KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Dorota B
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2016 18:53

Klinika Gyncetrum Katowice

Post autor: Dorota B »

Witam. Zdecydowaliśmy się z mężem na in-vitro do kliniki Gyncetrum w Katowicach.Czy ktoś może coś powiedziec na temat tej kliniki? Pozdrawiam;)
pola35
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2015 17:05

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: pola35 »

Nikt tutaj nie zagląda?
Chciałabym pogadać z dziewczynami które w GC się leczą .




CzeKaMy Na CuD =xxx#
Patrycja1985
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2017 18:00

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: Patrycja1985 »

pola35 napisalam do Ciebie na priv. Jak masz ochote możemy popisać

2014 rozpoczęcie leczenia

2015/03 hsg. Diagnoza: drożne jajowody

2015/12- cp laparoskopowo usunięty jajowód, drugi niedrożny

2017/12 - ICSI K-ce GC. Poor responder. Tylko 1 zarodek. Brak mrozaczków.

2018/03 kariotypy ok

2018/05 start protokol dlugi

2019.03 Start Novum



2019.06 stymulacja/ pr. krótki, 5 zarodków, transfer nieudany



2019.11- crio odwołany



2020.05- crio 2 zarodków. Transfer udany



2020.06.15 są dwa serduszka !!!! Boże miej nas w swojej opiece!



 


pola35
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2015 17:05

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: pola35 »

Patrycja1985 pisze:pola35 napisalam do Ciebie na priv. Jak masz ochote możemy popisać

Kochana dziękuję że się odezwałaś niestety nie mogę wysłać do Ciebie priv.pokazuje mi błąd :(
jussia
Posty: 195
Rejestracja: 05 gru 2010 14:55

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: jussia »

Hej. My też zaczynamy podejście do IVF w Gyn... Czy to normalne, że przepisano nam od razu stymulację bez "wyciszania" antykami?
pola35
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2015 17:05

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: pola35 »

jussia pisze:Hej. My też zaczynamy podejście do IVF w Gyn... Czy to normalne, że przepisano nam od razu stymulację bez "wyciszania" antykami?
witaj jussia

U którego dr.jesteś?
jussia
Posty: 195
Rejestracja: 05 gru 2010 14:55

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: jussia »

Hej. U dr Czerwińskiej. Nie znałam lekarzy w Gyn (jestem z Wrocławia) i tak po prostu zapisałąm się do tej osoby, która miała wolny termin. Czytałam tutaj różne opinie na temat Pani dr jednak na mnie na razie zrobiłą dobre wrażenie. Rzeczywiście nie jest zbyt wylewna ale sympatyczna, uśmiecha się i odpowiada na pytania.

W sobotę zrobiłam sobie pierwszy zastrzyk z Goanlu i w środę po południu jadę na USG.... Cieszę się, że coś się zaczęło bo poprzednie ivf robiliśmy 3 lata temu. Po pierwszej nieudanej próbie straciłam chęć na wszystko i aż 3 lata zajęło mi zdecydowanie się na kolejne podejście.....
Awatar użytkownika
Acustica
Moderator
Posty: 715
Rejestracja: 27 sty 2012 19:28

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: Acustica »

pola35, jussia przypominam, że jesteśmy w dziale merytorycznym, który służy wymianie informacji i opinii na temat lekarzy i ośrodków leczenia niepłodności. Nie rozmawiamy tutaj o przebiegu leczenia, na to jest miejsce w dziale Jak się leczyć. Proszę o trzymanie się tematyki działu i wątku.
Na luźne rozmowy, wzajemne wpieranie i trzymanie kciuków zapraszam do działu pogadajmy o niepłodności, np. na wątek Gyncentrum pogaduchy część V
Follow the white rabbit :)

----------------------------
ICSI - SET ...i tylko 6 tygodni radości :(
CRIO - DBT :(
CRIO - SET....7 dpt bHCG 10,1; 9 dpt bHCG 47,5; 11 dpt bHCG 213,2; 16 dpt bHCG 2939, 18 dpt bHCG 5078...32 dpt potomek zamrugał :)

40 tc - zgodnie z prognozami nadeszło tornado :D
cdn? ;)
sylwusia
Posty: 130
Rejestracja: 10 maja 2005 00:00

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: sylwusia »

