KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
Marzena_1010
Posty: 542
Rejestracja: 29 kwie 2008 00:00

Post autor: Marzena_1010 »

Beth jaki jest u niego cennik wizyta i IUI ?

Dodane po: 5 minutach:

Beth ja obecnie chodzę do dr Żaka. Pierwsza wizyta 180 a kolejne 100, IUI 400. Ja też uważam, że warto bo na kasę chorych to czekasz i czekasz no i wizyta raz na kwartał- tragedia! Jak też czytam jak IUI wypada w dzień wolny to musisz czekać kolejny cykl!
2 IUI już w lipcu
Awatar użytkownika
Beth
Posty: 6405
Rejestracja: 26 mar 2007 00:00

Post autor: Beth »

Marzena_1010 wizyta 150 zł a iui u niego razem z wiyta 250 plus 70 do laboratorium....
patrysiantko pisze:Beth dzieki dobrze ze sie wchlona te pecherzyki gdyby co?
- nie rozumiem chyba o co pytasz....
:oops:

A do dr Żaku to różne opinie słyszałam ale nie znam go więc sie nie wypowiadam bo wiem że wiele ludzi sie u niego leczy.
Starania od ponad 3,5 lat
10 IUI - :(
Nasz Wielki mały cud (naturalsik)...Dzięki ci Boże.... :love:
OAO Z. Góra - wrócę po Ciebie...
Wikunia ur 06/09/2009
Awatar użytkownika
patrysiantko
Posty: 1646
Rejestracja: 19 lip 2006 00:00

Post autor: patrysiantko »

Beth dr zak sie ponoc poprawil.take opinie.Beth ja tez przyjade sie do Polski leczyc bo tutaj za granica nie mam ani usg w trakcie inseminacji ani po .Inseminacje robi pielegniarka jak to nazawalam na chybil trafil.I dzis sie okazalo ze mam isc na laparoskopie.Ledwo mi inseminacje zrobili.jednym slowem cieszcie sie ze leczycie u normalnych lekarzy.
MIKA4000
Posty: 2358
Rejestracja: 11 paź 2005 00:00

Post autor: MIKA4000 »

Marzena_1010przeciez jak robisz na kase chorych to lezysz w szpitalu do pęknięcia pęcherzyka więc nie ma znaczenia czy jest dzień wolny czy nie. Podają zawsze nasienie jeśli jest potrzeba.Fakt dostajesz się co drugoi miesiąc.
PCO,hsg, laparoskopiax2, histeroskopia
I-II IVF-nieudane, III IVF- ciąża biochemiczna
1-7 IUI - klapa
9.I.09 - beta 1668 :-) naturalsik
21.01.09- słyszałam bicie serduszka :-)
08.09.2009 Damianek jest na świecie
Awatar użytkownika
Marzena_1010
Posty: 542
Rejestracja: 29 kwie 2008 00:00

Post autor: Marzena_1010 »

Beth Trzymam kciuki by się udało! W Medart ostatnio czarna plaga nic się nie udaje! Mamy swoje forum i dziewczyną się nie udało! Tak sobie myślę, że do 28-30 maja jeszcze daleko i już będziesz wiedziała czy sie udało -czego Ci z całego serca życzę! Jak myślisz zdarzę umówić się na wizytę i podejść do IUI w maju???
MIKA4000 Słyszałam, że musisz być na oddziale! Powiedz mi czy to prawda by coś przyspieszyć trzeba ... no wiesz o co chodzi? Ile razy możesz spróbować IUI na kasę jest jakiś limit?
2 IUI już w lipcu
Awatar użytkownika
zoska55
Posty: 425
Rejestracja: 31 sty 2008 01:00

Post autor: zoska55 »

Beth- ja przed laparo miałam 7IUI, miało być 6 ale późno był termin na zabieg więc nie chcieliśmy tracić czasu. Potem miałam laparoskopie i dr powiedział, że można probować do 6 miesięcy po -stwierdzono ogniska endometriozy i to nie jest tak, że je usunięto i już nie będzie, niby nie odnawiają.Więc próbujemy do września,bez względu ile razy jeszcze podejdziemy. Ostatnie IUI planujemy na wrzesień i jak nic z tego nie będzie to zaczynamy przygotowania do IVF.

