KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: Gyncentrum

Post autor: elelka82 »

Na początek witam wszystkich. Zarejestrowałam się na tym forum, bo zobaczyłam temat dotyczący Gyncentrum. Ja się właśnie zastanawiam nad tą kliniką, bo nie daję już rady;(. Chcemy mieć dzidziusia i próbujemy już dwa lata;(. I na razie nic. Napiszcie coś więcej o tej klinice, proszę was bardzo.
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

Słuchajcie, już wiem wszystko, co chciałam;). Spotkałam parę dni temu kumpelkę z podstawówki, która też nie mogła zajść w ciążę przez kilka lat. Nasze mamy utrzymują kontakt, więc co nieco wiedziałam o jej problemach, chociaz nie widziałyśmy się dobre 10 lat. A wczoraj zobaczyłam ją z brzuszkiem;). Leczyła się właśnie w Gyncentrum i mi bardzo polecała. Tak więc chyba nie będę się dłużej zastanawiać. Poprosiłam ją, żeby się zarejestrowałą tutaj i opowiedziała o wszystkim. Obiecała, że to zrobi.
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

A do jakiego lekarza w Gynie chodizcie? Ja akurat nie jestem zadowolona z mojej Pani doktor... Ale moze akurat źle trafiłam :|
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
Monika 20
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2010 20:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: Monika 20 »

nala88 pisze:A do jakiego lekarza w Gynie chodizcie? Ja akurat nie jestem zadowolona z mojej Pani doktor... Ale moze akurat źle trafiłam :|
Mało sie udzielam na forum to mozę czas zacząć ;), ja narazie jestem bardzo zadowolona, nie wiem kogo masz na myśli ale ja chodze do dr Piekarz i naprawdę jedna z najmilszych lekarzy jakich poznałam, byłam tez u dr Czerwińskiej na konsultacji endokrynologicznej. Jednak nie znam wszystkich lekarzy, wiem że jest dr Adamczyk bo prowadził moją koleznke miała 2 inseminacje i za drugim razem udało się jej, mam nadzieje ze tez bedę miała tyle szczęścia ;)
3x IUI - Gyncentrum
Histeroskopia
Program 2+1
2011 IMSI bije serduszko (ANIA) :love:
2013 nowe podejście
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

Monika 20 - ja właśnie do dr Czerwińskiej chodzę i musze powiedzieć, że średnio jestem z niej zadowolona - poświęca 10 minut pacjentowi (łącznie z badaniem), pomyliła jajnik z torbielą i mało kobieta zorganizowana... Różne już "przeboje" z nią miałam.... Może zanim zmienie klinike spróbuję u tej samej Pani doktor, u której Ty się leczysz
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
Monika 20
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2010 20:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: Monika 20 »

czesc nala88, ja osoboscie bylam zadowolona z wizyty u Pani doktor, moze ciezko z nią pogadać o pogodzie :) ale jest profesjonalna i pomogła mi, a tak po za tym znalazlam sie w klinice dlatego ze koleznki tez u niej się leczą i mi ja poleciły. Ale jak Ci nie pasuje to moze przepisz się do innego lekarza, do doktor Piekarz chyba juz nie da sie zapisac bo sama ma termin porodu ;). Powodzenia w leczeniu nala ;).

A tak po za tym będę miała II inseminacje, i do tego z NFZ !!!.
3x IUI - Gyncentrum
Histeroskopia
Program 2+1
2011 IMSI bije serduszko (ANIA) :love:
2013 nowe podejście
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

no właśnie czytałam o tej inseminacji z NFZ :)

o pogodzie to ja nie chodzę do lekarza porozmawiać :) jest miła, ale mi jakoś 10 minut w gabinecie (łącznie z badaniem) nie wystarcza. Może akurat trafiłam na gorsze dni, ale mój mężczyzna już się zraził i nie chce, żeby mnie Pani dr prowadziła. Trudno, idę teraz 26 na konsultację z tym lekarzem z Czech, a potem pomyślę co dalej :)
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
emotka_katarinka
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2011 00:42

