POZNAŃ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
noemi74
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2007 01:00

Post autor: noemi74 »

a można wiedzieć, jakie miałąś dolegliwości? Bo u mnie po badaniu HSG wyszło, że mam długie i pokręcoen jajowody :-(
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 124
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: Dominik »

U mnie wyszło po laparoskopii że była endometrioza umiejscowiona na otrzewnej. Dodatkowo wysoki poziom prolaktyny i słabsze żołnierzyki m.
Naturalnie jednak nie udało mi się zajść w ciążę tylko po IVF.
Najszczęśliwsza mamusia na świecie
Awatar użytkownika
patrysiantko
Posty: 1646
Rejestracja: 19 lip 2006 00:00

dr słopien

Post autor: patrysiantko »

a ja polecam dr słopienia( w zwiazku z przeprowadzka z wroclawia do pozn musialam zmienic lekarza) lekarz ten daje wybór pacjentce jak chce byc leczona,pozatym wiedza i podejscie do pacjentki sa na 5.polecam
Awatar użytkownika
bubba4
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2007 01:00

Post autor: bubba4 »

Dominik

witam,
mnie też czeka in vitro. i mam kilka pytań, kto był twoim lekarzem? bo my jesteśmy u Jędrzejczaka, i w ktorej klinice miałaś robione? czy udało się za 1 razem? i jaka była cena, czy była w nią wliczona tylko jedna proba? bo czytałam ze gdzies w Trójmiescie za dana kwote tych prób było aż do pozytywnego uzyskania. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 124
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: Dominik »

bubba4
Mnie prowadził dr Derwich i IVF miałam robione na Polnej i tak udalo się za pierwszym razem. Cena to z lekami do stymulacji okolo 7 tys.
Sam zabieg to 4.800,- Ja nie miałam mrozaczków. Udało sie wychodować tylko trzy zarodki i wszystkie trzy miałam podane. Nie wiem jak to jest z kolejnymi próbami.
Pozdrawiam
Najszczęśliwsza mamusia na świecie
Awatar użytkownika
Pepe28
Posty: 4030
Rejestracja: 06 gru 2006 01:00

Reumatolog!!!

Post autor: Pepe28 »

Dziewczyny,
Sylwia30 zamknęła mi wątek, więc wpisuję się tutaj :wink:
Czy ktoś ma namiary na dobrego reumatologa w Poznaniu? W badaniach wyszedł mi dodatni wynik ANA1 (na ANA2 jeszcze czekam). Moja ginka pachnęła na to ręką (przepisała Acesan, ale nie wiadomo po co). Od kiedy pamiętam, mam bóle stawów, kostek, kolan (szczególnie przy zmianie pogody), ale nigdy na to się nie leczyłam (jako dziecko miałam wiele angin i podanych antybiotyków - może to jest przyczyną tych bóli?).
Będę wdzięczna za każdą wskazówkę!
Pozdrawiam
Pepe
Awatar użytkownika
kejti1978
Posty: 197
Rejestracja: 14 lut 2006 01:00

Post autor: kejti1978 »

Hej Dziewczyny:)
Czytam Wasze posty i cieszę się ,że tu w końcu zajrzałam. Co myślicie lub wiecie na temat prof. Spaczyńskiego? mamy u niego z mężem wizytę za 2tyg i trochę się boję, a o dzidziusia staramy się już ok 3lat. Dodam jeszcze, że będzie to moja pierwsza wizyta w Poznaniu(jestem z Kołobrzegu)i jak do tej pory badałam sie tylko na miejscu. Wykryto u mnie niedoczynność tarczycy, ale leczę ją już rok i tutejsi lekarze nie wiedzą już co dalej.
Awatar użytkownika
KARLA36
Posty: 71
Rejestracja: 29 sty 2007 01:00

Post autor: KARLA36 »

CZESC DZIEWCZYNY MI TEZ SYLWIA ZAMKNELA WATEK wiec przyblakalam sie do was.Mam pytanie
-czy ktoras z was leczyla lub leczy sie u dr Słopienia z pozytywnym skutkiem
-co o nim myslicie czy slyszalyscie o dziewczynach w ciazy po jego metodach leczenia
Ja juz lecze sie prawie 3 lat a u dr Słopienia rok i nie ma rezultatow.Dopiero 2 owu byly po stymulacji a reszta to torbiele.Nie wiem co mam robic jestem u kresu sil.
POMÓŻCIE
Awatar użytkownika
monroe
Posty: 448
Rejestracja: 08 mar 2007 01:00

