KLINIKA INVICTA W GDAŃSKU

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

blanka1983
Posty: 1519
Rejestracja: 07 mar 2012 19:51

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: blanka1983 »

basia_zms Dokładnie,
byłam w u miejscowego gina przed chwilą, przepisał mi leki na tego gronkowca, tzn jakieś globulki na zamówienie do wykonania, ale jutro po wizyci w inviccie zdecyduję, może oni polecą coś skuteczniejszego albo skomentują te globulki.

Te 20 złotych faktycznie do przodu bo byłam nastawiona na 120, tak to przynajmniej w słupskim labu zrobię jakieś badanie z tych zleconych. :)
Cukrzyca (od 14 lat), niedoczynność tarczycy (leczona od 3 lat), PCO (potwierdzone 03.2012)

10.10.2012 BETA 481 !!!!!!!
16.10.2012 BETA 6725 !!!!!!
30.10.2012 BETA 47657 !!!!!
30.10.2012 SERDUSZKO !!!!!
01.05.2013 Katarzyna wylądowała :)

[url=http://www.suwaczki.com/tickers/w57v9
blanka1983
Posty: 1519
Rejestracja: 07 mar 2012 19:51

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: blanka1983 »

Witam,
czy jest może tu Ktoś Kto podchodził do iui w Inviccie? Niestety ostatnia wizyta nie nakreśliła takich planów działania, jakie byśmy chcieli. Tak tylko "przy okazji" zrobiliśmy ponowne badanie Męża, że by było świeże, bo całe leczenie skupione było na mnie, no i dupa, u nas tylko iui, niestety brane także ivf pod uwagę. Mam kilka pytań :)
Cukrzyca (od 14 lat), niedoczynność tarczycy (leczona od 3 lat), PCO (potwierdzone 03.2012)

10.10.2012 BETA 481 !!!!!!!
16.10.2012 BETA 6725 !!!!!!
30.10.2012 BETA 47657 !!!!!
30.10.2012 SERDUSZKO !!!!!
01.05.2013 Katarzyna wylądowała :)

[url=http://www.suwaczki.com/tickers/w57v9
Awatar użytkownika
malineczka1
Posty: 57
Rejestracja: 12 sie 2012 14:29

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: malineczka1 »

Cześć Dziewczyny.
Jestem tu nowa i potrzebuję waszej wiedzy i pomocy :D
Wybieramy się jesienią do gdańskiej Invicty.Pomóżcie bo nie wiem jakiego lekarza wybrać.
malineczka ;-)


---------------------------------
mikrogruczolak przysadki z hiperprolaktynemią
niedoczynność tarczycy
pierwsza ciąża naturalna
Awatar użytkownika
malineczka1
Posty: 57
Rejestracja: 12 sie 2012 14:29

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: malineczka1 »

Nie nastraja mnie to optymistycznie
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
malineczka ;-)


---------------------------------
mikrogruczolak przysadki z hiperprolaktynemią
niedoczynność tarczycy
pierwsza ciąża naturalna
basia_zms
Posty: 19
Rejestracja: 02 lut 2012 18:03

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: basia_zms »

