KLINIKA ARTVIMED W KRAKOWIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
pola35
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2015 17:05

Re: KLINIKA ARTVIMED W KRAKOWIE

Post autor: pola35 »

Pockahontas pisze:Miałam usg u dr Pietrusa - bez zastrzeżeń, wszystko jak trzeba. Natomiast do dr Chrostowskiego wart czekać.


Pietrusa nie polecam.
natomiast dr.Chrostowski IDEAŁ w każdym calu !Warto czekać
horneja
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2018 19:19

Re: KLINIKA ARTVIMED W KRAKOWIE

Post autor: horneja »

pola35 pisze:
Pockahontas pisze:Miałam usg u dr Pietrusa - bez zastrzeżeń, wszystko jak trzeba. Natomiast do dr Chrostowskiego wart czekać.


Pietrusa nie polecam.
natomiast dr.Chrostowski IDEAŁ w każdym calu !Warto czekać
Możesz napisać dlaczego? Kurczę, dla mnie czekanie 3 miesiące to cała wieczność...Zastanawiam się cały czas co robić i do kogo udać się po pomoc...
pola35
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2015 17:05

Re: KLINIKA ARTVIMED W KRAKOWIE

Post autor: pola35 »

horneja pisze:
pola35 pisze:
Pockahontas pisze:Miałam usg u dr Pietrusa - bez zastrzeżeń, wszystko jak trzeba. Natomiast do dr Chrostowskiego wart czekać.


Pietrusa nie polecam.
natomiast dr.Chrostowski IDEAŁ w każdym calu !Warto czekać
Możesz napisać dlaczego? Kurczę, dla mnie czekanie 3 miesiące to cała wieczność...Zastanawiam się cały czas co robić i do kogo udać się po pomoc...
on sam decyzji żadnej nie podejmuje zawsze konsultuje z dr.Ch. ja mam do niego duże zastrzeżenia niestety przez niego wyladowalam z zakarzeniem dróg moczowych. Długa historia ...moje zdanie nie polecam.
natomiast dr.Anna ona ze Śląska przyjeżdża i to kobieta anioł.miałam z nią styczność kilka razy .
reasumując jak bym miała się tam jeszcze raz wybrać byłby to dr.Ch. lub dr.A nikt inny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”