WARSZAWA

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

WARSZAWA

Post autor: sylwia30 »

:arrow: Raport finalny 2015 dot. INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa Warszawa
:arrow: Raport finalny 2015 dot. Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Warszawie
:arrow: Raport finalny 2015 dot. Ośrodka Diagnostyki i Leczenia Niepłodności. Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka
:arrow: Raport finalny 2015 dot. Przychodni Lekarskiej nOvum
:arrow: Raport finalny 2015 dot. Specjalistycznego Ośrodka Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności GRAVIDA


Witam! :D Ponieważ wątki dotyczące lekarzy z Warszawy mnożą nam się nieustannie i coraz trudniej jest się w tym wszystkim odnaleźć, proponuję, aby tutaj wymieniać się informacjami na temat lekarzy, zajmujących się leczeniem niepłodności, którzy nie są związani z żadną z klinik, bądź – jeśli są związani – mają prywatne gabinety.

Lekarze, o których już była mowa:

----- prof. Bablok
----- dr Dubrawski
----- dr Grzechocińska
----- dr Kapliński
----- dr Kardasiński
----- dr Kardasiński i dr Kosiec
----- dr Kretowicz
----- prof. Radowicki
----- dr Skórzewska
----- dr Zalewska

Inni:

----- lekarze endokrynolodzy
----- immunolodzy

Wątki pokrewne, które mogą się przydać:

----- nOvum
----- InviMed
----- Centrum Medyczne LIM
----- Centrum Medyczne LIM raz jeszcze
----- Towarzystwo Wspierania Rodziny
----- Poradnia Leczenia Niepłodności
----- szpital przy pl.Starynkiewicza
----- szpital przy pl. Starynkiewicza raz jeszcze
----- Consilium
----- Klinika Endokrynologii na Karowej

Dodatkowo:

----- gdzie się leczyć w Warszawie?


----- -> wątek otwarty
----- -> wątek zamknięty


Dziewczyny, jeśli macie jakieś uwagi, piszcie na pw.
No i... powodzenia! :D
Ostatnio zmieniony 03 sty 2007 14:38 przez sylwia30, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Iguana77
Posty: 1188
Rejestracja: 12 lut 2005 01:00

Post autor: Iguana77 »

Poszukuję info o dr Strzyżewskim (Warszawa). Jeśli któraś z Was leczy bądź leczyła się u niego to proszę o uwagi i spostrzeżenia :)
Awatar użytkownika
beton
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2006 00:00

Smolarczyk

Post autor: beton »

Przykro mi to pisać, bo to pierwszy lekarz do którego zaczęłam chodzić i mam poczucie przez którego leczę sie juz 4 lata. Chodzi o pana smolarczyka. Wszystko zaczęło sie od zapobiegania ciąży i pigułek firmy schering, które pomimo całej listy przeciwwskazań były mi polecane przez ponad 4 lata. W trakcie tego było przytycie ponad 30kg, zmiany androgenne, niereguralne miesiączki mimo pigułek, brak wskazań do diagnostyki, czekanie na wizyte po 3 miesiące, ostatecznie nadciśnienie i wizyta u kardiologa, który za głowę się złapał jak zobaczył moje wyniki i wskazania lekarza. Potem były próby zachodzenia w ciążę i 9 miesięcy mierzenia temperatury i ciągły brak wskazań do diagnostyki i stwierdzenia, ze to czasem tak bywa, nawet rok po odstawieniu pigułek, że raz się ma okres 3 dni a raz 30 albo sie nie ma wcale po 86 dni... . Mysleliśmy z Mężem, cóż lekarz, zna się. Ale po kolejnych 3 miesiącach czekania na wizyte i telefonicznym stawierdzeniu, ze no cóż bywa, że okres nie występuje przez 60, bo nie występuje wścieklismy się i poszlismy do innego gina, który jak zobaczył moje wyniki (zrobione na własną rękę, takie, które wydawały mi sie potrzebne i podpowiedziane przez panie w punkcie pobrań) co zrobił? Tak, tak, złapał sie za głowę i na pierwszej wizycie stwierdził typowe PCO... Pan smolarczyk to miły pan, ale lekarz z niego kiepski, chyba, ze coś się przez te lata zmieniło...
Awatar użytkownika
Olivetti26
Posty: 3869
Rejestracja: 22 wrz 2006 00:00

Post autor: Olivetti26 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Któras z Was miała do czynienia z prof Dębskim, Roszkowskim, Kretowiczem, czy Chazanem???
Starania od 2005r.
1. Aniołek 11tc, 2.Aniołek 13tc., 3. Aniołek 10tc.Hiperprolaktynemia,macica 2rożna(wycięta przegr.macicy),immuno:polimorfizm genotypuIFNgamma,zgodn.tkankowa,homozygota,>C3; Clexane+Acard+Encorton - ANTOŚ :D 11.10.10.cc 36tc,1.06.13.+, poronienie 10tc :(
Awatar użytkownika
Tarlama
Posty: 226
Rejestracja: 30 cze 2006 00:00

Post autor: Tarlama »

