Eurofertil Ostrava Czechy Kluszczyk opinie

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Poziomka3
Posty: 107
Rejestracja: 05 paź 2014 12:53

Re: Eurofertil Ostrava Czechy Kluszczyk opinie

Post autor: Poziomka3 »

Warto pisac opinie.Niestety na znanym lekarzu ciężko
Zadać negatywna on nad tym łapę trzyma.To się domozbynlekarskoej nadaje co on wyprawia w gabinecie w jakiś warunkach.
Hope121
Posty: 5039
Rejestracja: 23 sty 2018 17:19

Re: Eurofertil Ostrava Czechy Kluszczyk opinie

Post autor: Hope121 »

Poziomka3 pisze:Warto pisac opinie.Niestety na znanym lekarzu ciężko
Zadać negatywna on nad tym łapę trzyma.To się domozbynlekarskoej nadaje co on wyprawia w gabinecie w jakiś warunkach.
No raczej tak ..ja miałam przyjemność mieć histeroskopie u niego Ii wycięcie polipow i już się boję czy to czasem czegoś nie narobił no złego.. ;(

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

09.15 - początek krętej drogi
05.18 -1 IMSI - :( 2 :pingwin:
08.10.18 Crio :(
16.01.19 Crio 9dpt-33,67 12 dpt-51,33
16dpt-99,6:(

02.08.19 2 IMSI :( 1 transfer odwołany  30.05.20 3 IMSI Novum 4 zarodki                  05.20 11.20 2 transfery nieudane        06.02.21 ostatni transfer 2 maluchów został z nami mały cud:) rośnij zdrowo maleństwo beta 77-160-928-5356...

Czekamy na córeczkę! ❤

Jest wyśniona wymarzona z gwiazd 29.10.21❤️

 

ChanelCoco
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019 08:58

Re: Eurofertil Ostrava Czechy Kluszczyk opinie

Post autor: ChanelCoco »

Witaj Hope121, czy zdecydowałaś się na dr. Kluszczyka?
Podczytuje NaszegoBociana, ale dopiero teraz założyłam konto, po tym co przeczytałam, bo jestem w szoku i się z tym nie zgadzam.
Leczę się u doktora od ponad roku i nigdy nie słyszałam, żeby "jeździł" po innych lekarzach, nigdy nie miałam też żadnego wlewu (z tego co wiem, to chyba sporo pacjentek mimo wszystko ma) nie wydzwaniał do mnie wieczorami 8O i nie było brudnych paznokci i rękawiczek!
W ten rok miałam usuniętego polipa-> wycinek poszedł na histopatologię i wyszła ureaplasma, dalej lekarz zdiagnozował u mnie homozygotę w mutacji MTHFR, do tego jakby niczego nie świadomi (ja i mąż) po roku zrobiliśmy badania nasienia męża, lekarz patrzy i w szoku pyta czy mąż miał coś robione z przyrodzeniem, a my, że tak- miał ściągane jądra z brzucha. No cóż, myśle że we trójkę byliśmy w szoku. Lekarz, bo mu o tym nie mówiłam (myślałam, że skoro ściagnięte to problem nie istnieje) my- co to oznacza.
Kwalifikacja do In Vitro, szczęście w nieszczęsciu ;-) że robi tyle badań, bo nie wiele nam zostało do zrobienia przed podejściem.
Badania immunologiczne, niestety drogie, ale z tego co wiem to drogie są wszędzie.

Do sedna wracając, przyszłam z wyraźną chęcią diagnozy, od początku było sporo badań, ale według Poziomka3 lekarz jest naciągaczem, ale jak naciągaczem skoro potrzebuje wyników, żeby podejmować decyzje? Ja lubię mieć wszystko poparte wynikami. Czuję się u niego trochę jak u dr House'a :-D
Oczywiście są chwilę zwątpienia, bo nie ukrywam, że z organizacją jest trochę problem, ale staram się sama w miarę kontrolować to co mogę. Znam conajmniej dwie osoby które mają dzieci dzięki doktorowi, a nie szukałam ich specjalnie (Od jednej z nich dostałam namiary).
Faktem jest też, że większość leczenia jest drogą, ale zawsze dostajemy różne opcje leczenia/ w różnych cenach/ z róznymi skutkami ubocznymi.
Jeśli byłby manipulatorem, to musiałby przekupić przynajmniej 4 laboratoria w Polsce i histopatologie w Gliwicach, bo niestety wyniki zawsze pokrywają się z tym co przewiduje lekarz.
Od strony merytorycznej nie dam sobie złego słowa powiedzieć, chociaz i tak czasem mam chwile zwątpienia, ale tak chyba już mam ja ;-)

Edit: dr Kluszczyk wspolpracuje z kliniką Eurofertil, więc nie wiem o co chodzi z Gyncentrum?
Ostatnio zmieniony 18 cze 2019 10:17 przez ChanelCoco, łącznie zmieniany 1 raz.
Hope121
Posty: 5039
Rejestracja: 23 sty 2018 17:19

Re: Eurofertil Ostrava Czechy Kluszczyk opinie

Post autor: Hope121 »

Nie mam zamiaru Cię odwodzic od twoich decyzji.. Ale ja po 2 msc uciekłam do swojej kliniki.. niestety ale ja doświadczyłam histeroskopii..jak wiele pacjentek niby miałam polipy..I szkoła też ureaplazmy ale nie znalazł.. zbyt dużo rzeczy pokrywa się jak w kalkę z leczeniem..poza tym przy mnie nie zmieniał podkładek i gumki na usg mi wystarczy.. A to że wyniki z Gliwic on tam pracuje przecież..poza tym pomysł rok tam mjestes i nic ..wiem że nawet nie robi kompletu badań potrzebnych do ivf..poczytaj inne fora na Facebooku..na pewno się czasem i jemu udaje z in vitro ale to nie tak powinno wyglądać.. rób jak uważasz ja miałam kontakt z wieloma..

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

09.15 - początek krętej drogi
05.18 -1 IMSI - :( 2 :pingwin:
08.10.18 Crio :(
16.01.19 Crio 9dpt-33,67 12 dpt-51,33
16dpt-99,6:(

02.08.19 2 IMSI :( 1 transfer odwołany  30.05.20 3 IMSI Novum 4 zarodki                  05.20 11.20 2 transfery nieudane        06.02.21 ostatni transfer 2 maluchów został z nami mały cud:) rośnij zdrowo maleństwo beta 77-160-928-5356...

Czekamy na córeczkę! ❤

Jest wyśniona wymarzona z gwiazd 29.10.21❤️

 

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”