Post autor: monroe »

Witam ja od 2000 roku leczę się u prof. Aliny Warenik - Szymankiewicz, jest ordynatoren oddziału endokrynologiczno-ginekologicznego w Poznaniu na Polnej. W 2003 roku dokładnie 23.06.2003r. miałam wykonany zabieg policystyczności jajników PCO i to prof. Warenik wykonywała zabieg ( pobyt w szpitalu na NFZ wtedy KCH, a zabieg kosztował 3000zł. W tym problemie pomogła mi bardzo, bo konsekwencją nie leczenia tego schorzenia była niemożlwość zajścia w ciąże. A ja 06.01.2007 roku zaszław w ciąże tylko 15.02.2007 dowiedziałam się, że mojemu Aniołkowi nie bije serduszko. Nie spodziewałam się tego ( nie miałam żadnych dolegliwości, krwawienia, plamienia, żanych bóli nic!!!!!)ale tak wyszło. USG wykonywane miałam na Polnej i jeszcze tego samego dnia miałam wizyte u prof. Warenik wytumaczyła mi wszystko (choć mało do mnie docierało) i 22.02.2007 roku zostałam przyjęta na oddział do prof. Cieszę się, że nie dawała mi wyboru czy mam poronić samoistnie czy do szpitala, zadecydowała sama. I to bardzo cenię w tej kobiecie nie ma żadnych wątpliwości jest w 100% zaangarzowana w Twoją sprawe. Widziałam jak bardzo cieszyła się, gdy jej powiedziałam, że zrobiłam test i wyszdł pozytywnie i jaki miła wyraz twarzy przy badaniu USG!!!! Jeśli miałabym kogoś polecić z Poznania to jestem pewna, że jest to prof. Alina Warenik-Szymankiewicz.
Awatar użytkownika
KARLA36
Posty: 71
Rejestracja: 29 sty 2007 01:00

Post autor: KARLA36 »

Dziewczyny ile kosztuje wizyta i dr Derwicha i czy ma usg dopochwowe w gabinecie.
Awatar użytkownika
KaMa1
Posty: 984
Rejestracja: 24 paź 2005 00:00

Post autor: KaMa1 »

KARLA36 dr Derwich ma fajowy gabinet, USG dopochwowe również tam się znajduje.
dr Derwich 3 x IUI, 06.2008 IVF
04.07.2008 - beta-223,3 Jest serduszko!
[url=http://suwaczki.slub-wesele.pl/200903101762.html]Wiktor[/url]
[url=http://s2.pierwszezabki.pl/014/014008970.png?7443]ząbki[/url]
Awatar użytkownika
monog
Posty: 75
Rejestracja: 12 lut 2007 01:00

Post autor: monog »

Witam! ja serdecznie polecam dr Radosława Słopienia. Cudowny człowiek i świetny specjalista. Pracuje na Polnej, oddział endokrynologii. Wizyta z wszystkimi badaniami kosztuje 100 zł.

Pozdrawiam MONIKA Z POZNANIA
Awatar użytkownika
szproteczka
Posty: 70
Rejestracja: 16 mar 2007 01:00

Post autor: szproteczka »

Witajcie!
A co myslicie o doktorze Macieju Wilczaku, przyjmuje prywatnie,ale pracuje na Polnej.
Na razie jestem po 2 wizycie, sposodbało mi sie to, ze przy pierwszej wizycie wysłał mojego mężą na badanie nasienia a mi robi monitoring cyklu. Okazało się, że u mnie dobrze,ale mąż ma azoospermię. doktor Wilczak od razu zaleca nam IUI z bankiem nasienia,ale jeszcze mąz chce się przebadać u androloga.
Czy któraś z Was z sukcesem leczyła się u Wilczaka?
Awatar użytkownika
misia26
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2007 01:00

Post autor: misia26 »

czesc ja lecze sie w dr Jakuba Walczaka z Polnej czy ktos z was tez korzysta z jego uslug???
2005 - 2 Aniolki!!!
1-2 IUI :(
12.09-2 grube krechy:)-naturalsik
I tak mija 12 tydz.oby tak dalej:)
Awatar użytkownika
rybka1978
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2007 00:00

Post autor: rybka1978 »

witajcie.czy ktoraś z was leczyła się u dr Maciejewskiego,z jakim skutkiem :?:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”