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: emotka_katarinka »

czesc! jakos tak przypadkowo tu trafilam i tez moge sie wypowiedziec;). lecze sie wiasnie w gyncentrum i jestem bartdzo zadowolona. Bylam na konsultacjach u pani dr czerwinskiej i teraz prowadzi mnie dr Piekarz. I naprawde jestewm zadowolona. Lepiej chyba nie moglam trafic. przepraszam za literowki ale zwykle piusze z telefonu.
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

Hej, ja też byłam u dr Czerwińskiej:). Nie wiem o co wam chodzi, bo na mnie wywarła bardzo dobre wrażenie. Myślę, że wybrałam właściwą klinikę i na pewno będę się tam leczyć.
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

elelka82, mnie do siebie zraziła tym, że co wizytę miałam inną diagnozę. Wysłała mnie do szpitala do Cieszyna (80 km od domu), specjalnie z wesela wcześniej wróciłam, zapomniała przy tym poinformować lekarza, że się zjawię. Nie przekazała, że mam być na czczo i twierdziła, że wyjdę w ten sam dzień, w którym będę miała laparo... No trochę się mój mężczyzna zdenerwował, bo niepotrzebnie nabiliśmy mnóstwo kilometrów.
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

Cóż, rozumiem cię. Aczkolwiek każdy może mieć zły dzień. Jak pisałam, ja jestem bardzo zadowolona i nie mogę powiedzieć na panią doktor złego słowa. Może po prostu daj jej szansę;).
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
minimini07
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2011 22:18

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: minimini07 »

hej dziewczyny :lol: od ok 3lat staramy się z M o bobaska i nic z tego..w między czasie przeszliśmy przez parę klinik...od ok miesiąca jesteśmy w gyncentrum i powiem wam że osobiście jestem zachwycona przede wszystkim podejściem personelu do pacjenta :D zapisałam się do pani dr Czerwińskiej i nie żałuje na mnie pani doktor wywarła ogromne wrażenie fakt byłam w gabinecie może z 15 minut ale wszystko było w porządku pani doktor była miła i sympatyczna i przede wszystkim konkretna nie usiłowała mnie zabawiać na siłe tylko konkretnie i rzeczowo przedstawiła plan działania na najbliższy czas i dała odrobinę nadziei :D i co najważniejsze bardzo spodobało mi się podejście pani położnej bardzo wesołej i trochę zakręconej która mimo tego że widziałam że ma dużo pracy poświęciła mi czas i spokojnie i przede wszystkim bardzo zrozumiale wytłumaczyła mi to co chciałam za niedługo idę na usg kontrolne do dr chyba Adymczykai może będzie jeszcze w tym cyklu szansa na inseminacje więc trzymajcie kciuki jak będę po to na pewno napisze. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki o dzidziuśia :D
tomislaw
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2011 22:55

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: tomislaw »

Cześć wszystkim! Troche dziwnie się czóję pisząc tutaj bo widzę, że same dziewczyny tu piszą ale innego tematu o gyncentrum nie znalazłem. Jutro tam właśni ide na badanie nasienia i chcialem zasięgnąć opinii. Trochę mam stresa. Może któryś z waszych facetów był na takim badaniu?
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

Mój nie był, ale kolega miał takie badanie. Właśnie w Gyncentrum. Z tego, co wiem, to trzeba zachować przez kilka dni wstrzemięźliwość seksualną, a potem nasienie oddaje się do badania przez masturbację. Ale to pewnie wiesz;). I chyba nie ma się czym stresować. Przecież w pokoju będziesz sam;).
minimini07
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2011 22:18

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: minimini07 »

Bez stresu ja byłam z moji M w pokoju zwierzeń i było fajnie :oops: a wynik badania był jeszcze tego samego dnia :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”