KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
patrysiantko
Posty: 1646
Rejestracja: 19 lip 2006 00:00

Post autor: patrysiantko »

ode mnie tez dla szyszki.Zeby wszystko sie dobrze ulozylo.
Awatar użytkownika
Beth
Posty: 6405
Rejestracja: 26 mar 2007 00:00

Post autor: Beth »

witajcie, co do szyszki to może zabrzmi to górnolotnie w obliczu takiej tragedii - ale chyba w całym tym nieszczęściu trzeba odnaleźć i szczęście że drugie serduszko mocno bije i modlic sie by nadal tak było....

Wiwi76 wiem o jakiej muzyce mówisz - faktycznie fajna ale trzeba sie wsłuchac bo na początku tez nie wiedzialam co to jest:)) A powiedz co ci dr powiedział pozytywnego? strasznie jestem ciekawa i wręcz żądna takich słow nadziei - choć czasem to nie wiem czy lepiej miec nadzieję czy jej nie mieć. A jak wychodze od niego z gabinetu to jakos zawsze tej nadziei więcej i więcej....

A co do dzieci z inv i dziewczyn które mają moralne wątpliwości - jest nowa metoda tzn nie taka juz nowa ale w Poznaniu jeszcze nie stosowana, że nie zamraża się zapłdnionych zarodków i nie zapładnia się wszystkich jajeczek - tylko zapładnia sie np jeden lub dwa jajeczka czyli oocyty i te zapłodnione się podaje a reszte jesli jest np 8 pęchezryków sie zamraża ale niezapładnione. tym sposobem nie narażamy dzieciaczków że częśc nie przezyje albo że przy odmrażaniu cos złego sie stanie. Słyszałyście o tej motodzie? wirm że w Krakowie juz ja stosują.
Ja mam przed sobs jeszcze z 5 podejśc d oiui le jak się nie uda to chyba na inv sie nie zdecyduję - chyba że ta metodą właśnie o której pisałam.

Pozdrawiam serdecznie!

Dzisiaj cosmnie kłuje z lewej strony tam gdzie był pęcherzk....
Starania od ponad 3,5 lat
10 IUI - :(
Nasz Wielki mały cud (naturalsik)...Dzięki ci Boże.... :love:
OAO Z. Góra - wrócę po Ciebie...
Wikunia ur 06/09/2009
Awatar użytkownika
agnieszka031181
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2008 01:00

Post autor: agnieszka031181 »

Witam dziewczyny! Zaglądam tu od pewnego czasu. 19 maja jadę na AIH na Polną do Poznania. Czy któraś z was może tam będzie?
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Momentoiui na Polnej jest bezpłatna, ja chodzę od dr Pelesza prywatnie i też nie płacę.

Marzena_1010dr Pelesz nie robi inseminacji na oddziale, robią to mniej doświadczeni młodzi lekarze, niestety.
Usg tez robią różni lekarze, jak się trafi.
W szpitalu jesteś tak długo jak ci pęcherzyki nie pękną, chociaż teraz to różnie z tym bywa wywalają do domu wcześniej, myślę że inseminacje tam pozostawiają wiele do życzenia, nie dziwię sie że tak mało się udaje...

szyszka100 [-o< [-o< [-o<
Awatar użytkownika
milucha
Posty: 1024
Rejestracja: 02 lut 2007 01:00

Post autor: milucha »

szyszka łzy same lecą strasznie mi przykro i będę się modlić my maluszek przetrwał trudne chwile przepraszam ale nie wiem co napisać
12.11.08 beta 175 cud
T.P 06.08.2009
[url=http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=milucha&year=2009&month=8&day=6&babycount=1]Nasza Kruszynka-SYNUŚ GRACJAN !!![/url]
Awatar użytkownika
KLUSECZKA1
Posty: 733
Rejestracja: 07 kwie 2008 00:00

Post autor: KLUSECZKA1 »

szyszka - modlimy sie za ciebie i za malenstwa ................. trzymaj sie
Dr K. Derwich
Jesteśmy rodzicami ...
[url=http://suwaczki.maluchy.pl/li-35733.png][color=#400000]ZOFIA ur. 13-08-2009r. (3260g, 54cm) godz. 12.15[/color][/url]
...nadzieja jest najcenniejszą towarzyszką życia...
Awatar użytkownika
myszka1130
Posty: 379
Rejestracja: 02 lut 2008 01:00

