KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

olakatka
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2011 18:16

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: olakatka »

Dzięki za wsparcie, dziewczyny. To jednak spory stres. Tak długo już się staramy, że jeśli znowu nie wyjdzie, to się chyba załamię. Na szczęście dr Polaczek wszystko mi dokładnie wytłumaczył i pocieszył. Jestem dobrej myśli.
danusia1985
Posty: 1169
Rejestracja: 04 paź 2010 16:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: danusia1985 »

Chcialam jeszcze zapytac bo mam watpliwosci.Dr Adamczyk zapisal mi tabletki antykoncepcyjne przed procedura in vitro i kazal w tym "tabletkowym cyklu" zrobic badania HIV,HCV,HBS,WR oraz badania hormonalne w 3 dniu cyklu FSH I LH. Pytalam z piec razy czy napewno wtedy i mowil ze tak, ale ja mysle ze tabletki moga "zafałszowac" wyniki badan hormonalnych. Co o tym myslicie?
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

Byłam w Gynie i spotkałam dr Polaczka. Przypadkowo, bo akurat nie on mnie prowadzi, ale miałam parę pytań odnośnie inseminacji i wszystko mi wyjaśnił. Bardzo miły facet i konkretny:).
tomislaw
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2011 22:55

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: tomislaw »

Okazało się, że moją żonę będzie jednak leczył dr Polaczek. Zastanawiałem sie, czy to dobry lekarz, ale sądząc po opiniach na tym forum, lepiej nie mogła trafić. Napiszcie proszę coś więcej o tych inseminacjach, bo nie bardzo się w tym wszystkim orientuję. Są skuteczne?
lucy4u
Posty: 73
Rejestracja: 19 cze 2011 15:56

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: lucy4u »

Witam.
Bede zdwonic do tej klinki zeby ustalic termn wizyty.
Czy na wizyte mozna wejsc razem z mezem? Jak to jest zorganizowane? Bo u mnie ponoc wszystko jest ok ( choc to stwierdzone tylko na podstawie wizyt u zwykleo gina, wiec nie wykluczylam ewentualnej niedronosci jajowodow, wrogosci sluzu) ale wiemy ze nasienie meza nie ma zbyt dobrych parametrow. Na ich stronie czytam ze jest cos takiego jak wizyta partnerska.
Dziekuje za odp.
Pozdrawiam.
Starania od 2009
2 x inseminacja ;-(
HSG - prawy jajowód niedrożny
Laparo - drożne obydwa
Histeroskopia - dwunożność macicy

pierwsze in vitro:
punkcja 4.02.2014
transfer 2 zarodków 6.02.2014
Beta 18.02.2014 :-(
elelka82
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2011 03:53

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: elelka82 »

O ile wiem, można wejść z mężem. A co wam wyszło podczas badania nasienia? W Gynie robiliście?
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

Wizyta partnerska jest jak najbardziej i można na nią wejść z mężem :)
Ze złych wieści, niestety skończyły im się limity na IUI na NFZ :(

Dodane -- 20 Cze 2011 15:00 --
danusia1985 pisze:na stronie gyncentrum jest ze wykonuja bezplatna inseminacje i histeroskopie. Po zglebieniu tematu okazalo się ze robia za darmo albo to albo to i to raz na pol roku! o tym czy mamy zapłacić za inseminacje czy nie powiedziano nam dopiero po zabiegu! uwazam ze powinnismy to wiedziec przed.
ja też umówiłam się tam na wizytę tylko z powodu IUI na NFZ, oczywiście na pierwszej wizycie usłyszałam, że kwalifikuję się do IUI ale słowo nie padło, że nie na NFZ. Dopytałam się na drugiej wizycie czy wszystkie 3 podejścia mam mieć na NFZ czy można cykl po cyklu itd. a tu się okazuje, że - cytuję pana dr - limity się już DAWNO skończyły. Poczułam się oszukana :( Ogłoszenie o bezpłatnych IUI ukazało się na bocianie ok. połowy maja i jak się okazuje 2-3 tygodnie później już ich nie prowadzą. Przykro mi, ale to wygląda jak jedna wielka ściema mająca nagonić klientów-pacjentów. Rzuciło to poważny dzień na klinikę, tym bardziej, że po pierwszej wizycie oboje z M mieliśmy pozytywne wrażenie...
A co ciekawe na stronie głównej dalej jest informacja o bezpłatnych IUI, a to już jest czyste oszustwo...
Monika 20 pisze:danusia1985 przecież jest cennik na stronie internetowej???
Zanim dojdziesz do cennika czytasz na głównej o bezpłatnych IUI.
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

