OPOLE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 67
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kasika »

Kaska-no, Twój lekarz nie robi Ci łaski.Przecież i tak nie zrobi Ci laparo w gabiniecie.Ja się nauczyłam,że trzeba od lekarzy wymagać wymagać .
Awatar użytkownika
Ninka
Posty: 132
Rejestracja: 24 lut 2003 01:00

Post autor: Ninka »

Czesc Dziewczyny:)
Ja tez leczylam sie do czasu w Opolu.... Na reymonta mialam laparo a potem przenioslam sie do dr. Polaka do Wroclawia. W Opolu nic nie zdzialalam a po zmianie lekarza jestem w 26 tc:) Co prawda moim problemem nie bylo zajscie ale utrzymanie ciazy ale wiem ze dr. Polak specjalizuje sie wlasnie w nieplodnosci. Ostatnio ma dosc duze sukcesy w ivf:) Polecam pojechac chocby na jedna wizyte dla porownania. Ja nie zaluje:)
[b]Ninka[/b], Agatka(04.06.99) i Martynka(12.03.05)
Awatar użytkownika
kaska-no
Posty: 92
Rejestracja: 30 paź 2004 00:00

Post autor: kaska-no »

dziewczyny a slyszałyscie cos o dr. Piątkowskiej? przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Reymonta..
Awatar użytkownika
opol_anka
Posty: 943
Rejestracja: 06 gru 2004 01:00

Post autor: opol_anka »

Ninka a Polak robi we Wrocławiu invitro?
[color=darkred][b][url=http://b2.lilypie.com/hyWzp1/.png]Synuś Kubuś[/url] :love: i [url=http://b1.lilypie.com/20xdp2/.png]córeńka Milenka :lol:[/url][/b][/color]
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 67
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kasika »

Z tego co wiem to dr Polak zajmuje się IVF ,ale nie wiem jakie ma sukcesy.
Ja mam pytanie, gdzie w Opolu najlepiej ( najdokładniej)robią badanie nasienia?
Awatar użytkownika
kaska-no
Posty: 92
Rejestracja: 30 paź 2004 00:00

Post autor: kaska-no »

slyszalam ze w medremie, ale sami jeszcze nie sprawdzalismy, jak zrobicie to napiszecie prosze ile ta przyjemnosc tam kosztuje :lol:
Awatar użytkownika
Ninka
Posty: 132
Rejestracja: 24 lut 2003 01:00

Post autor: Ninka »

opol_anka pisze:Ninka a Polak robi we Wrocławiu invitro?
Tak robi i ostatnio nawet z niezlymi wyikami:) Na forum pogadajmy jest warek dziewczyn z Wroclawia. Tam mozesz dowiedziec sie wiecej.
[b]Ninka[/b], Agatka(04.06.99) i Martynka(12.03.05)
Awatar użytkownika
Kora1202
Posty: 590
Rejestracja: 27 lis 2004 01:00

Post autor: Kora1202 »

Witajcie !
ja tez leczylam sie w Opolu u doktor Goralewicz i dzieki Bogu trafilam na bocka .Niewiedza szkodzi i to jest fakt
pani doktor przepisala mi clo i duphaston i tak przez trzy miesiace zylam sobie w niewiedzy chodzilam raz w miesiacu na podgladanko i myslalam ze zajscie w ciaze to kwestia czasu.
Nawet w jednym miesiacu podczas podgladanka mialam pecherzyk wielkosci 32mm i pani doktor powiedziala ze moze z niego cos bedzie a ja naiwnie wierzylam dopiero w zeszlym miesiacu wyczytalam na bocku o doktorze Polaku i wyslalam mu maila z opisem leczenia oczywiscie odpisal.
Napisal ze ten pecherzyk 32 mm to byl niepekniety pecherzyk z poprzedniego cyklu napisal ze mezowi trzeba zrobic morfologie nasienia i wypisal z jakimi wynikami ja mam sie zglosic .Pozytywnie go jak na razie odbieram uwazam ze bardzo kompetentny to lekarz

zla jestem tylko na innych lekarzy ktorym sie wydaje ze zajscie w ciaze to kwestia czasu ja niestety tego czasu nie mam zbyt wiele bo skonczylam juz 28 lat .Pani doktor wlasciwie nie zlecila mi zadnych badan wiec jak moze leczyc nie wiedzac wlasciwie na co ma pacjetke leczyc i to by bylo na tyle moich wywodow .
Napiszcie kochane jezeli cos wiecej wiecie na temat doktora Polaka a moze w Opolu jest jakis dobry doktor?
Pozdrawiam
http://www.voila.pl/305/yx0j6/?1
Awatar użytkownika
kaska-no
Posty: 92
Rejestracja: 30 paź 2004 00:00

