KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

kamila555
Posty: 12
Rejestracja: 03 sty 2015 23:04

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: kamila555 »

Tak:)
Awatar użytkownika
Gość

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: Gość »

kamila555 pisze:Cześć dzięki wielkie:) dr Głodek wydał mi się sympatyczny i taki "ludzki". także myślę że jeżeli znowu nie bedzie profa to u niego zostane. w sumie to chyba w takiej Klince caly zespol jest zorientowany w temacie i jak cos idzie nie tak to to ze soba konsultuja... poki co mnie wszystko przeraza, ale bede dobrej mysli:)
Mi Głodek robil IUI. Bardzo sympatyczny i duzo informacji przed mi udzielil, chociaz o tym, ze bedzie ja robil sie dowiedzial 2 godziny przed :)

A do Lukaszuka chodzilam ale mlodego. Tez jestem z niego zadowolona. My duzo pytalismy, a on duzo odpowiadal. Sam tez mowil. No i zlecil dodatkowe badania Mezowi i dzieki temu sie troche sytuacja rozjasnila.

Jak mam porownywac Invicte w Gdansku a Genesis w Bydgoszczy to jak niebo a ziemia, na korzysc tej pierwszej.

A co do opoznien, to w kazdej klinice w ktorej bylam byly. Niestety to juz chyba jest po prostu taka cecha placowek medycznych :P Niewazne czy zajmuje sie nieplodnoscia czy zwykla ginekologiczna czy inna :)
kamila555
Posty: 12
Rejestracja: 03 sty 2015 23:04

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: kamila555 »

Dzięki za odpowiedź, na razie póki co zostanę przy dr Głodku. Co do genesis to też miałam nieprzyjemnośc tam być i podzielam Twoje zdanie, w sumie ja bym tego miejsca nawet nie nazywała Kliniką.... Wiem, że invicta też ma wady, ale na razie spróbujemy:)
nowa.m
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2015 18:11

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: nowa.m »

kamila555 pisze:Cześć dzięki wielkie:) dr Głodek wydał mi się sympatyczny i taki "ludzki". także myślę że jeżeli znowu nie bedzie profa to u niego zostane. w sumie to chyba w takiej Klince caly zespol jest zorientowany w temacie i jak cos idzie nie tak to to ze soba konsultuja... poki co mnie wszystko przeraza, ale bede dobrej mysli:)
kamila nie masz czego się obawiać :) dr Głodek jest sympatyczny, ja mam prowadzącego dr Zielińskiego też taki jak to nazwałaś "ludzki" :) tak jak pisałaś - ja właśnie bardzo to lubię, że ci lekarze ze soba współpracuja i konsultują trudniejsze sytuacje, moim zdaniem to bardzo dojrzałe podejście.
Na jakim etapie jesteś w programie?
Ewelkaa
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2015 01:51

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: Ewelkaa »

Ostrzegam przed ginekologiem Krzysztofem Łukaszuk i jego prywatnymi klinikami Invicta. Działa w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.
Pan Krzysztof Łukaszuk chciał mi wmówić że mam operacyjnie uszkodzone oba jajniki a operowany miałam tylko jeden jajnik i ten jajnik został uratowany, ma regularną owulację. Usg wykonane dwa dni póżniej u innego lekarza pokazało na jajniku ciałko żółte.
Poszłam do niego nie z powodów zdrowotnych, zupełnie bez sensu do niego poszłam i mam nauczkę za swoją głupotę.
Zyczę Wam jak najlepiej, proszę uważajcie, UCZCIWY lekarz to podstawa.
Awatar użytkownika
Gość

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: Gość »

Ja z kliniki zadowolona jestem. A chodzilam tam do Zielinskiego, mlodego Lukaszuka a iui robil Glodek i kazdego odbieram pozytywnie. I kazdy mi pomogl.
Ile ludzi tyle opinii.
Niestety mialas pecha trafic na takiego lekarza :glaszcze
Ewelkaa
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2015 01:51

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: Ewelkaa »

HufflePuff :caluje Zastanawiam czemu tak paskudnie mnie potraktował, powiedział że czeka mnie in vitro w dodatku być może z komórkami jajowymi innej kobiety ! A jestem zdrowa ! Przez sekundę wbrew logice mu uwierzyłam, wiesz jak się poczułam.... Dlatego będę walczyć by został ukarany.
Tu opisałam tą sytuację dokładniej
https://ranking.abczdrowie.pl/d/1087,krzysztof-lukaszuk
mój wpis z nicka- taka jedna ja
Awatar użytkownika
Gość