Monika 20
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2010 20:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: Monika 20 »

wielka_niewiadoma ja miałam inseminacje na nfz i teraz przygotowuje sie do 3 za jedna płaciłam, moja koleznaka byla ostatnio i tez bedzie miała na nfz wiem ze nie robia np 6 na nfz, ale napewno jest taka opcja, dzwoniłam nawet przed chcwila i mowią że jest jescze sznasa na iui z kontraktu jezeli nie w tym miesiacu to napewno w przyszłym
3x IUI - Gyncentrum
Histeroskopia
Program 2+1
2011 IMSI bije serduszko (ANIA) :love:
2013 nowe podejście
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

Monika 20 pisze:wielka_niewiadoma ja miałam inseminacje na nfz i teraz przygotowuje sie do 3 za jedna płaciłam, moja koleznaka byla ostatnio i tez bedzie miała na nfz wiem ze nie robia np 6 na nfz, ale napewno jest taka opcja, dzwoniłam nawet przed chcwila i mowią że jest jescze sznasa na iui z kontraktu jezeli nie w tym miesiacu to napewno w przyszłym
Mnie lekarz wprost powiedział na drugiej wizycie (w ostatni czwartek), że nie ma już i nie będzie IUI na NFZ, więc jak to wytłumaczyć?
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

Monika 20
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2010 20:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: Monika 20 »

nie wiem może się mu coś pomyliło, zadzwoń i się upewnij i daj nam znać
3x IUI - Gyncentrum
Histeroskopia
Program 2+1
2011 IMSI bije serduszko (ANIA) :love:
2013 nowe podejście
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

Monika 20 pisze:nie wiem może się mu coś pomyliło, zadzwoń i się upewnij i daj nam znać
Zadzwoniłam przed chwilą, jako "nowa pacjentka", i pani na recepcji powiedziała, że niestety limity już im się skończyły.
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

Monika 20
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2010 20:08

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: Monika 20 »

nie chce w padac w paranoje bo sama znowu dzwonilam tym razem podałam sie tez jako nowa pacjentka i odpowiedzieli mi ze jest taka mozliwość, mają jakąs ilość do wykonania zabiegow w miesiacu i jeszcze zostało im punktow czy cos takiego, jedynie maja wszystkie histeroskopie rozpisane do konca roku ale staraja sie o podwyzszenie kontraktu, ciekawe ile tam pracuje osob na rejestracji ;)
3x IUI - Gyncentrum
Histeroskopia
Program 2+1
2011 IMSI bije serduszko (ANIA) :love:
2013 nowe podejście
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

No to są jakieś jaja... Byłam tam na wizycie 2 razy i za każdym razem była jedna osoba więc nie rozumiem tak ekstremalnie różnych wersji. Zadzwonię tam jeszcze raz i spytam o to wprost.

Dodane -- 20 Cze 2011 18:47 --

No i zadzwoniłam. Trafiłam chyba teraz na tę samą panią co Ty. Głos miała w każdym bądź razie inny niż tamta. I potwierdziła Twoją wersję, co mnie OGROMNIE cieszy :) Bardzo mnie przepraszała za zamieszanie i zapisała moje nazwisko - że jak najbardziej IUI dla mnie na NFZ będzie :)
Monika 20 jesteś moim aniołem :) Ten bociek jest niezastąpiony. Gdyby nie ty, nie drążyłabym sprawy :) :caluje
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

nala88
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2011 13:39

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: nala88 »

No to ja też będę dzwoniła, co prawda 700 zł mnie jeszcze nie przeraża tak jak 12 tysięcy za in vitro, ale skoro jest szansa za darmo, to niech i będzie za darmo :D

p.s. zmieniłam lekarza i teraz powiem, że wizyty wyglądają dużo lepiej (przede wszystkim są dłuższe niż 15 minut i wszystko jest tłumaczone)
Czekając na szczęście x3 (albo 4) :)
Awatar użytkownika
wielka_niewiadoma
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 5481
Rejestracja: 16 paź 2010 10:52

Re: GYNCENTRUM Katowice

Post autor: wielka_niewiadoma »

nala88 pisze:zmieniłam lekarza
A z jakiego na jakiego?
starania od XI 2009
Gyncentrum - 2 x IUI (1 cb)
Novum - 1 x IUI
Novum - 2 x ICSI (4 transfery)
AMH - 0,75
I 2014 - II ICSI - 10 tc
[*] :cry2:
chorwacki cud 32 dc - bHCG 363,30; 34 dc - bHCG 848,60; 40 dc - 8313; 56 dc - jest serduszko!
Igunia jest już z nami :love:


SIĘPOMAGA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”