KLINIKA VITROLIVE W SZCZECINIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
agajww
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2008 00:00

Post autor: agajww »

Hej dziewczyny, mam pytanie, jestem przed 1 ICSI, leczę się u dr Bączkowskiego ale chodzę do gabinetu na Unii, Lub. zabieg też będzie przeprowadzany w Policach w klinice lecz niepłodności, jest taniej niż w Vitro ( o 1 tys. złotych). HSG i bad laboratoryjne, usg itp też miałam w Policach w ramach ubezpieczenia. Zastanawiam się dlaczego oprócz mnie nikt nie leczy się w ramach kasy chorych na Unii i rzadko kto będzie miał zabieg w Policach - raczej wszyscy w Vitro. Czyżby klinika miał marny poziom, albo lekarze nie przykładają się tak jak prywatnie? Czy ktoś ma takie doświadczenie jak ja, albo wiedzę na temat Polic? Pozdrawiam - Aga
Awatar użytkownika
walercia
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2008 00:00

Post autor: walercia »

Witajcie .

Chcialam sie dowiedziec bo bylam na jednej wizycie u dr Sienkiewicza i uwazam to za pomylke strasznie nie sympatyczny lekarz i wrecz moja wizyta byla odwalona szybko a usg nie trwalo minuty :? .

Ja co prawda zmienilam klinike ale chcialam sie zapytac czy tak jest zawsze :?
Awatar użytkownika
piski
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2008 00:00

Post autor: piski »

dziewczyny powiedzcie mi kiedy po hsg zachodzi sie w ciaze i czy kiedys sie w nia zachodzi? ja po hsg mialam intensywne spolzycie, okres mi sie spoznil 10 dni i dostalam okres, powiedzcie mi co dalej, jak to wyglada, odpiszcie prosze dziewczyny bardziej doswiadczone bo ja juz trace nadzieje..................
amai
Członek Stowarzyszenia
Posty: 21146
Rejestracja: 17 paź 2007 00:00

Post autor: amai »

piski kochanie to ze mialas hsg nie oznacza ze zajdziesz odrazu w ciaze...hsg to tylko badanie droznosci jajowodow...zalezy czy miales drozne czy nie slonce...
to ze @ ci sie spoznil to nic dziwnego ja tez dostalam pare dni za pozno.
hmmmm co dalej...jezeli mialas drozne, to sprobuj jeszcze pare cykli..nie wiem jak dlugo sie staracie...i jakie sa u was przyczyny. ale jezeli byly drozne jajowody i przez najblizsze cykle nie zaskoczysz to idz do dobrego dr. zeby ci porobil wszystkie badanie albo laparoskopie.
pozdrawiam...marta :)

8 lat starań,4 aniołki

II ICSI...

06.08.2009 urodził sie nasz synek Michaś :love:

NATURALNY CUD...

23.10.2011 urodziła sie nasza córeczka Zosia :love:

kolejny naturalny cud!!! TP 01


Awatar użytkownika
gosiah77
Posty: 136
Rejestracja: 06 lut 2005 01:00

Post autor: gosiah77 »

walercia daj doktorowi szanse, jest naprawdę dobry i jak już się lepiej poznacie zobaczysz jaki jest sympatyczny :D
udana I iui , Hania urodzona 13.11.2007:)
Awatar użytkownika
agajww
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2008 00:00

Post autor: agajww »

Ja po leczeniu mieszanym trochę Polic trochę Vitro - ci sami lekarze. 1 - wsze IUI - nieudane. Do ICSI - niedobrana niestety stymulacja - mało komórek, tranfer tylko dwóch - efekt - jak poniżej, beta 0,1 i zero zapasu, a więc niestety musielibyśmy zacząc wszystko od początku - tylko nie ma za co... Niczego nie komentuje - każdy sam wyciąga wnioski
1 ICSI, długi protokół, transfer -lipiec 08 - klapa na całego...
Awatar użytkownika
linka8323
Posty: 5859
Rejestracja: 01 sty 1970 02:00