Mam pytanie.Czy przy tarczycy miałyście badane T3 i T4;, bo ja miałam tylko TSH w normie i anty TP0, anty TPG i teraz jeden z nich miałam super powyżej normy na 35 miałam 580
starania od 2005; HSG - lewa str.nieczynna, I st. endometrioza, wrogość śluzu
6 IUI ; FSH 6,68; AMH 1,0; kariotyp - ok
2x IVF- 2010 i 2011r. brak zapł. komórek- Poznań
2013 transfer 1 zarodek 4B, Białystok, niestety
Naprotechnologia od IX.2014 - nic z tego
MIKA4000
Posty: 2358
Rejestracja: 11 paź 2005 00:00

Post autor: MIKA4000 »

Marzena_1010ja chodze do profesora prywatnie po skierowania na IUI i nawet jak profesor napisal mi na skierowaniu ze mam isc na IUI co miesiac oddziałowa jest nieugięta i dała mi do zrozumienia że to że chodze do prof nie oznacza ze dostanę się bez kolejki bo inne dziewczyny też czekaja. Więc wcale tak nie jest. A limitu nie ma .
PCO,hsg, laparoskopiax2, histeroskopia
I-II IVF-nieudane, III IVF- ciąża biochemiczna
1-7 IUI - klapa
9.I.09 - beta 1668 :-) naturalsik
21.01.09- słyszałam bicie serduszka :-)
08.09.2009 Damianek jest na świecie
Awatar użytkownika
zoska55
Posty: 425
Rejestracja: 31 sty 2008 01:00

Post autor: zoska55 »

Ciesze się, że chodzę do dr prywatnie chociaż to kupę kasy, bo w zeszłym roku udało nam sie podejść aż 7 razy do IUI. A jeśli miałabym mieć IUI w szpitalu to pewnie byśmy podeszli tylko z 4 razy. A teraz przeklinam męża pracę. Wiem doskonale że dzięki niemu możemy pozwolić sobie na wizyty prywatne. Ale niestety ale z racji wykonywanego przez niego zawodu - kierowca międzynarodowy nie bardzo aby miał wolne co miesiąc tydzień. Ech samo życie
starania od 2005; HSG - lewa str.nieczynna, I st. endometrioza, wrogość śluzu
6 IUI ; FSH 6,68; AMH 1,0; kariotyp - ok
2x IVF- 2010 i 2011r. brak zapł. komórek- Poznań
2013 transfer 1 zarodek 4B, Białystok, niestety
Naprotechnologia od IX.2014 - nic z tego
Awatar użytkownika
Marzena_1010
Posty: 542
Rejestracja: 29 kwie 2008 00:00

Post autor: Marzena_1010 »

lena498 kochana 20mm to jak mówi mój lekarz ideał do IUI! nadrabiam straty w czytaniu, ale tego jest !

Dodane po: 3 minutach:

wepka83 przykro mi tym bardziej, ze dokładnie wiem co czujesz ja też dziś zobaczyłam jedną wredną kreche

Dodane po: 12 minutach:

lena498 nie mam wiadomości? Może jeszcze nie doszło?
2 IUI już w lipcu
Awatar użytkownika
milucha
Posty: 1024
Rejestracja: 02 lut 2007 01:00

Post autor: milucha »

myszka80 dzieki kochana za pamięć odzywaj się częściej do nas

Dodane po: 2 minutach:

wepka83 :glaszcze :glaszcze

Dodane po: 2 minutach:

szyszka100 ja też się modlę za maleństwa nie może mi to wyjść z głowy co nam napisałaś

Dodane po: 2 minutach:

szyszka100 ja też się modlę za maleństwa nie może mi to wyjść z głowy co nam napisałaś
A ja dziewczyny w tym cyklu zabiorę moje ostatnie maleństwa sądziłam że ten miesiąc sobie odpuszcze ze względu na pracę bo już bałam się ze w końcu szef się wkurzy na te zwolnienia ale on jest ok człowiekiem zapytał tylko kiedy kolejna próba więc mu powiedziałam że jak zgodzi się na L4 a on powiedział że nie ma problemu i mogę iść bo wie że za chwilę zrobie zaległości
Nasza ostatnia nadzieja a jak się nie uda to będziemy robić AID aż do skutku tak marzę sobie aby chociaż w tym roku się udało
12.11.08 beta 175 cud
T.P 06.08.2009
[url=http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=milucha&year=2009&month=8&day=6&babycount=1]Nasza Kruszynka-SYNUŚ GRACJAN !!![/url]
Awatar użytkownika
Beth
Posty: 6405
Rejestracja: 26 mar 2007 00:00

Post autor: Beth »

Marzena_1010 do dr jak idziesz pierwszy raz to lepiej kilka dni wczesniej zadzwonoć i sie umówić. Musisz w każdym razie do niego iść przed @ - żeby dobrze zacząć cykl, rozpisac leki itd - i zabierz wszystkie wyniki swoje i meża.

zoska55 mi dr własnie tera opowiadał że miał pare która była 7 razy na iui przed laparo i 7 razy po laparo i nie wyszło - poszli na inv i przyjeli 3 zarodki -i maja trojaczki i sa przeszceśliwi. Druga opowieść - dziewczyna próbowała 17 razy - i udało się. Nie ma reguły - innymu daje sie przy pierwszym podejściu i przy 3 pęchezrykach i maja trojaczki po 3 latach niepłodności a inni i na 8 pęcherzykach i nic. msm nadzieję że ci sie uda. najważniejsze że po laparo szanse rosną.