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: Gość »

Ewelkaa bo sie w jego zycie zawodowe wkradlo juz cos co sie zwie "rutyna i znieczulica". Wlasnie ostatnio mowilam o tym do Meza. Ja teraz do prowadzenia ciazy mam swietnego lekarza - ale dlatego ze jest mlody, konczy druga specjalizacje i jeszcze nie jest zmanierowany. Stwierdzilismy ze to dziala na zasadzie - przychodzi 1000 osoba i pyta o to samo i jest lekarz znudzony wrecz ze ktos mzoe tego nie wiedziec. Szkoda ze nie ma czegos takiego ze co jakis czas musza zmieniac sobie specjalizacje na pokrewna ale taka zeby musieli sie doksztalcic i pozbyli sie tej maniery i znudzenia.

Nas w poprzedniej klinice traktowali jak worek pelen kasy, za drugim razem wyszlam stamtad z placzem i powiedzialam, ze nie wroce. Wyniki Meza byly takie ze niby jest beznadzieja, zero plemnikow prawidlowych i w ogole. Jak trafilismy do Invicty to sie Zielinski dziwil ze taka roznica w badaniach wyszla i nawet nie chcial komentowac. Mariusz Lukaszuk tez zlecil dodatkowe badania i wyszlo, ze nasienie jest nienajlepsze, ale jednak nie takie zle jak w tamtej klinice. Rowniez nie skomentowal. Chociaz obaj dali do zrozumienia ze tamten chcial nas naciagnac na invitro.
To od nich sie dowiedzialam, ze zanim podejdziemy do jakichkolwiek zabiegow musze zrobic hsg. Takze wszystkoz alezy na jakiego lekarza sie trafi, i jaki bedzie mial dzien. Wiem, ze tak nie powinno byc - zwlaszcza w tak delikatnej materii jaka jest leczenie nieplodnosci, ale niestety zdarza sie :(
Ewelkaa
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2015 01:51

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: Ewelkaa »

Rutyna rutyną ale jego zachowanie wobec mnie było czymś znacznie gorszym niż rutyna. Ja bym nie sugerowała się badaniami tam.
Na szczęście miesiąc przed wizytą u Łukaszuka byłam w szpitalu i miałam wszystko sprawdzone ale zaryzykował, widocznie uznał że jestem kompletnie głupia :roll:
W każdym razie cieszę się że u Ciebie jest tak super i wszystko co złe już jest za Tobą. :flowers:
luna1234
Posty: 2577
Rejestracja: 24 kwie 2011 21:17

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: luna1234 »

jestem pacjentką gdańskiej placówki leczymy się u dr Stencel, mamy zdrowego, silnego synka, w czasie ciąży na abonament chodziłam do Medicoweru do dr Głodka i tam też miałam wykonywane usg prenatalne i test PaPa. Z wynikami ryzyko zespołu
Edwardsa po teście 1:80 i poprawnym usg udałam się do dr Głodka i dostałam skierowanie do genetyka i ewentualną aminopunkcję. Tak jak ktoś wcześniej pisał o dr Ochman, tak potraktował nas dr Głodek, nie patrzał na to, że usg jest poprawne i nie padła propozycja, że można obserwować, nie zapytał czy chcę donosić ewentualnie ciążę chorego dziecka- zespół tych wad objawia się u dziecka wielonarządowym upośledzeniem i już w 12 tyg, byłoby coś widać, ale o tym przeczytałam w internecie. Od tamtej wizyty już u niego nie byłam. Stwierdziłam, że jeśli nawet dziecko jest chore to jego nie usunę. Ciążę równolegle prowadziłam u dr Stencel i jemu zawdzięczam zdrowego synka z moim mężem. Wcześniej lekarka w Invikcie proponowała nasienie dawcy lub brata emka!
Znam Invikctę 4 lata i nie znam lepszego lekarza od dr Stencel, a co do opóźnień, cóż były zawsze, to nie piekarnia moje Panie...cierpliwości życze.
ps co do prof Łukaszuk podzielam zdanie przedmówczyń :-)
4.2011 azoo,Mutacje CFTR
8.2011 TESA,są plemniki!
10.2011 I ICSI :-(
2.2012 II ICSI :-(
4.2012 III ICSI Amelka 8tc
[*]
11.2012 IV ICSI
3.08.2013 Antek
07.2014 crio cb :-(
10.2014 V ICSI :-(
04.2015 VI ICSI ET 24.04 Aurelka 8tc [*]
8.12.2015 crio 4AA :-(
14.01.2016 crio, 28.09.2016 Aleksander

