BIAŁYSTOK

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ania_wis
Posty: 217
Rejestracja: 03 lis 2003 01:00

Post autor: ania_wis »

A jednak się nie zawiodłam na Was! :D :D :D

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pomoc. Większość z Was wypowiadała się pozytywnie o dr Wasilewskim i faktycznie do niego w pierwszym rzędzie "uderzę".

Teraz tylko czekam na @ i wsiadam w pociąg do Białegostoku.
Awatar użytkownika
kmg
Posty: 933
Rejestracja: 16 cze 2003 00:00

Post autor: kmg »

Kaza - z tego co wiem to w Krio nie robi się laparoskopii. Najczęścicej lekarze kierują Cię do Szpitala AM lub robią to w prywatnej Klinice Ginekologicznej na ul. Polnej.
Katarzyna
walka zakończona po IV*ICSI, adopcja - nistety nie :(
Awatar użytkownika
krecik
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2003 00:00

Gdzie sie leczyc

Post autor: krecik »

Kaza, dlugosc leczenia jest wzgledna, takze odradzam takie porownania z innymi (oczywiscie na poczatku tez to robilam...).
Moje leczenie u prof. Wolczynskiego trwalo krotko.
Natomiast Ty skoro masz sie poddac laparoskopii (w Bialymstoku robi sie ja w AM), napewno bedziesz musiala po niej miec przerwe przed dalszym leczeniem. Odpowiedz sobie na pytanie, czy masz zaufanie do tego lekarza? Ja przed decyzja o IVF u prof. W, bylam na spotkaniach w 4 innych osrodkach.

Pozdrawiam,
Krecik :wink:
Awatar użytkownika
EMU
Posty: 408
Rejestracja: 27 cze 2004 00:00

Post autor: EMU »

Dzien dobry dziewczyny. Czy może ,ktoraś z was będzie w A.M Białymstoku w najblizszą sobote ?. Bardzo chcialabym spotkać tam jakąś bratnią bocianową duszyczke.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
agnieszkazet
Posty: 440
Rejestracja: 31 mar 2004 00:00

Post autor: agnieszkazet »

Witajcie mam pytanie czy któraś z Was orjętuje się ile kosztuje iui u dr Domitrza przy ostatniej wizycie zapomniałam spytać :oops: Na kolejny cykl mam zaplanowane IUI
15.02.2010 Michalina i Igor są już z nami
Awatar użytkownika
ania_wis
Posty: 217
Rejestracja: 03 lis 2003 01:00

Post autor: ania_wis »

EMU;

bardzo chciałabym odpisać Ci, że będę w tę sobotę w Białymstoku, wybieram się na pierwszą wizytę tam, ale wszystko jest uzależnione kiedy przyjdzie @. Jak jest niepotrzebna przychodzi za szybko - a teraz ani widu ani słychu ..
Awatar użytkownika
kaza
Posty: 57
Rejestracja: 30 mar 2004 00:00

Post autor: kaza »

Kreciku!! Dzięki za dobre rady. to jest dopiero początek mojego leczenia, właściwie to nie mam jeszcze postawionej konkrtetnej diagnozy więc wszystko jeszcze przede mną. Do prof. trafiłam z polecenia mojego miejscowego lekarza, a temu akurat ufam. Co do zaufania do obecnego lekarza, to narazie nic nie moge stwierdzić, odpowiem na to pytanie później, po postawiemiu diagnozy no i dalszym leczeniu. Narazie jestem zielona w tym temacie, więc nie moge nic jednoznacznie stwierdzić, sama rozumiesz. Języka też nie zasięgałam w innych ośrodkach, bo jak juz wiesz nie wiem jaka jest przyczyna moich problemów. Więc....wszystko jeszcze przede mną. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
ebi
Posty: 369
Rejestracja: 23 maja 2004 00:00

Post autor: ebi »

agnieszkazet ja nie stety nie wiem ile kosztuje IUI u Domitrza ale wie to na pewno Malste napisz do niej. Ona jest na świeżych przygotowaniach. :D
Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie :D :cmok: U nie dziś 6 dzień na cileście. :DD:
Awatar użytkownika
Iga70
Posty: 1405
Rejestracja: 16 lut 2003 01:00