Dla wszystkich - do wiadomości która równiez dr mi przekazał 9zawsze lubię z nim podyskutować) - że przy naturalsiku - jest 20% szans na zajście w ciąże - a przy iui - kilkanaście - to chyba sporo no nie????

Dodane po: 6 minutach:

wepka83 Boże co za straszne wieści na naszym wątku... bardzo mi przykro... trzymaj sie słońce i nabieraj sił na dalszą wlakę a jak będziesz chciała wykrzyczec swój żal to pisz nam tu - napewno cie wesprzemy - prawda dziewczyny?

patrysiantko no to za twoja 1wsza owulkę!!!! :drink3:

szyszka100 - wierze że będzie dobrze..... Oby do piątku - tylko sie nie stresuj!!! tzrymamy wszystkie kciuki za ciebie i modlimy sie za was!

myszka80 dobrze że badania genetyczne dobrze wyszły... Kiedy masz termin laparo? wiesz już?

Dodane po: 1 minucie:

milucha a jak Ty się czujesz?
Starania od ponad 3,5 lat
10 IUI - :(
Nasz Wielki mały cud (naturalsik)...Dzięki ci Boże.... :love:
OAO Z. Góra - wrócę po Ciebie...
Wikunia ur 06/09/2009
Awatar użytkownika
milucha
Posty: 1024
Rejestracja: 02 lut 2007 01:00

Post autor: milucha »

Beth jak się czuję powiem tak że moją psychikę odciąga nauka i zamieszanie na uczelni bo za miesiąc mam obronę więc ale ogólnie jest xle mam tą przeklętą @ dobrze że chocoaż nie boli i po prostu nie mogę patrzeć na wózki i kobiety z brzuchami i mówię sobie wtedy dlaczego ona a nie ja albo jak widzę że dziecko jest jakieś takie zaniedbane wózek brudny to mówię sobie że u mnie mogło by mieć wszystko ale cóż naczekam się ale potem wynagrodzę wszystko i jemu i sobie

Dodane po: 37 sekundach:

Beth a twoje samopoczucie jak jakieś dziwne objawy???????????
12.11.08 beta 175 cud
T.P 06.08.2009
[url=http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=milucha&year=2009&month=8&day=6&babycount=1]Nasza Kruszynka-SYNUŚ GRACJAN !!![/url]
myszka80
Posty: 164
Rejestracja: 27 lis 2006 01:00

Post autor: myszka80 »

Beth co do terminu to jeszcze nic nie wiem, wstępnie 7 sierpień, ale to może ulec zmianie, zależy jak podziała na mnie decapeptyl. 21 maja biorę drugi zastrzyk a w połowie czerwca jadę do profesora na badanie kontrolne i wtedy wszystkiego się dowiem.
wepka bardzo mi przykro, trzymaj się.
milucha będę się odzywać częściej, musiałam odpocząć psychicznie.

Endometrioza IV st. LUF, 3x laparoskopia , 2 IUI :-(,ICSI luty 2008- totalna klapa (Poznań Polna), II ICSI wrzesień 2008 Bocian Białystok dr. Mrugacz 17.10.2008 transfer 1 zarodka 4B, 12 dpt dwie krechy na teście, Boże pozwól trwać naszemu szczęściu...


Awatar użytkownika
zoska55
Posty: 425
Rejestracja: 31 sty 2008 01:00

Post autor: zoska55 »

Normalnie nie wytrzymam, :mur: mojego męża nie ma a ja tu czuje kłucie w jajniku, pęcherzyk jak nic jest tam. Jak nie mam byc wściekła. Ale niestety niektórych rzeczy sie nie przeskoczy. Zaraz strzele sobie barana w ściane tak na pobudzenie.

Czy możecie mi powiedziec ile trwa cała procedura przygotowania do IVF. Jesli zaczełabym we wrzesniu to kiedy moge liczyc na transferek??
starania od 2005; HSG - lewa str.nieczynna, I st. endometrioza, wrogość śluzu
6 IUI ; FSH 6,68; AMH 1,0; kariotyp - ok
2x IVF- 2010 i 2011r. brak zapł. komórek- Poznań
2013 transfer 1 zarodek 4B, Białystok, niestety
Naprotechnologia od IX.2014 - nic z tego
Awatar użytkownika
Wiwi76
Posty: 2453
Rejestracja: 09 gru 2006 01:00

Post autor: Wiwi76 »

jutro wizytka u dra D., jedziemy na 15.30 wiec z góry uprzedzam ze tak szybko z gabinetu nie wyjdziemy, musimy ivf obgadac
potem kupujemy leki i ...... dzialamy!
najpierw decapeptyl, a do stymulacji merional, bo taniej :oops: , ale po niego to trza sie bedzie kopsnąć do Pepików

napisze jakie wiesci po wizycie :mrgreen:
starania od 2005 r.
córcia z ivf ur. II.2009 r.
i niespodzianki naturalne!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”