Post autor: linka8323 »

witam mam pytanie czy w vitro podczas przygotowan do icsi (obserwacja cyklu) placi sie za kazdym razem 150zl jak za wizyte z usg czy jest jakas jednorazowa kwota i chodzi sie tyle razy ile trzeba? slyszalam ze w jakiejs klinice tak jest ze placi sie 200zl i mozna chodzic ile trzeba i nic wiecej nie placic!
Awatar użytkownika
sellenia
Posty: 27
Rejestracja: 11 sty 2008 01:00

Post autor: sellenia »

Witam wszystkich jestem nowa na tym wontku, również leczę się w Vitro u dr Bączkowskiego, przygotowuje się do in vitro.

agajww - bardzo mi przykro, że Ci się nie udało, ale cały czas trzeba mieć nadzieje, mam do Ciebie prośbę - napisz mi proszę czym byłaś stymulowana, ja aktualnie jestem na etapie diphereliny 3,75, później menopur . Zaczynam mieć wątpliwości czy wybrałam dobrą klinikę.

proszę dziewczyny którym się udało odzywajcie się. Dajcie nadzieje
Awatar użytkownika
Ewa1977
Posty: 753
Rejestracja: 05 cze 2006 00:00

Post autor: Ewa1977 »

sellenia klinika jest dobra...mnie sie niestety nieudalo 2 razy ale nieprzekreslam tej kliniki bo wielu dziewczynom udalo sie zajsc w ciaze wiec badz dobrej :)
Vitrolife 2xICSI :(
Novum :D dziekuje......
http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3km4ykh6vt.png
Awatar użytkownika
sellenia
Posty: 27
Rejestracja: 11 sty 2008 01:00

Post autor: sellenia »

Ewa 1977 dziękuje za słowa otuchy, jest to moje pierwsze podejście więc wszystko jest dla mnie nowe, nie wiem czego się mogę spodziewać i nie za bardzo mam z kim o tym porozmawiać, pozostaje mi tylko bocian :)
Awatar użytkownika
linka8323
Posty: 5859
Rejestracja: 01 sty 1970 02:00

Post autor: linka8323 »

a czy moglyby napisac jakies dziewczyny ktorym udalo sie w vitro i dodac nam otuchy?
ja tez jestem przed pierwszym icsi i im wiecej czytam tym mniej jestem pewna tej kliniki, jakos w wiekszosci udaje sie gdzie indziej!
Awatar użytkownika
sellenia
Posty: 27
Rejestracja: 11 sty 2008 01:00

Post autor: sellenia »

Ja jeszcze raz apeluje do tych którym się udało piszcie prosze :?

linka 8323 napisz proszę na jakim etapie jesteś i u kogo się leczysz ? Może nawzajem chociaż zaczniemy się wspierać :)
I wiesz co pocieszam się tym, że może dziewczyny którym się udało już tu po prostu nie zaglądają, przeszły na inne wontki o ciąży :roll: , albo są zajęte swoimi pociechami
Boje się strasznie
Awatar użytkownika
linka8323
Posty: 5859
Rejestracja: 01 sty 1970 02:00

Post autor: linka8323 »

sellenia ja tez sie strasznie boje i sama juz nie wiem co myslec o tej klinice, jak widzisz nikt sie nie odzywa na nasza apelacje wiec chyba cos jest nie tak.................???!!
my narazie nie jestesmy na zadnym etapie, pierwsza wizyte mam 27sierpnia i wtedy zobacze co i jak drKurzawa mi zaleci, i wtedy zadecyduje czy bede dalej w tej klinice czy moze warszawa :roll:
a ty u kogo sie leczysz? kiedy punkcja?
Awatar użytkownika
sellenia
Posty: 27
Rejestracja: 11 sty 2008 01:00

Post autor: sellenia »

linka 8323 ja leczę się u dr Bączkowskiego we wrześniu powinnam mieć punkcje
Awatar użytkownika
mil-ka27
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2008 00:00

Post autor: mil-ka27 »

linka8323 pisze:a czy moglyby napisac jakies dziewczyny ktorym udalo sie w vitro i dodac nam otuchy?
ja tez jestem przed pierwszym icsi i im wiecej czytam tym mniej jestem pewna tej kliniki, jakos w wiekszosci udaje sie gdzie indziej!
Ja w vitro podchodze do IUI, ale mam koleżanke której icsi udało się za 1 razem. Chodziła do dr. Sienkiewicza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”