Post autor: myszka1130 »

szyszka :cry2: [-o< [-o< [-o< [-o<
Awatar użytkownika
citri
Posty: 5557
Rejestracja: 10 kwie 2007 00:00

Post autor: citri »

Beth Pytałaś dr o tę metodę IVF z mrożeniem komórek a nie zarodków? jak on na to się zaopatruje? tzn klinika..
Córcia 16-10-2008
Dr D
- Dziękujemy !!!!
Awatar użytkownika
Marzena_1010
Posty: 542
Rejestracja: 29 kwie 2008 00:00

Post autor: Marzena_1010 »

Maria31 już nie wiem co myśleć o IUI pierwszą chcemy zrobić prywatnie, ale te też zostawiają wiele do życzenia. Pięć minut i do domu. Na Polnej IUI robią nim pęknie pęcherzyk czy jak pęka? Chcemy próbować i prywatnie i na Polnej bo wiadomo kasa z nieba nie leci a jak czytam ile to już dziewczyny miały i się nie udało to głowa boli. U lekarza, który nas prowadzi prywatnie też ostatnio wiele niepowodzeń ;( Nie ma reguły. Dzięki za info
2 IUI już w lipcu
Awatar użytkownika
Hania30
Posty: 916
Rejestracja: 09 sty 2007 01:00

Post autor: Hania30 »

szyszka100Strasznie Mi przykro :cry2: modlę się za Was [-o< [-o< [-o< [-o<
12.10.2006-1 AID :( 09.11.2006-2 AID :( 06.12.2006-3 AID :( 29.01.2007-4 AID ze stymulacją :( 23.02.2007- HSG-Jajowody drożne :) 21.03.2007-5 AID Aniołek :( 03.10.2007-Hisero ok.Kolejne AID może niedługo!
Awatar użytkownika
patrysiantko
Posty: 1646
Rejestracja: 19 lip 2006 00:00

Post autor: patrysiantko »

Marzena a co tobie w med arcie sie nie podoba?
Marzena ja sie leczylam w anglii i mialam tylko 2 usg przed inseminacja(w trakcie stymulacji).a w trak cie inseminacji i po 0 usg.
Awatar użytkownika
Marzena_1010
Posty: 542
Rejestracja: 29 kwie 2008 00:00

Post autor: Marzena_1010 »

patrysiantko do Medart nie mam zastrzeżeń lecz ostatnie statystyki nie są zbyt dobre a na IUI w MedArt mnie nie stać w każdym cyklu więc dlatego taka decyzja, że w maju IUI u Ż a międzyczasie na Polnej.

Dodane po: 8 minutach:

dr Ż zachwycił mnie swoim sposobem bycia i nie owijaniem w bawełnę tylko konkretnym planem działania by jak najszybciej się udało!
2 IUI już w lipcu
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Marzena_1010na Polnej robią iui nim pęcherzyk pęknie i często zdarza się że jest za wcześnie, co prawda powtarzają jeszcze później jak nie pęknie ale trzeba mieć dużo szczęścia żeby czas od podania do pęknięcia był jak najkrótszy. U mnie było ostatnio 32 godz uważam że to stanowczo za długo chociaż lekarze zapewniają że plemniki powinny żyć do 70 godz.
Awatar użytkownika
Karolina2626
Posty: 213
Rejestracja: 27 lip 2007 00:00

Post autor: Karolina2626 »

Witam Was wszystkie!!!
Dawno mnie nie było....taka mała załamka:( W środę jadę na następną IUI. Tym razem jestem stymulowana Clo i miałam też wykupić Pregnyl. Powiedzcie mi, czy 2 tabletki Clo dziennie to nie za dużo? Czasami czuję, jakby mi jajniki rozsadzało!! Czy po nie daj Boże nieudanym podaniu podają coś, co sprawi, że te wszystkie naprodukowane w nadmiarze pęcherzyki się wchłoną? Bo naczytałam się jakiś bzdur o torbielach i już mi się włos na głowie jeży 8O
Marysia i Wojtuś są już z nami!!!
Awatar użytkownika
Marzena_1010
Posty: 542
Rejestracja: 29 kwie 2008 00:00

Post autor: Marzena_1010 »

Maria31 no właśnie i to też mi się nie podoba bo jak problem jest po stronie M to jak słabe chłopaki mają dać sobie radę????
2 IUI już w lipcu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”