OPOLE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
kasika
Posty: 67
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kasika »

Sylmyk,a gdzie Ty się leczysz? Kiedyś stacja krwiodawstwa była na ul.Kośnego,za szpitalem na ul.Katowickiej, ale nie jestem pewna gdzie teraz jest.
Awatar użytkownika
sylmyk
Posty: 354
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00

Post autor: sylmyk »

Kasika, obecnie nigdzie sie nie leczę, bo po kilku miesiącach clo i pregnylu, zdecydowaliśmy sie na in vitro, więc odpoczywam sobie. Ale do tej pory wszystko robiłam u nas w szpitalu, w Kędzierzynie. Ale niestety podstatwowe badania hormonów mozna tam zrobic i to wszystko, żadnej cytomegalii, toxo, zdaje sie, że nawet i różyczki, wiec szukam w Opolu, bo mimo wszystko jeździć do Białegostoku na badania nie mam zamiaru.
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 67
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kasika »

Sylmyk, my tez zdecydowaliśmy się na in vitro,ale dopiero w przyszłym roku( ze względów finansowych). Na razie liczę,że uda się naturalnie.
Ja robiłam ostatnio toxo w sanepidzie w Opolu( ul.Mickiewicza).Wiem,że tam też robią wszystkie pozostałe badania czyli cytomegalie,chlamydie ,różyczke.
Awatar użytkownika
sylmyk
Posty: 354
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00

Post autor: sylmyk »

Kasika, a gdzie będziecie robić in vitro? My w AM w Białymstoku. Ale antykoncepty zacznę brać w grudniu.
Awatar użytkownika
muggy
Posty: 457
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: muggy »

Symlyk czy to jest wasze pierwsze podejście do in vitro? i dlaczego wybraliście Białystok? Moszesz coś skrobnąć na priva. Ja nie jestem z K-K tylko z Opola.
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 67
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kasika »

My jeszcze nie wiemy gdzie,ale prawdopodobnie będzie to Warszawa, bo jednak bliżej niż do Białegostoku.
Ciężko podjąć taką decyzję,bo to mnóstwo pieniędzy i chcemy mieć jak największe szanse powodzenia.
Właśnie, a dlaczego Wy wybraliście Białystok?
Awatar użytkownika
klaraa
Posty: 65
Rejestracja: 04 lut 2004 01:00

Post autor: klaraa »

czesc dziewczyny. Tez jestem z Opola, ale nie mam zamiaru tu tracic czasu. Jutro moj maz ma biopsje w Novum i mam nadzieje ze bedzie ok. Powiem Wam tylko jedno: Dzisiaj poszlismy do przychodni po skierowanie na badanie kariotypu i na nosicielstwo genu mukowiscydozy (wiemy z forum ze mozna je zrobic bezplatnie) i wszyscy w przychodni byli bardzo zdziwieni o czym mowimy. Pani kierownik przychodni powiedziala ze takie skierowanie moze dac mi lekarz PULMONOLOG!!!!!!! Ręce mi opadly. Oni w ogole nie maja pojecia o czym mowa. Wiec radze uciekac z Opola.
Awatar użytkownika
dorotawo
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2004 00:00

gdzie się leczyć

Post autor: dorotawo »

Cześć dziewczyny potwierdzam ,że w Opolu szkoda tracić czas leczyłam się dwa lata bezskutecznie pojechałam do Novum w Warszawie i po mikromanipulacji byłam w ciąży po trzech miesiącach koszt wizyty jest taki sam jak wizyty u naszych lekarzy. Moja kolanka przez 8 lat nie zachodziła w ciążę i chodziła chyba do wszystkich lekarzy w Opolu i po 6 miesiącach wizyt w Novum gdzie stwierdzono tylko zaburzenia hormonalne udało się i urodziła niedawno fajną dziewczynkę. Teraz leczy się tam moja następna koleżanka i mam nadzieję że też będzie to pomyślne[/list]
Awatar użytkownika
muggy
Posty: 457
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: muggy »

Dziewczyny rzeczywiście szkoda czasu na Opole, tu dopiero raczkują w tym temacie. Fajne, że się ujawniacie myślałam, że ja tu jedyna z tych stron.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
sylmyk
Posty: 354
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00

Opole

Post autor: sylmyk »

Leczenie na pewno - nie, ale co z badaniami? Swoja prolaktyne, progesteron, estradiol, FSH, LH robiłam w szpitalu powiatowym w Kędzierzynie, ale co z resztą? Gdzie zrobic badania na posiew?
Awatar użytkownika
sylmyk
Posty: 354
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00

Post autor: sylmyk »

Badania w Opolu można zrobić w: stacja krwiodawstwa ul. Kośnego, za szpitalem na ul. Katowickiej
toxo, cytomegalia, chlamydia, różyczka: Sanepid ul. Mickiewicza

Badania w Kędzierzynie-Koźlu można zrobić w:
prolaktyna, progesteron, estradiol, FSH, LH - laboratorium szpitala powiatowego, ul. Roosvelta 4

Gdybyście znalazły numery telefonów i godziny przyjęć, piszcie na privę.
Awatar użytkownika
kasssia
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2004 00:00

Post autor: kasssia »

Witam. ja również nie polecam lekarzy z Opola, Bytomia, szkoda pieniędzy. Obecnie leczę się w Novum w Warszawie i jestem zadowolona.
Napiszę krótko, mój mąż ma tylko 1,5 mln żywych plemników, pojedyńcze ruchome, a pewien znany doktor, który leczy bezpłodność w Opolu zaproponował inseminację......przy takich parametrach nasienia w grę wchodzi tylko ICSI!

pozdrawiam K.
Awatar użytkownika
muggy
Posty: 457
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: muggy »

Kassia a kto robi inseminację w Opolu?
Awatar użytkownika
kasssia
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2004 00:00

Post autor: kasssia »

Witam.W Opolu mogę polecić Ci doktora Guzikowskiego, przyjmuje on w przychodni przyszpitalnej na Ozimskiej 20 .Wiem, że jest ginekologiem andrologiem i zajmuje się między innymi inseminacją. Mnie ujął tym, że zapoznaniu się z wynikami badania nasienia, szczerze powiedział że w moim przypadku szansą na macierzyństwo jest tylko sztuczne zapłodnienie.
Byli też i tacy lekarze z Opola i nie tylko, zwykli naciągacze, którzy namawiali na inseminacje...
Najpierw zróbcie z mężem badanie nasienia (ilość i ruchliwość, budowa plemników) a potem z wynikami pójdżcie do dr Guzikowskiego, życzę powodzenia. K.
Awatar użytkownika
muggy
Posty: 457
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: muggy »

Dzięki Kasssia, ale mnie zadziwiałaś myślałam, że w Opolu nikt nie robi IUI. Ale czy IUI z obróbką nasienia? Nazwisko rzeczywiście w Opolu bardzo znane.
Pozdrowienia dla wszystkich
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”