bardzo kompetentny. odpowiedział mi na wszystkie moje pytania. znam natomiast pare, któr DZIĘKI LECZZENIU U NIEGO PO 4 LATACH STARAŃ DOCZEKAŁA SIE ZDROWEGO BRZDACA. ja w niego wierzę.
pozdrawiam gorąco. nie dołuj sie. myśl pozytywnie. bedzie dobrze.
kejti oby pojawiły sie te dwie wyczekiwane krechy!
trzymam kciuki za wszystkie .
Awatar użytkownika
monichniulek
Posty: 998
Rejestracja: 21 mar 2003 01:00

Post autor: monichniulek »

będę wdzięczna za wszelkie info o Szymonie Banaszewskim.
Piszę w imieniu koleżanki, więc duzo o nim nie wiem.
Jest ginekologiem, położnikiem, andrologiem.
Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
Pozdrawiam
Monika - mama Olgi (XI.2004) i Antka (V.2008)
Awatar użytkownika
jasminka
Posty: 1347
Rejestracja: 06 cze 2007 00:00

Post autor: jasminka »

Czy któraś z Was leczy się u dr Biegańskiej z polnej? Będę wdzieczna za opinie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”