POZNAŃ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monika160607
Posty: 130
Rejestracja: 09 lis 2008 01:00

Post autor: monika160607 »

Witajcie :) Ja bardzo polecam Panią Kubiaczyk-Paluch, super lekarz Pracuje w szpitalu na Polnej A prywatnie przyjmuje na Słowiańskiej. Naprawdę gorąco polecam, tą panią doktor :)
Awatar użytkownika
majeczka83
Posty: 6689
Rejestracja: 31 sie 2007 00:00

Post autor: majeczka83 »

monika160607a w jakiej kwestii pomogła Ci ta doktorka jesli można wiedzieć?
wyczekany, wymarzony malutki człowieczek rósł pod moim sercem :love:
kilka lat czekaliśmy na Ciebie Syneczku :love:
MICHAŚ 12.09.2011 Największy Skarb Na Świecie :love:

może życie mnie zaskoczy..
Awatar użytkownika
kaska84
Posty: 50
Rejestracja: 28 sty 2009 01:00

Post autor: kaska84 »

czesc dziewczyny jestem tu nowa przeczytałam cale forum i nie znalazłam opini o profesorze Bręborowiczu przyjmuje na ulicy Słowiańskiej -Medart.zaczełam sie u niego leczyc jestem po laparoskopi zaczynam drugi miesiac staran pierwszy niestety sie nie udał jesli ktoras wie cos na jego temat prosze o napisanie.pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
monika160607
Posty: 130
Rejestracja: 09 lis 2008 01:00

Post autor: monika160607 »

majeczka
BArdzo szybko zdiagnozowała mi ciązę pozamaciczną :) co uratowało mnie przed laparoskopia :) naprawdę polecam tą pania doktor :)

Buziaczki kochana

kaśka
pan profesor Podobno dobry :) JEżeli myślę o tym samym co ty:) chociaż co do mnie to się pomylił jak leżałam w szpitalu na polnej w podejrzeniu ciązy pozamacicznej przepisał mi tabletki na podtrzymanie ciązy duphaston zamiast najpierw mnie zbadać choć na skierowaniu do szpitala miałam napisane że mam podejrzenie CP :) ale koleżanka jest bardzo zadowolona :)

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kaska84
Posty: 50
Rejestracja: 28 sty 2009 01:00

Post autor: kaska84 »

Monika106607 dzieki za opowiedz :)
Awatar użytkownika
Anonym
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2009 01:00

Brązert

Post autor: Anonym »

kessy pisze:Czy potraficie powiedziec cos o Prof. dr hab. Jacek Brązert? Bede wdzieczna.
Unikaj go wielkim łukiem :? !! Jego syn Maciej cały szczęście z innej beczki :wink: !!
Pawelczyk OK jeżeli jesteś z natury bardzo cierpliwa i niewymagająca (czyli nie konieczny on ma wszystko osobiście zrobić); Derwich ma trochę więcej czasu i generalnie chyba sam robi zabiegi u swoich pacjentek , Jędrzejczak OK jeżeli problem ze strony męża - on jest bardzo konkretny (co mi się akurat podoba) ale nie liczy się W OGÓLE z emocjami (przynajmniej w moim przypadku + kilka przypadki które doświadczyłam w klinice) czyli dla kobiet nie radzę.
Awatar użytkownika
Krysia72
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2009 01:00

Post autor: Krysia72 »

Zaczynam jutro stymulację przed IVF .Boje się , choć sama jestem biologiem i dużo wiem .Ta wiedza mnie przeraża.Proszę o wsparcie.
Awatar użytkownika
KARALAJNA30
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2008 01:00

Post autor: KARALAJNA30 »

Hej! Lecze się u dr D, moje GG 2070211.
Awatar użytkownika
AGIK79
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2009 01:00

Post autor: AGIK79 »

Witam!!
Jestem na forum pierwszy raz. Chciałam podzielić się z Wami moimi przejściami. Przez dwa lata leczyłam się u dr Wandelta. Przeszłam po kolei ocenę jajeczkowania, HSG, laparoskopię, później 3 krotnie inseminację. Moim zdanie dr Wandelt to lekarz konkretny, znający się na rzeczy. Poleciła mi go koleżanka, której pomógł. Mi również pomógł. Niestety musiałam pojechać do Łodzi do Gamety, ponieważ możliwości Wandelta się wyczerpały. Nie żałuję leczenia, które u niego przeszłam. Konkretnie powiedział, że on "... zrobił wszystko co w jego mocy i odsyła mnie w najlepsze ręce...". OPŁACIŁO SIĘ W CZERWCU 2008 ROKU URODZIŁ SIĘ MÓJ SYNEK MARCELEK. Dlatego gorąco polecam wizytę u dr Wandelta :D
Awatar użytkownika
miracle22
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2008 00:00

Post autor: miracle22 »

hej dziewczyny!!pisze na forum bo mam problem z wyborem lekarza :( jesteśmy juz po jednym inv niestety bez powodzenia,a teraz chcemy spróbowac znowu.Leczymy sie w medarcie u dr Żaka,miałam dobre zdanie na jego temat,ale nie ukrywam że ostatnio dowiedziałam sie duzo niemiłych rzeczy o nim i juz nie wiem co myslec,jestem rozdarta :( może spróbowac u kogos innego?jeśli ktos mógłby mi doradzic jak to wygląda w innych klinikach bedę wdzięczna :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
AGIK79
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2009 01:00

Post autor: AGIK79 »

hej hej ;))) ja też słyszałam że dr Żak ma bardzo dobre referencje i przy zabiegach zapładniania bardzo wysoką skuteczność. Sama znam kilka osób, które u niego mialy robione IUI lub invitro. Może miracle22 zdecydujesz się na wizytę u dr Wandelta?? Zawsze warto spróbować. W takiej sytuacji trzeba pukać do każdych drzwi. :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Post autor: moonniiaa »

miracle22jak każdy lekarz ma dobre i złe opinie. Ja leczę się u dr Ż, pierwsze ICSI tez nam się nie udało, postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę, a jak się nie uda to miałam jechać do Białegostoku, ale udało się :)
Damianek ur. 16.08.2009
Dziękujemy Ci dr Żak
Hubercik ur. 21.06.2011
mała, mała Żaba
Damiankowe ząbki
Tygrysek
Awatar użytkownika
kamixx
Posty: 24
Rejestracja: 05 lis 2008 01:00

Post autor: kamixx »

my rozpoczęliśmy leczenie męża u prof. Kurpisza. Czy ktoś u niego się leczył? jaskiś opinie?
Awatar użytkownika
kasiulka777
Posty: 3297
Rejestracja: 16 sty 2007 01:00

Post autor: kasiulka777 »

agik nie podoba mi sie ze wandelt odsyla do gamety(sa beznadziejni)
a wendalt ok.derwich ok i zak tez ok.
Awatar użytkownika
Natural_Killer
Posty: 11
Rejestracja: 16 kwie 2009 00:00

Post autor: Natural_Killer »

kamixx pisze:my rozpoczęliśmy leczenie męża u prof. Kurpisza. Czy ktoś u niego się leczył? jaskiś opinie?
Polecam , człowiek jak to naukowiec , raczej trudny w kontakcie ,
ale bardzo nam pomógł . Żona kończy I Trymestr - ciąża bliżniacza .
W razie pytań chętnie odpowiem .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”