KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szaitis
Posty: 421
Rejestracja: 15 gru 2005 01:00

Post autor: szaitis »

Witajcie
stoję przed decyzją odnośnie zmiany kliniki. możecie napisać do kogo umawiacie sie w Invikcie - profesor czyli kto?
starania od 2005 r.
napro
KOAO
izy
Posty: 186
Rejestracja: 13 sie 2004 00:00

Post autor: izy »

szaitis
profesor Łukaszuk zajmuje sie ISCI (IFV)
Awatar użytkownika
szaitis
Posty: 421
Rejestracja: 15 gru 2005 01:00

Post autor: szaitis »

izy - dzięki
jeszcze takie pytanie techniczne. Na stronie invicty jest napisane, że na pierwszą wizytę najlepiej przyjść z kompletem badań, poniżej cytat:

Pacjentka powinna zgłosić się na wizytę z aktualnymi badaniami hormonalnymi, wykonanymi między 1 a 3 dniem cyklu. Są to: E2 (estradiol), LH, FSH, test z MTC (z metoclopramidem), T (testosteron), przeciwciała anty TPO oraz SHBG, INH B i AMH.

czy robiłyście je wszystkie przed wizytą. Tzn ja kiedyś to robiłam wszystkie, ale pewnie się przeterminowały - i chciałabym wiedzieć czy te badania rzeczywiście są niezbędne (jeśli już było leczenie w innej klinice, czyli nie jest to para "nowa") i jaki jest ich przybliżony koszt.
starania od 2005 r.
napro
KOAO
Awatar użytkownika
angelab
Posty: 65
Rejestracja: 17 wrz 2008 00:00

Post autor: angelab »

Jutro Ci odpowiem, poniewaz mam taki komplecik i mam dzis wizyte wieczorkiem w Warszawie u prof. L.

szaitis pisze:izy - dzięki
jeszcze takie pytanie techniczne. Na stronie invicty jest napisane, że na pierwszą wizytę najlepiej przyjść z kompletem badań, poniżej cytat:

Pacjentka powinna zgłosić się na wizytę z aktualnymi badaniami hormonalnymi, wykonanymi między 1 a 3 dniem cyklu. Są to: E2 (estradiol), LH, FSH, test z MTC (z metoclopramidem), T (testosteron), przeciwciała anty TPO oraz SHBG, INH B i AMH.

czy robiłyście je wszystkie przed wizytą. Tzn ja kiedyś to robiłam wszystkie, ale pewnie się przeterminowały - i chciałabym wiedzieć czy te badania rzeczywiście są niezbędne (jeśli już było leczenie w innej klinice, czyli nie jest to para "nowa") i jaki jest ich przybliżony koszt.
lubczyk
Posty: 10111
Rejestracja: 09 lis 2008 01:00

Post autor: lubczyk »

szaitiswitam Cie goraco.Ja robilam badania m-c temu i placilam ok.za komplet 543 zl.Niestety nie wiem czy Ty rowniez musisz je powtorzyc najlepiej zadzwon na recepcje i dopytaj.Jesli jednak bedziesz musiala powtorzyc to musisz byc na czczo(ale to pewnie wiesz),wyniki sa zazwyczaj po ok 2,5 godz.Mozesz umowic sie tak ,ze po odebraniu wynikow bedziesz miala od razu wizyte u prof.To chyba tyle.Jak bedziesz miala jeszcze jakies pytania to smialo :)

Dodane po: 4 minutach:


[/b]marysiaka Ty jak po wizycie? Ja jade jutro hahaha w koncu nadeszla @.
Piszcie dziewczynki

Dodane po: 5 minutach:

angelaba Wy byliscie dzisiaj i jaka decyzja podchodzisz do in vitro?
Ja podchodze i mam wielkie nadzieje :oops:
Awatar użytkownika
marysiak
Posty: 1465
Rejestracja: 30 maja 2008 00:00

Post autor: marysiak »

