Gdzie iui na NFZ?

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
monika89
Posty: 6432
Rejestracja: 30 cze 2006 00:00

Post autor: monika89 »

Witam!!!
Na tym wąteczku jestem pierwszy raz ale przyznam że są tu info bardzo interesujące :lol:
Czy wiecie może czy w okolicach Katowic jest jakiś szpital w którym jest robiona inseminacja???
Czy cały zabieg robiony z NFZ jest na równym poziomie co w klinikach niepłodności(mam na myśli sprzęt itp)
Czy idzie łatwo dostać takie skierowanie od lekarza na inseminację???
Buziaki
ponad 8 lat starań i......
23-02-2010 IMSI- udane \:D/
24-11-2010 jest z nami Basiulka \:D/
10-08-2012 crio -udane \:D/
10-04-2013 Karolinka i Małosia
Teraz już na zawsze razem :love:
Awatar użytkownika
oxi
Posty: 102
Rejestracja: 28 gru 2006 01:00

Post autor: oxi »

ja tez bym chciala wiedziec czy w okolicy katowic lub b-b jest robione iui?na nfz?juuuti ty tez tu zagladasz?jak widze.
Awatar użytkownika
sylwik432
Posty: 286
Rejestracja: 08 sie 2006 00:00

Post autor: sylwik432 »

Witam forumowiczki!
Inseminacje w ramach NFZ wykonuje szpital ginekologiczno-położniczy na Polnej w Poznaniu. Nasieniem męża jest bezpłatna a dawcy kosztuje 140 zł jedno podanie. Skierowanie można dostać w przychodni przyszpitalnej w poradni niepłodności i endokrynologii rozrodu.
anusia32
Posty: 1115
Rejestracja: 10 sty 2006 01:00

Post autor: anusia32 »

Donia13 pisze:super, dzięki :D.
anusia32, ty miałaś IUI na dyrekcyjnej robione? Czy prowadzi cię któryś z tamtejszych lekarzy, jeśli tak to proszę o dane?

tutaj mozesz poczytać opinie:

http://nasz-bocian.pl/modules.php?name=Kliniki&woj=1
Awatar użytkownika
oxi
Posty: 102
Rejestracja: 28 gru 2006 01:00

Post autor: oxi »

hm z tego wynika zew okolicach Katowic lub Krakowa nie ma refundowanego IUI ?///////////// :(
anusia32
Posty: 1115
Rejestracja: 10 sty 2006 01:00

Post autor: anusia32 »

oxi pisze:hm z tego wynika zew okolicach Katowic lub Krakowa nie ma refundowanego IUI ?///////////// :(

http://www.fundacjamacierzynstwo.pl/kontakt.html

a tutaj nie jest refundowane?? zadzwoń - wygląda ,ze to państwowa placówka
Awatar użytkownika
Marysienka
Posty: 56
Rejestracja: 07 sie 2005 00:00

Post autor: Marysienka »

Witajcie. Ja również się cieszę, że IUI jest refundowane. Mam więc pytanie, gdzie w Rzeszowie można zrobić na NFZ inseminację, czy w szpitalu MSWiA na ul. Krakowskiej w Rzeszowie? Jeśli ktoś wie, to proszę o informacje. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Awatar użytkownika
Andzia1977
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2007 01:00

Post autor: Andzia1977 »

Marysienka pisze:Witajcie. Ja również się cieszę, że IUI jest refundowane. Mam więc pytanie, gdzie w Rzeszowie można zrobić na NFZ inseminację, czy w szpitalu MSWiA na ul. Krakowskiej w Rzeszowie? Jeśli ktoś wie, to proszę o informacje. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
sylwik432
Cześć dziewczyny! Jestem zupełnie nowa na Bocianie, dojrzewam do myśli o iui (wrogi śluz). sylwik432 pisałaś o bezpłatnej iui na Polnej. Podaj jakieś szczegóły. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
alka77
Posty: 292
Rejestracja: 19 wrz 2006 00:00

Post autor: alka77 »

Witam wszystkie. czy możecie mi napisać czy w warszawie też można bezpłatnie zrobić iui? jeśli tak to gdzie i skąd wziąć skierowanie? Przyznam szczerze, że nie mam swojego gina, bo leczymy się i jakoś nie przyszło mi do głowy, zeby dodatkowo chodzić na wizyty do innego lekarza. a poza tym, to czy jeśli już, to terminy nie są okropnie długie, w państwówce? Wybaczcie za głupie pytania ale jestem zupełnie zielona.
marta2004
Posty: 851
Rejestracja: 06 paź 2005 00:00

Post autor: marta2004 »

Leczyłam się na NFZ, skierowanie na zabieg IUI dostaje się właśnie w poradni leczenia niepłodności. Wątpię, czy jakikolwiek inny lekarz ci je da.
Awatar użytkownika
alka77
Posty: 292
Rejestracja: 19 wrz 2006 00:00

Post autor: alka77 »

dzięki marta 2004, rozumiem że bez problemu można o takie skierowanie poprosić i dadzą? Bo sami to raczej nie zaproponują, bo to dla nich "o jedną mniej". A czy nie orientujesz się jak to wygląda z terminami?
marta2004
Posty: 851
Rejestracja: 06 paź 2005 00:00

Post autor: marta2004 »

alka77 Wydaje mi się, że nie ma problemów co do terminów. Tylko jak na NFZ to trzeba się uzbroić w cierpliwość... Jak nie ten miesiąc (np. lekarz na urlopie, brak miejsc) to następny. Ale generalnie słyszałam o dziewczynie która 9 razy robiła IUI w szpitalu co cykl.
Tylko ciekawi mnie, czy oni przygotowują to nasienie do IUI czy takie podają???
Awatar użytkownika
azia
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2007 01:00

Post autor: azia »

Z tego , co mi wiadomo w Kielcach na Prostej też robią.
Awatar użytkownika
alka77
Posty: 292
Rejestracja: 19 wrz 2006 00:00

Post autor: alka77 »

dzięki dziewczyny, jak będę u lekarza to spytam jak to wygląda w warszawie /tyle że na razie się nie wybieramy oszczędzamy kaskę na ewentualne ifv/.
marta2004
Posty: 851
Rejestracja: 06 paź 2005 00:00

Post autor: marta2004 »

alka77 Obawiam się, że ci nie odpowie na to pytanie... albo da wizytówkę jakiegoś kolegi - lekarza, ale nie na NFZ. Mi o tym ŻĄDEN lekarz nie powiedział.
Szukaj na bocianie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”