KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

emotka_katarinka
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2011 00:42

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: emotka_katarinka »

moj mezus też byl i wszystko byuło w porzadku. Wyniki mialtego samego dnia i na szczescuie okazalo sie ze wszystko jest ok.
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

Witam ponownie:) Byłam na konsultacjach u doktora z Czech i jednak zostajemy w Gyncentrum, tylko zmieniamy lekarza :) Pan doktor wszystko jasno wytłumaczył, ułożył "plan działania" na najbliższe trzy miesiące, więc dajemy tej klinice jeszcze jedną szanse :)
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
tomislaw
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2011 22:55

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: tomislaw »

Cześć! Jestem już po badaniu;). Rzeczywiście nie było tak strasznie jak się obawiałem. Ale na początku i tak miałem niezłego stresa. Na szczeście po rozmowie z lekarzem trochę się uspokoiłem. Zaskoczyło mnie podejście lekarzy z gyncentrum do pacjenta. Jeśli któryś z waszych facetów zastanawia się nad badaniem nasienia to zdecydowanie polecam gyncentrum. Aha, wszystkie wyniki mam OK, wiec problemu trzeba szukac gdzies indziej. Moja żona właśnie umówiła się w gynie na wizytę. Dzięki za wsparcie;).
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

No widzisz, i nie było tak strasznie. Cieszę się, że wyniki masz dobre, ale w takim razie, skoro staracie się o dziecko i nie wychodzi, twoja żona musi się koniecznie przebadać. Fajnie, że też się przekonałeś do gyn-a;). Może nawet gdzieś tam spotkam twoją kobietę;).
tomislaw
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2011 22:55

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: tomislaw »

Mnie akurat nie jest do śmiechu;(. Myślałem, że to przeze mnie, a teraz ona ma doła. Przynajmniej mam pewność, że w gyncentrum dobrze się nią zajmą. W przyszłym tygodniu ma wizytę. Jest umówiona z dr Czerwińską.
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

tomislaw, jeśli Pani dr zleci jakieś badania krwi (a na pewno to zrobi), to spytajcie czy dzień cyklu jest na nie odpowiedni, bo ja zapłaciłam za badania 400 zł i na konsultacji u innego lekarza dowiedziałam się, że akurat część wyników jest w ogóle do niczego, bo Pani doktor zapomniała poinformować, że należy je robić dokładnie w 3 dniu cyklu :-/
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
danusia1985
Posty: 1169
Rejestracja: 04 paź 2010 16:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: danusia1985 »

na stronie gyncentrum jest ze wykonuja bezplatna inseminacje i histeroskopie. Po zglebieniu tematu okazalo się ze robia za darmo albo to albo to i to raz na pol roku! o tym czy mamy zapłacić za inseminacje czy nie powiedziano nam dopiero po zabiegu! uwazam ze powinnismy to wiedziec przed.

Dodam- w odpowiedzi na pytania o gyncentrum, że my leczymy się u dr Czerwinskiej i puki co jestem zadowolona mimo iż jestem po 4 nieudanych inseminacjach.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2011 12:54 przez danusia1985, łącznie zmieniany 2 razy.
Monika 20
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2010 20:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: Monika 20 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Ostatnio zmieniony 02 cze 2011 23:28 przez Monika 20, łącznie zmieniany 1 raz.
3x IUI - Gyncentrum
Histeroskopia
Program 2+1
2011 IMSI bije serduszko (ANIA) :love:
2013 nowe podejście
Monika 20
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2010 20:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: Monika 20 »

danusia1985 przecież jest cennik na stronie internetowej???
3x IUI - Gyncentrum
Histeroskopia
Program 2+1
2011 IMSI bije serduszko (ANIA) :love:
2013 nowe podejście
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

Ale na stronie gyna nie pisze przecież, że te badania są razem... Jak to czytałam, to od razu wydawało mi się, że chodzi o dwa różne badania. No i popieram przedmówczynię - na stronie jest cennik.
danusia1985
Posty: 1169
Rejestracja: 04 paź 2010 16:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: danusia1985 »

No cóż, ja jednak uważam, że powinno być dokladnie napisane, że to jest raz na pół roku i powinno być przed badaniem/ zabiegiem wiadomo czy jest na nfz czy prywatnie. Po rozmowie z dr Czerwińska dowiedziałam się , że oni sami za bardzo nie wiedza jak ugryźć temat, bo nfz coś im tam miesza i stąd takie zamieszanie.
olakatka
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2011 18:16

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: olakatka »

Cześć wam! Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i w końcu też postanowiłam się wypowiedzieć. Jestem po dwóch inseminacjach w Gyn Centrum i teraz chyba wreszcie się udało;). Ale nie chcę zapeszać. W każdym razie byłam najpierw u dr Czerwińskiej a teraz prowadzi mnie ten Czech, dr Polaczek. I z czystym sumieniem mogę go polecić. Miły i profesjonalny.
danusia1985
Posty: 1169
Rejestracja: 04 paź 2010 16:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: danusia1985 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

olakatka też polecam dr z Czech ;) widać od razu pełen profesjonalizm
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
emotka_katarinka
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2011 00:42

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: emotka_katarinka »

nie bylam u tego lekarza ale tez slyszalam duzo dobrych opinii o nim. olakatka, gratuluje:). ja tez bede miala teraz inseminacje w gynie i mam nadzieje ze sie udfa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”