Post autor: kaska-no »

Witaj kora!
ja chodzilam do tego Centrum Diagnostyki ginekologiczno-połozniczej jak juz wyzej pisalam ale nie stac mnie na placenie 50 zl co dwa dni, 6 razy w miesiacu, plus jeszcze lekarstwa, zastrzyki itd..lekarz Niemczyk wydawal sie fajny tyle ze za drogi, ja narazie zrobilam sobie przerwe i moze w maju zaczne cos robic dalej i tez planuje jechac do Polaka, ale szczerze nie wyobrazam sobie wyjazdow do Wroclawia co 2 dni 8O
Awatar użytkownika
KIKAS
Posty: 1118
Rejestracja: 09 lut 2005 01:00

Post autor: KIKAS »

Ja tez jestem z Opola i niestety,ale powtwierdzam to ,że trudno znależc tutaj dobrego lekarza. Schemat jest następujący: podawanie clo bez badań, potem co 2 dni usg, potem zastrzyk na pęknięcie i podawanie duphastonu.
A,propos dr Góralewicz to jest to żona znanego w Opolu( dużo się reklamują) dr Mroza. Chodziłam przez jakiś czas do niego i schemat był taki jak podałam powyżej. Jednak jak już trafiłam do niego to miałam trochę większą wiedzę i po pewnych jego eksperymentach, o których szkoda pisać ,szybciutko od niego uciekłam. Aktualnie do nikogo nie chodzę i mam zamiar wybrać się do dr Polaka .
Kaska-No , też myślałam o tych częstych wyjazdach do Wrocławia ,ale z tego co wiem to należałoby znalezc jakiegoś lekarza w Opolu , który dobrze i niedrogo robi usg.
Coś mało nas z Opola,ale może storzymy wątek na POGADAJMY dla Opolanek? Co Wy na to?
Awatar użytkownika
muggy
Posty: 457
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: muggy »

Kikas jest za, widzę że więszość z was obrała drogę do Wrocławia. Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
KIKAS
Posty: 1118
Rejestracja: 09 lut 2005 01:00

Post autor: KIKAS »

Otorzyłam nowy wątek na Pogadajmy : OPOLSKIE POGADUCHY.
Zapraszam :D
Awatar użytkownika
mefka77
Posty: 2205
Rejestracja: 18 lut 2005 01:00

Post autor: mefka77 »

Witajcie,
A może któraś z Was leczyła się u dr. Głąba ? Co o nim sądzicie ?
Pozdrawiam,
Ewa
Awatar użytkownika
Blonde
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2003 00:00

Post autor: Blonde »

Od niedawna jestem pacjentką dr Mroza i jestem zaskoczona Waszymi opiniami na jego temat. Wierzcie mi, u wielu lekarzy już byłam i nikt nie poświęcał mi tyle czasu co on. Nie jestem zaślepiona, chcę się jeszcze skonsultować z jakimś lekarzem w Novum, ale przeraża mnie odległość w razie częstszych wizyt. A z tego co wiem, dr Mróz również robi inseminacje. Chciałabym w przyszłym cyklu spróbować, ale po Waszych stwierdzeniach już sama nie wiem co robić...
Awatar użytkownika
kasssia
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2004 00:00

Post autor: kasssia »

cześć,
ja też jestem z Opola, leczyłam tu, a właściwie mąż, się bardzo krótko, dr Guzikowski szczerze powiedział mi, że ze względu na słabe wyniki nasienia męża(1mln plemników/ml , pojedyńcze ruchome) konieczne jest icsi, polecił nam klinikę w Bytomiu, zaliczyłam tam laparoskopię, histeroskopię, badanie drożności jajowodów, pierwsze nieudane icsi,
Odradzam wykonywania zabiegu in vitro w Bytomiu ze względu na małą skuteczność sztucznych zapłodnień i brak jakichkolwiek statystyk.
Po około pół roku zdecydowałam spróbować jeszcze raz, wybrałam Novum, nie było lekko,podeszłam do drugiego icsi, udało się jestem w ciąży, gorąco polecam tą Warszawską klinikę osobom dla których jedyną szansą na dziecko jest invitro. Fakt, koszty leczenia są wyższe niż np. w Bytomiu, ale za to jaka skuteczność. Wystarczy spojrzeć na listę ciężarówek po icsi.
Pozdrawiam wszystkie starającę się dziewczyny, i trzymam kciuki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”