claudia.iwona pisze: nieważne kogo wybierzesz, zawsze to będzie dr.ł., zarówno w gd-ńsku jak i w-wie, nie masz specjalnie wyboru; niby trafiasz na innego/inną i do niego/niej chodzisz, a i tak rządzi wszystkim dr.ł. nie licz także na bezpośredni kontakt telefoniczny; lekarze tamtejsi unikają jak ognia "natrętów", nr tel do kontaktu będzie "odbieralny" sporadycznie i na pewno nie przez lekarza "prowadzącego", a o kontakcie z dr.ł. w ogóle zapomnij. (chyba, że się coś zmieniło w podejściu do pacjentów/klientów od 2010)
Witaj, wiem że masz przykre doświadczenia... i życzę Tobie jak najlepiej! Nie zgadzam się z Tobą, że to zawsze trafia się do ł. Nas prowadził dr Stencel, wypowiadałam się już wczesniej na jego temat.. Ja nie potrzebowałam kontaktu telefonicznego bo byłam w kontakcie mailowym z dr :) raz mi sie zdarzyło zadzwonić na rejestrację i prosić dra do telefonu, to niestety przyjmował pacjentki, ale Panie spisały moją prośbę i nr tel i oddzwonił :) jak jest z dr Łukaszukiem to nie wiem...
blanka1983 pisze:Witam,
czy jest może tu Ktoś Kto podchodził do iui w Inviccie? Niestety ostatnia wizyta nie nakreśliła takich planów działania, jakie byśmy chcieli. Tak tylko "przy okazji" zrobiliśmy ponowne badanie Męża, że by było świeże, bo całe leczenie skupione było na mnie, no i dupa, u nas tylko iui, niestety brane także ivf pod uwagę. Mam kilka pytań :)
Ja podchodziłam 2x do IUI w inviccie, więc dawaj te pytania co masz..chyba że wolisz na priv? jak z tym gronkowcem?
basia_z
Awatar użytkownika
Gość

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: Gość »

Witajcie kobietki.Ja już jestem po wizycie w inviccie:) u genetyka,badania wszystkie będę miała na NFZ :)2 tys zaoszczędzę,jeszcze muszę zapisać sie do immunologa ale do końca roku nie ma miejsc :(
Awatar użytkownika
malineczka1
Posty: 57
Rejestracja: 12 sie 2012 14:29

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: malineczka1 »

do MamaAniołkowa
Skąd miałaś skierowanie do genetyka ?
W Invikcie ktoś Ci podpowiedział,że można to zrobić na NFZ ?
Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia ;)))))
malineczka ;-)


---------------------------------
mikrogruczolak przysadki z hiperprolaktynemią
niedoczynność tarczycy
pierwsza ciąża naturalna
luna1234
Posty: 2577
Rejestracja: 24 kwie 2011 21:17

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: luna1234 »

malineczka1 pisze:W Invikcie ktoś Ci podpowiedział,że można to zrobić na NFZ ?
w Invikcie przyjmuje genetyk na NFZ dr Ochman, nalezy miec skierowanie od lekarza rodzinnego, lekarz rodzinny wystawia skierowanie do poradni genetycznej np. ze wzgledu na problem z moznością zajscia/utrzymania ciaży, co do ummunologa w Invikcie przyjmuje prywatnie dr Suchanek - wizyta 150zł, pracuje tez w akademii medycznej w Gdańsku, ale nie wiem jak z terminami, byc może tak jak napisała mamaAniołkowa do końca roku sa juz zajete terminy
4.2011 azoo,Mutacje CFTR
8.2011 TESA,są plemniki!
10.2011 I ICSI :-(
2.2012 II ICSI :-(
4.2012 III ICSI Amelka 8tc
[*]
11.2012 IV ICSI
3.08.2013 Antek
07.2014 crio cb :-(
10.2014 V ICSI :-(
04.2015 VI ICSI ET 24.04 Aurelka 8tc [*]
8.12.2015 crio 4AA :-(
14.01.2016 crio, 28.09.2016 Aleksander

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...
One zmieniają datę swojego przyjścia!"
[/size]
Awatar użytkownika
Gość

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: Gość »

malineczka1 musisz mieć tylko wpisane na skierowaniu "skierowanie do poradni genetycznej Invicta" i masz wizytę na NFZ bo jak będziesz miała inną treść to nie zarejestrują cię.Ja 3 razy zmieniałam skierowanie aż w końcu miła pani z rejestracji mi wyjaśniła jak powinno być prawidłowo napisane.W poradni genetycznej przyjmuje dr Karolina Ochman.Tak w Akademi do końca roku nie ma miejsc wolnych,pod koniec roku mam dzwonić i się rejestrować

-- 16 sie 2012 12:44 --

A co do skierowania do ginekolog mi wystawiła
Awatar użytkownika
malineczka1
Posty: 57
Rejestracja: 12 sie 2012 14:29