Witam, czy Dariusz Mercik leczy endometriozę, proszę o opinię.
Pozdrawiam
bubulinaewa
Posty: 1373
Rejestracja: 03 lip 2014 18:57

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: bubulinaewa »

Dla mnie ten lekarz niczego nie leczy tylko wybiera zawsze droge ivf.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

3 iui :(

3 ivf :(

Naturalny cud zakonczony 9tc

Hashimoto, brak hamowania, trombofilia mutacja genow, nk za wysokie, zakrzepica...czego chciec wiecej:(



13.01.2016 narodziny Antosi



 


Destiny80
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2014 20:12

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: Destiny80 »

Że też coś dodam jednak z mojego doświadczenia. Ja jestem zdania i nie zmienię go zanim nie trafię do lekarza takiego jak koleżanka z postów wyżej opisala .Że po zmianie kliniki znalazła lekarza z powołaniem ,a nie takiego co chce jak najwięcej naiwnych naciągnąć. Szczęściarami są te którym udało się bez problemów 1 ivf ,gdzie natura zawiodła.Naprawdę.Ale prawdą jest ze kliniki nawet mając historie np. poronień wczesnych czy późniejszych to bagateliżyją ten fakt i od razu bach in vitro.Jakby to dawało 100% gwarancji.My same idziemy tam z nadzieją po pomoc .Myślimy że tam siedzą przecież spece.Oni znajdą przyczynę naszych problemow .I chyba wiele z Was przyzna mi rację. Że wiedzę mamy nie od tych co lekarzami nie powinni być,tylko na Forum. dzielimy się wiedzą zdobytą gdzieś u jakiegoś mądrego .Czy za to płacimy krocie,aby na wizycie usłyszeć to co już wiemy.Skandal co w niektórych klinikach się dzieje .Ile ciąż naturalnych i in vitro procedur robić muszę ,aby ktoś zainteresował się dlaczego talk się dzieje.Skandal.
Sabina83
Posty: 15
Rejestracja: 21 mar 2019 13:19

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: Sabina83 »

Witam,

Czy ktoś tu jeszcze zagląda i chciałby wymienić się doświadczeniami na temat tej kliniki? Ja jestem na drugi podejściu, prywatnie i nie jestem zadowolona z tego jak traktują pacjentów. Bardziej bym chciała ostrzec ludzi bo gdybym gdzieś przeczytała to co wiem teraz to być może decyzja wyboru kliniki byłaby inna.
Patrycja1985
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2017 18:00

Re: KLINIKA GYNCENTRUM W KATOWICACH

Post autor: Patrycja1985 »

Sabina83 pisze:Witam,

Czy ktoś tu jeszcze zagląda i chciałby wymienić się doświadczeniami na temat tej kliniki? Ja jestem na drugi podejściu, prywatnie i nie jestem zadowolona z tego jak traktują pacjentów. Bardziej bym chciała ostrzec ludzi bo gdybym gdzieś przeczytała to co wiem teraz to być może decyzja wyboru kliniki byłaby inna.
Ja zrezygnowałam z leczenia w GC. Przeszłam 2 procedury i 2 protokoły: długi i ultra długi. Dużo komórek pobrano ale na koniec przetrwał tylko jeden zarodek.... i brak pomysłu co dalej. Poszłam jeszcze na jedną wizytę i lekarz mi mówi: "jak Pani chce to możemy przystąpić do trzeciej procedury". Gdzie w tym wszystkim pacjent jego zdrowie, obawy, rozterki...... Liczy się tylko kasa. Zmienilismy klinikę na Novum, dopiero zaczynamy, ale po kilku wizytach muszę powiedzieć, że po raz pierwszy d dłuższego czasu czuję się jak pacjent a nie jak klient.

2014 rozpoczęcie leczenia

2015/03 hsg. Diagnoza: drożne jajowody

2015/12- cp laparoskopowo usunięty jajowód, drugi niedrożny

2017/12 - ICSI K-ce GC. Poor responder. Tylko 1 zarodek. Brak mrozaczków.

2018/03 kariotypy ok

2018/05 start protokol dlugi

2019.03 Start Novum



2019.06 stymulacja/ pr. krótki, 5 zarodków, transfer nieudany



2019.11- crio odwołany



2020.05- crio 2 zarodków. Transfer udany



2020.06.15 są dwa serduszka !!!! Boże miej nas w swojej opiece!



 


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”