WITAJCIE DZIEWCZYNKI! ja na wizytę idę jutro na 12.30. troszkę sie boję bo nie wiem jaka decyzję podejmniemy. skłaniam się bardziej do iCSI< ale jeszcze nie wiem.
jakoś tak mi smutno i mam jakieś wewnętrzne niepokoje.....
starania od lipca 2006
zwyciestwo nad hiperprolaktynemią
kiepskie nasienie...OAT
pierwsze IUI- 26.10.08- ciąży brak....
drugie IUI-29,30.11.08- ciąży brak....
OM-02.05.2010- TP- ok 9.02.2011
Awatar użytkownika
angelab
Posty: 65
Rejestracja: 17 wrz 2008 00:00

to ja

Post autor: angelab »

Witajcie,
no i powizycie okazalo sie ze b.wysoki poziom anty Tpo 599przy normie 35/pachnie choroba Hasimoto/ , mam zrobic ft4, tsh oraz usg tarczycy i zaliczyc wizyte endokrynologa. Coz , po co miec problemy w ciazy trzeba rozwiazywac na biezaco?
spotykamy sie w czasie II cyklu okolo 14 dnia,to bedzie 21.12.08 . a potem znow narada w "sztabie" Profesora ...

pozdrawiam
Ania

ps. ktora z Was dzis byla, ja mialam wizyte o 18.30 ale przepuscilam pare opozniona z 17 ????

Buziaczki



lubczyk pisze:szaitiswitam Cie goraco.Ja robilam badania m-c temu i placilam ok.za komplet 543 zl.Niestety nie wiem czy Ty rowniez musisz je powtorzyc najlepiej zadzwon na recepcje i dopytaj.Jesli jednak bedziesz musiala powtorzyc to musisz byc na czczo(ale to pewnie wiesz),wyniki sa zazwyczaj po ok 2,5 godz.Mozesz umowic sie tak ,ze po odebraniu wynikow bedziesz miala od razu wizyte u prof.To chyba tyle.Jak bedziesz miala jeszcze jakies pytania to smialo :)

Dodane po: 4 minutach:


[/b]marysiaka Ty jak po wizycie? Ja jade jutro hahaha w koncu nadeszla @.
Piszcie dziewczynki

Dodane po: 5 minutach:

angelaba Wy byliscie dzisiaj i jaka decyzja podchodzisz do in vitro?
Ja podchodze i mam wielkie nadzieje :oops:
lubczyk
Posty: 10111
Rejestracja: 09 lis 2008 01:00

Post autor: lubczyk »

marysiaknie martw sie na zapas i zaufaj doktorowi.Ja tak czasami sie zamartwialam a potem okazywalo sie, ze niepotrzebnie. Ja odezwe sie jutro po wizycie i napisze co i jak.
angelabteraz przynajmniej wiesz co moglo byc przyczyna,a z tego co czytalam na innych forach to z Hasimoto tez dziewczyny zachodza w ciaze,wiec do dziela :) pozdrawiam wszystkie dziewuszki i sle buziaczki
Awatar użytkownika
marysiak
Posty: 1465
Rejestracja: 30 maja 2008 00:00

Post autor: marysiak »

ja właśnie po wizycie. tak do konca nie wiem z jakimi uczuciami.....
zapisałam sobie i przemyslałam całą masę pytań do profesora i postanowiałam Mu je zadać.
ustaliliśmy z M że wizyta ta bedzie wizytą konsultacyjną i po niej zdecydujemy co dalej, ale okazało się, że dla pracowników invikty jestrśmy pacjentami i oni przygotowali juz dla nas drogę-tzn: na samym poczatku w recepcji pani pielęgniarka wypiosała mi receptę- zapytałam po co, ale ona powiedziała, ze dowiem sie u profesora. po wejściu do gabinetu profesor "uswiadomił " nas, że jeśli się zdecydowaliśmy na 1 podejście do IUI to powinniśmy pociagnąć to 3 raz żeby było wiadomo, czy ma to sens....
odpowiadał na moje pytania bardzo cierpliwie, choć wiem, ze pewnie go zdenerwowały ( ciagle mi sie wydaje ,że zadaje głupie pytania)...
i tk sama nie wiem co myśleć....
starania od lipca 2006
zwyciestwo nad hiperprolaktynemią
kiepskie nasienie...OAT
pierwsze IUI- 26.10.08- ciąży brak....
drugie IUI-29,30.11.08- ciąży brak....
OM-02.05.2010- TP- ok 9.02.2011
lubczyk
Posty: 10111
Rejestracja: 09 lis 2008 01:00

