KLINIKA INVIMED W WARSZAWIE (cz.II)

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: KLINIKA INVIMED W WARSZAWIE (cz.II)

Post autor: oluska_m »

dziewczyny!
Bezpłatne inseminacje w InviMed dla 120 par realizowane w ramach badań klinicznych
12 czerwca 2017 r. (czyli juz dzis!) klinika leczenia niepłodności InviMed w Warszawie rozpoczyna kwalifikacje do inseminacji w ramach badań klinicznych nad nowym lekiem zwiększającym skuteczność zabiegu. Do kliniki mogą zgłaszać się pary (kobieta musi mieć co najmniej 20 lat i nie więcej niż 38), którym z nieznanych przyczyn przez rok nie udało się zajść w ciążę. Wszystkie analizy oraz zabiegi będą wykonane bezpłatnie. Program wyklucza możliwość skorzystania z dawstwa nasienia innego niz partnerskie.
Badanie kliniczne zostało zatwierdzone przez Komisję Bioetyczną przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
więcej informacji tu
http://www.nasz-bocian.pl/node/61771

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


Bellybum
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2017 16:18

Punktualność

Post autor: Bellybum »

Zauważyłam, że ten wątek nie jest bardzo aktywny, ale mimo wszystko chciałbym zapytać pacjentów i pacjentki Invimed w Warszawie : jak oceniacie ' punktualność ' w tym ośrodku?
Ja do tej pory byłam na 4 wizytach i jeszcze żadna nie rozpoczęła się o czasie. Ostania miała poślizg 40 minutowy. .
Ktoś ma podobnie? A może wiecie z czego to wynika?
Awatar użytkownika
Krejzol
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2017 13:51

Re: KLINIKA INVIMED W WARSZAWIE (cz.II)

Post autor: Krejzol »

jeśli chodzi o punktualność, póki co odczuwałam czasami lekki poślizg, ale nie na tyle by mnie to jakoś szczególnie irytowało. Opóźnienie może wynikać z tego, że każda pacjentka jest inna, dla jednej zabieg będzie trwał tylko 5 min a u innej mogą być jakieś problemy... Pacjentek jest sporo i trzeba wziąć pod uwagę, że Ty możesz być na konsultacji 10 min a inna będzie dłużej bo ma bardziej skomplikowany problem (nie twierdzę, że Twój nie jest skomplikowany - to tylko przykład). Także cierpliwości :)
Krejzi.
anettkawol
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2018 22:01

Re: KLINIKA INVIMED W WARSZAWIE (cz.II)

Post autor: anettkawol »

Podbijam temat, wybieramy się do Dworniaka, szukam opinii
Annikka
Posty: 109
Rejestracja: 29 wrz 2017 10:45

Re: KLINIKA INVIMED W WARSZAWIE (cz.II)

Post autor: Annikka »

anettkawol pisze:Podbijam temat, wybieramy się do Dworniaka, szukam opinii
Czytalam wiele pozytywnych opinii o D., umowilam sie do niego kiedys i bardzo sie rozczarowalam. Nie moj typ lekarza. A ja chyba nie nadawalam sie na jego pacjentke. Nie ukrywal za bardzo, ze nie widzi raczej szans, poczulam sie jakby moje proby uwazalnza fanaberie. Poszlam pozniej do dr R. i zostalam juz u niego. Nie jest szczegolnie wylewny, ale jest swietny w tym co robi i dzieki niemu jestem w ciazy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”