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...
One zmieniają datę swojego przyjścia!"
[/size]
Awatar użytkownika
Gość

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: Gość »

No u nas akurat wyszlo potem, ze nie powinnismy sie sugerowac wynikami z naszej "miejscowej" kliniki :)
Rozumiem Cie, bo ja tak samo rozgoryczona jestem podejsciem do mnie dr Szymanskiego ode mnie. Cokolwiek pytalam to zbywal glupimi zartami, szybko usg zrobil i powiedzial, ze mam pco 8O jak pytalam czemu nikt o tym m nie powiedziala to rzucil haslo, ze "No moze jednak delikatnie policystyczne" 8O , nie musze zadnych badan robic przez iui ("Jestesmy doroslymi ludzmi, toc by Pani powiedziala jakby Pani byla na cos chora" 8O ), a potem niby 0 plemnikow zywych, prawidlowych i w ogole a IUI chcial robic.
Pozniej robilismy w innym miejscu, a potem w Invikcie i te z Invicty pokryly sie z tymi od innego androloga.
A bylismy juz zalamani i nastawialismy sie tylko na IVF i to nie wiadomo czy sie uda.

Czytalam to co pisalas i nie wiem jak to tlumaczyc. To chyba tylko on wie czemu sie tak zachowuje.
luna1234
Posty: 2577
Rejestracja: 24 kwie 2011 21:17

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: luna1234 »

HufflePuff czyli każda trafia na zły dzień lekarza lub jego zaćmienie umysłu i ma potem nieprzyjemne doświadczenia, tak to już jest, a to miejsce jest odpowiednie do pisania o tych wpadkach ;-)
4.2011 azoo,Mutacje CFTR
8.2011 TESA,są plemniki!
10.2011 I ICSI :-(
2.2012 II ICSI :-(
4.2012 III ICSI Amelka 8tc
[*]
11.2012 IV ICSI
3.08.2013 Antek
07.2014 crio cb :-(
10.2014 V ICSI :-(
04.2015 VI ICSI ET 24.04 Aurelka 8tc [*]
8.12.2015 crio 4AA :-(
14.01.2016 crio, 28.09.2016 Aleksander

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...
One zmieniają datę swojego przyjścia!"
[/size]
Awatar użytkownika
Gość

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: Gość »

luna niestety :-( tacy ludzie powinni zmienić zawód ale nie wiem czy w innym też nie byliby tacy... Ja tez mam gorsze dni w pracy jak pewnie każdy ale jakbym taka codziennie do ludzi była to pewnie by mnie w końcu zwolnili.
Oby każda z nas jak najrzadziej na takich lekarzy trafiała :-)
Awatar użytkownika
kwiat_lotosu
Dokarmiam bociana ;) 1% dla bociana
Posty: 5798
Rejestracja: 23 kwie 2010 13:31

Re: KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Post autor: kwiat_lotosu »

Dziewczyny bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu działu. W tym watku wymieniamy opinie o gdańskiej Invikcie, personelu tam pracującym, cenach itp. Jesli chcecie porozmawiać o lekarzach ogólnie lub poprowadzić luźniejsze rozmowy zapraszam to działu pogadajmy lub pw
28.9.2011 - moi cudowni synkowie
allusia12
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2015 08:17

klinika niepłodności Invicta w Gdańsku

Post autor: allusia12 »

Kliniki nie polecam!!! a szczególnie nie polecam lekarza J.Szczyptańskiej. Klinika jak i zatrudniony tam personel nastawieni są tylko na pieniądze, nie są zainteresowani leczeniem tylko namawiają od razu na in vitro. Przez jakiś czas leczyłam się tam z mężem wydaliśmy sporo kasy a efektów żadnych, na każdej wizycie byliśmy namawiani na in vitro inseminacji nie chcieli nawet próbować. Wyżej wymieniony lekarz nawet nie poświęcił nam odpowiedniej ilości czasu na wytłumaczenie na czym polega zabieg in vitro i inseminacji. Jak minęło 30 minut wizyty lekarskiej Pani J.S. wyprosiła nas z gabinetu ... do tego okłamała nas w sprawie refundacji in vitro, powiedziała że potrzebne są dwa lata udokumentowanego starania się o dziecko (jak się okazało wystarczy tylko rok).
Zmieniliśmy lekarza i po podleczeniu tarczycy udało mi się zajść w ciążę.
Osobiście nie polecam!!!! czuję się oszukana.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”