Post autor: Iga70 »

Kaza, nie chcę cię rozczarować, ale nie wiem, czy od profesora W. wiele się dowiesz. Na pewno jest wielkim specjalistą, ale niestety dosyc małomównym. Ja do niego trafiłam, bo moj lekarz z nim wspólpracuje i dzieki temu nie musiałam jeździć wcześniej do Białegostoku, tylko od razu przystąpiłam do programu. Niestety przed wczoraj okazało się, że zakończył się niepowodzeniem, ale najgorsze jest to, że nadal nic nie wiem, przyczyny niewyjaśnione, a sam program i związane z nim zabiegi z diagnostycznego punktu widzenia nic nie dały. No ale cóż, może kolejny raz będzie lepszy i nie wykluczam, że ponownie u prof. W, a na pewno w AM w Białymstoku.
hsg,2x hysteriskopia, laparotomia mięśniaków i endometriozy,badania immunologiczne,
5 IUI, 8 ICSI, 4 crio - nieudane,
6 ICSI - beta 13 dpt - 397 i nadal rośnie, 8 tyd. - ciąża obumarła
9.11.2012 r. transfer 2 eskimosków - 15.06.2013 r. ur. Kacperek
13.01.2016 r. transfer 3 eskimosków, 14.09.2016 r. jest siostrzyczka
Awatar użytkownika
EMU
Posty: 408
Rejestracja: 27 cze 2004 00:00

Post autor: EMU »

Jutro rano jade po moje malenstwa. Prześlijcie mi prosze telepatycznie dużo wiary i pomyslcie zestresowanej emu w sobote :? . Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
ebi
Posty: 369
Rejestracja: 23 maja 2004 00:00

Post autor: ebi »

EMU :bigok: :cmok: same dobre myśli z Tobą :D
Kaza zgadzam się całkowicie z Igą ja również byłam pacjętka prof. no nie udało mi się a miała być tak prosto. Okazało się coś innego :cry: Już zaczynam program bo łykam już cilest 18 dipherelina i listopadzie cały program :D . Nadal jestem w BS ale zmieniłam lekarza na D. i mam cichą nadzieję że tym razem się uda. Czego i Tobie życzę. :D
Awatar użytkownika
hoka30
Posty: 1195
Rejestracja: 02 cze 2004 00:00

Post autor: hoka30 »

Emu :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: żebyś wróciła do domku ze swoimi maleństwami i już nigdy się z nimi nie rozstawała!
Dziewczyny poprawiajcie statystyki w Białymstoku! Mam nadzieje, że dołącze do Was już niedługo.
Pozdrawiam :cmok:
hoka
Awatar użytkownika
Iga70
Posty: 1405
Rejestracja: 16 lut 2003 01:00

Post autor: Iga70 »

Emu trzymaj się, będzie O.K. :bigok: :bigok: :bigok:
hsg,2x hysteriskopia, laparotomia mięśniaków i endometriozy,badania immunologiczne,
5 IUI, 8 ICSI, 4 crio - nieudane,
6 ICSI - beta 13 dpt - 397 i nadal rośnie, 8 tyd. - ciąża obumarła
9.11.2012 r. transfer 2 eskimosków - 15.06.2013 r. ur. Kacperek
13.01.2016 r. transfer 3 eskimosków, 14.09.2016 r. jest siostrzyczka
Awatar użytkownika
EMU
Posty: 408
Rejestracja: 27 cze 2004 00:00

Post autor: EMU »

Hej kochane. Jeszcze nie dziekuje za kciuki, ale uwierzcie,że bardzo je doceniam. Mam w sobie( chyba jeszcze sa? :? ) trójke moich mrozakowych szkrabów, ten trzeci to taki marniutenki. Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DONI
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2002 01:00

Post autor: DONI »

EMU mocno trzymam :bigok: za Ciebie :!: Wszystko napewno będzie dobrze :!: Dbaj o siebie i maleństwa!
POZDRAWIAM DONI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”