Post autor: lubczyk »

ja tez juz jestem po wizycie,dostalam lososiowa karte,zrobilam badania bakteriologiczne i szczepionke na wirusowe zapalenie watroby typu B.Jeszcze czeka mnie kariotyp i badania dla anestezjologa.Dziewczyny nie wiecie ile kosztuje kariotyp,zapomnialam zapytac.
Dzis dostalam tez tabletki antykon. na 28 dni,potem zaczynam stymulacje.
Czy byla ktoras z Was dzis po 14ej?ja akurat bylam po wizycie.Pozdrawaim papa

Dodane po: 2 minutach:

marysiakmysle ze powinniscie tak poprobowac,skoro dr tak zadecydowal tzn ze widzi szanse.Nie martw sie :lol:
antonella
Posty: 7319
Rejestracja: 09 maja 2008 00:00

Post autor: antonella »

lubczykkariotyp mozna zrobić na nfz

Antoś


Awatar użytkownika
angelab
Posty: 65
Rejestracja: 17 wrz 2008 00:00

kariotyp

Post autor: angelab »

Antonella ma racje ,Lubczyku- my robilismy na skierownaie od ginekologa w Warszawie w Poradnii Genetycznej ul.Sobieskiego ,tel. 022 4582610.
czekalismy 1 m-c na wyniki. ale to byl poczatek roku, nie wiem jak jest teraz.


antonella pisze:lubczykkariotyp mozna zrobić na nfz
Awatar użytkownika
marla81
Posty: 22611
Rejestracja: 03 sie 2008 00:00

Post autor: marla81 »

Cześć. Przeczytałam ten wątek od początku i troszkę się o Was dowiedziałam :wink: Jestem przed pierwszą wizytą w Invictie. Wcześniej leczyłam się u zwykłego gina i szczerze mówiąc wydawał mi się rozsądny, ale rozzłościły mnie już bardzo te ciągłe niepowodzenia. Mam nadzieję, że z profesorem szybciej doczekamy się maluszka!
Córcia 2010
Synuś 2014
lubczyk
Posty: 10111
Rejestracja: 09 lis 2008 01:00

Post autor: lubczyk »

witaj[/b]marla81jestem pewna ze Wam pomoze,on naprawde sie na tym zna.Dla mnie jest wazne,ze dzialamy szybko ale rozsadnie.Czeka mnie in vitro ale lekarze do ktorych chodzilam uwazali ze jest ok i leczyli mnie na slepo mimo,ze prosilam o badania.W koncu to przerwalam i jestem juz w drodze,mam lososiowa karte i czekam na naszego dzidziusia,mam nadzieje ze w styczniu sie uda :lol: Trzymam za WAs kciuki.Pytaj jak cos bedziesz chciala wiedziec.

Dodane po: 4 minutach:

antonella pisze:lubczykkariotyp mozna zrobić na nfz

Dzieki dziewczynki za odpowiedz,wlasnie slyszalam ze mozna zrobic na nfz musze tam zadzwonic i zapytac.U mnie chodzi tez o to,ze nie mam czasu za bardzo.Nie chce tak ciagle brac urlopu bo w koncu mnie wywala.Trzymam wolne dni na punkcje i transfer.Ale zadzwonie i zapytam jak dlugo sie czeka.Ja jestem ze swietokrzyskiego i wyjazd do w-wy to wyprawa na caly dzien.Z tego co udalo mi sie sprawdzic to kariotyp w klinice kosztuje ok 350zl :?

Dodane po: 1 minucie:

Przepraszam za literowki...
Awatar użytkownika
marysiak
Posty: 1465
Rejestracja: 30 maja 2008 00:00

Post autor: marysiak »

witajcie! pozdrawiam
starania od lipca 2006
zwyciestwo nad hiperprolaktynemią
kiepskie nasienie...OAT
pierwsze IUI- 26.10.08- ciąży brak....
drugie IUI-29,30.11.08- ciąży brak....
OM-02.05.2010- TP- ok 9.02.2011
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”