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: malineczka1 »

luna1234
Dziękuję za info :D
Pozdrawiam

-- 16 sie 2012 16:08 --

Dziękuję Dziewczyny.
Mam już mniej więcej plan co do badań genetycznych ;-)
malineczka ;-)


---------------------------------
mikrogruczolak przysadki z hiperprolaktynemią
niedoczynność tarczycy
pierwsza ciąża naturalna
Awatar użytkownika
Gość

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: Gość »

ja np mam się wstawić między 7 a 16 godziną
basia_zms
Posty: 19
Rejestracja: 02 lut 2012 18:03

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: basia_zms »

claudia.iwona pisze: jak będziesz miała skierowanie, badania możesz zrobić w jakimkolwiek labie, w którym to czynią. w inviccie sami materiału nie badają, tylko wożą do zewnętrznego labu. boli to trochę w trakcie stymulacji, bo jak się spóźnisz 5min na pobór krwi, mają pretext, by Twoją wizytę dołożyć w czasie i mają w nosie, że masz być na wizycie właśnie w tym, konkretnym dniu cyklu.
claudia.iwona. - nie zgadzam się z Tobą, z tego co mi wiadomo, to właśnie w invikcie jak najbardziej badają materiał u siebie, mają własne laboratorium! zresztą jak robiłam kiedyś badania w swojej przychodni to dostałam wydruk wyników i było napisane, że wykonano w laboratorium invicty...

malineczka1 załatw skierowanie i spróbuj na NFZ do dr Ochman :) daj znać czy się udało załatwić wszystko!
basia_z
Awatar użytkownika
malineczka1
Posty: 57
Rejestracja: 12 sie 2012 14:29

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: malineczka1 »

basia zms
Hej
Dzięki za info ;-)
Skierowanie dostanę bez problemu,jednak słyszałam,że ponoć do dr. ochman do końca roku nie ma już miejsc ;((
Ponoć jest to związane z wieloma chętnymi parami,które zapisały się na prywatną konsultację po obniżce cen (Invicta ma promocje do 31 grudnia i obniża ceny genetycznych badań o połowę)
;-))
Pozdrowionka
malineczka ;-)


---------------------------------
mikrogruczolak przysadki z hiperprolaktynemią
niedoczynność tarczycy
pierwsza ciąża naturalna
basia_zms
Posty: 19
Rejestracja: 02 lut 2012 18:03

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: basia_zms »

malineczka1 pisze:basia zms
Hej
Dzięki za info ;-)
Skierowanie dostanę bez problemu,jednak słyszałam,że ponoć do dr. ochman do końca roku nie ma już miejsc ;((
Ponoć jest to związane z wieloma chętnymi parami,które zapisały się na prywatną konsultację po obniżce cen (Invicta ma promocje do 31 grudnia i obniża ceny genetycznych badań o połowę)
;-))
Pozdrowionka
Witaj,

dzwoniłam wczoraj do kliniki, decyduję się w końcu na in vitro all inclusive, na wizytę kwalifikacyjną idę pod koniec września, bo wcześniej nie dam rady...ale przy okazji spytałam w Twojej sprawie, bo aż mnie to zdziwiło, że nie ma miejsc do genetyka do końca roku na nfz..faktycznie mają jakieś duże promocje na badania genetyczne, ale babeczka mówiła, że dr Ochman jest na urlopie, ale że spokojnie można się umówić na wizytę na NFZ :) o ile dobrze pamiętam to mówiła że kończy urlop 28 sierpnia, ale nie wiem czy czegoś nie przkręciłam...najlepiej zadzwoń :)
basia_z
Awatar użytkownika
malineczka1
Posty: 57
Rejestracja: 12 sie 2012 14:29

Re: INVICTA Gdańsk

Post autor: malineczka1 »

basia zms
Dziękuję Ci bardzo za te wieści ;-)
Będę dzwonić ;-) a Tobie życzę powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I pochwal się czasem postępami ;-)
Pozdrowionka
malineczka ;-)


---------------------------------
mikrogruczolak przysadki z hiperprolaktynemią
niedoczynność tarczycy
pierwsza ciąża naturalna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”