A czy ktos zna Dr Tomasz Zajaca z New Medu na Gwiazdzistej w Warszawie?
Starania od 2005, rocznik'76
Macica dwurożna, hirsutyzm, PCOs. U obojga kariotypy ok.
4xICSI ET z 2,3(8A),5 doby. Trzecie ICSI-12dpt bHCG 24,7 i spadła.
2xCRIO
IV.2014 AMH:7,3
IX.2015 5-e ICSI/IMSI/SV/AH. ET 3-a doba 2x8B. Na zimowisku 3x8B i 1x10B.
9dpt=19,7; 12dpt=64,3; 14dpt=223,2; 17dpt=845,5; 21dpt=2601; 26dpt=5095; 30dpt=8095; 40dpt=9101
7tc [*] [*] dwa aniołki - śpijcie dobrze moje dzieci... tak bardzo Was pokochałam i kochać będę...
Awatar użytkownika
Iguana77
Posty: 1188
Rejestracja: 12 lut 2005 01:00

Post autor: Iguana77 »

a może któraś z Was zna dr Fidzińskiego? pilnie potrzebuję opinii na jego temat :?
Awatar użytkownika
NIECHA
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2005 00:00

Post autor: NIECHA »

Dziewczyny poszukuję pilnie jakiś opinii o doktorze Rogiewiczu z Komorowa. [treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
balbina07
Posty: 11510
Rejestracja: 14 paź 2006 00:00

Post autor: balbina07 »

No cóż ja też mam pytanko odnośnie mojego gina - dr Tulimowski.
Do dr trafiłam z torbielka 25mm która na szczęście po duphastonie się wchłonęła. Leczenie - monitoring owulacji, dostałam clo+duphaston.
Lecze sie u niego rok - wynik 1 ciąża niestety poronienie w 8 tc.

Po poronieniu zalecenie na chlaydie, reszte chorób odzwierzęcych zrobiłam w cyklu w który zaszłam.
Martwi mnie brak jakiejkolwiek reakcji na to co się wydarzyło - tzn zostało to uznane jako coś normalnego.Stało sie i juz.Oczywiście rozumiem to ale brak mi dzialania w swerze dotyczacej próby wyjasnienia przyczyny zaistnialej sytuacji.Niestety bierność prezentuje nie tylko mój gin ale także dr Jerzak,którą miałam okazje poznać.Chociaz musze przyznac że ona przynajmniej zleciła badania hormonów.

Dziewczyny czy któraś z was miala przyjemność leczyć się u dr Tulimowskiego.Jakie są wasze wrażenia.
Niepłodność boli. Porozmawiajmy.
Awatar użytkownika
raszela
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2007 01:00

Post autor: raszela »

hej Tarlama

byłam 3 razy u doktora Zająca jest spoko. Poszłam tam z polecenia koleżanek z pracy, też do niego chodzą.
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
A ja mam pytanko czy znacie doktora Hadasa lub prof. Śpiewankiewicz?

pozdrawiam
Gosia
Awatar użytkownika
rysia1206
Posty: 471
Rejestracja: 26 paź 2006 00:00

Post autor: rysia1206 »

Niecha

Ja zaczęłam leczenie u dr Rogiewicza, w piątek byłam na pierwszej wizycie. Mogę powiedzieć że ogólne wrażenie wywarł bardzo dobre. Słyszałam też wiele pozytywnych opini na temat tego doktora.
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
Olivetti26
Posty: 3869
Rejestracja: 22 wrz 2006 00:00

Post autor: Olivetti26 »

raszela ja znam prof. Śpiewankiewicz- mam okazję się u niej borykać z przegrodą macicy, 20.marca parwdopodobnie będzie mnie operować. Świetna specjalistka od histeroskopii, przegród etc. Baaaardzo przy tym sympatyczna, otwarta, rzeczowa. Polecam! :) Ale chyba nie zajmuje się kompleksowo problemami z ciążą ani prowadzeniem ciąży. PZDR.
Starania od 2005r.
1. Aniołek 11tc, 2.Aniołek 13tc., 3. Aniołek 10tc.Hiperprolaktynemia,macica 2rożna(wycięta przegr.macicy),immuno:polimorfizm genotypuIFNgamma,zgodn.tkankowa,homozygota,>C3; Clexane+Acard+Encorton - ANTOŚ :D 11.10.10.cc 36tc,1.06.13.+, poronienie 10tc :(
Awatar użytkownika
magdula80
Posty: 51
Rejestracja: 21 lis 2006 01:00

dr Poduszczak - opinie

Post autor: magdula80 »

Czy ktoś zna dr Poduszczaka?? Przyjmuje on w Piasecznie ale tez ma swój gfabinet na Polnej w Warszawie. Proszę o info.
Awatar użytkownika
anwo1
Posty: 1747
Rejestracja: 22 kwie 2007 00:00

Post autor: anwo1 »

czy ktoś leczył się u dr.Czerkwińskiego z Novum :?: jakieś opinie :?:
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Post autor: sylwia30 »

anwo1 o doktora Czerwkińskiego najlepiej zapytać TUTAJ.
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
maniaq
Posty: 1119
Rejestracja: 14 wrz 2003 00:00

Post autor: maniaq »

poszukuję adresów i telefonów do miejsc gdzie przyjmuje dr Jerzy Rodzeń z Warszawy. Bardzo proszę o odpowiedź
2 ICSI nOvum, transfer 26 luty 2005-jest upragniona córcia! http://b2.lilypie.com/C7Uup1.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”