WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
elf77
Posty: 248
Rejestracja: 01 paź 2004 00:00

Post autor: elf77 »

nie zamartwiaj się tak proszę. wszystkie ktróre tu jesteśmy mamy ten sam problem. mi też czasami brakuje sił i łez. Jedna inseminacja to jeszcze nic-tak mówią lekarze, ale wiem jak to boli kiedy przychodzi @. Ja jestem po sześciu inseminacjach i sama zastanawiałam się czy nie wybrać się do Novum. Teraz jednak nie mam tam po jechać przynajmniej na razie. "Dzięki" leczeniu nie mam obecnie owulacji, dostałam okresu w 16-tym dniu, walczę z 6 cm. torbielą i jestem bardziej chora niż rok temu kiedy zaczęłam leczenie, mimo, że ciągle byłam pod "opieką" lekarza. Naprawdę nóż się w kieszeni otwiera.
Lekarza o którym piszesz nie znam, ale w Lublinie jest kilku do których warto pójść.Informacje na temat leczenia w Lublinie znajdziesz też na wątku pogadajmy. Ja sama zaliczyłam już około 6 lekarzy i chyba jestem na etapie czegoś w rodzaju obojętności i utraty wiary naszych lekarzy. Zresztą trudno mieć ndzieję na ciążę, kiedy nawet nie ma owulacji.
Awatar użytkownika
Joannka
Posty: 186
Rejestracja: 28 paź 2002 01:00

Post autor: Joannka »

Martusiu,
prof. do którego chodzisz - jest podobno bardzo dobry, ale polecam ci też lekarzy z Ovum, zwłaszcza dr. Wdowiaka.
Jeżeli zaś masz jakieś problemy immunologiczne - to polecam konsultację u dr. Jerzak, która 2 razy w m-cu przyjmuje w soboty w Luxmedzie.
Jeśli jesteś z lubelskiego - poczytaj nasz wątek "Halo, Lublin" na POgadajmy.
Pozdraiwam
Joannka- http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.html?no=0&id=47727&q=fumarol&k=4&nxt=0
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 177
Rejestracja: 31 mar 2004 00:00

dr Swatowski

Post autor: marlenka »

Proszę o jakiekolwiek informacje na temat dr Swatowskiego :!:
Awatar użytkownika
ERKON
Posty: 353
Rejestracja: 26 wrz 2003 00:00

Post autor: ERKON »

Marlenka czyżby laparo przed Tobą ? Nie znam doktora ale będę miała przyjemność poznać go osobiście w styczniu, prawdopodobnie genialny chirurg, jeden z lepszych w Lublinie, prawa i lewa rączka prof. Jakiela. Dziewczyny, którym robił zabiegi są bardzo zadowolone, chwalą go. Przed zabiegiem dokładnie informuje pacjentkę co i jak, poza tym miły, sympatyczny, zna sie na rzeczy, można mu ufać w każdym calu - mam nadzieję, że sie nie zawiodę ?
<a href= "http://erkon.fotosik.pl/albumy/70448.html">Olga i Oliwa
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 177
Rejestracja: 31 mar 2004 00:00

Post autor: marlenka »

U mnie laparoskopia przełożona :cry:
A co do dr Swatowskieo to potwierdzam jest bardzo miły.
Erkon czekam na twoją opinię :flowers:
karrera
Posty: 2021
Rejestracja: 18 lis 2004 01:00

Post autor: karrera »

Witam!
Mi dr Swatowski robił w styczniu 2003 histeroskopie, jest super facet, wszystko dokładnie powie, opisze przebieg zabiegu - na serio spoko! Tak przynajmniej było w styczniu, ale chyba sie nie zmienił.
Całuski! :lol:
Awatar użytkownika
aknalb
Posty: 1780
Rejestracja: 11 maja 2004 00:00

Post autor: aknalb »

Ale mnie dziś Bakalczuk wkurzył całą parą. Omijajcie go szerokim łukiem. :firing: Ja sie więcej u niego nie pojawię. Chodziłam na prywatne wizyty każda 100 zł i jak raz poszłam państwowo to potraktował mnie jak śmiecia, a to sk..... Wyszło mi szydło z worka ale nic to moja noga więcej u niego nie stanie..... :evil:
Wrogośc śluzu
____________________________
lipiec 2004 Aniołek iui
lipiec 2005 Antoś iui
kwiecień 2007 Blanka natural
styczeń 2010 Nikodem natural
lipiec 2011 aniołek Kubuś 8 tyg.
Awatar użytkownika
agnesja
Posty: 158
Rejestracja: 22 kwie 2004 00:00

Post autor: agnesja »

aknalb , ja już dawno odpuściłam doktora, pisałam już na którymś z wątków, jak są przyjmowane pacjentki państwowo a jak prywatnie, szkoda tylko, że pracując w służbie zdrowia traktują nas jak jakieś zło konieczne :(
Awatar użytkownika
Merlin
Posty: 1077
Rejestracja: 03 lip 2002 00:00

Post autor: Merlin »

Tak więc tylko się potwierdza to co było mówione już wcześniej. Dr B. to świnia a dr S. super facet i super fachowiec.
Awatar użytkownika
iwett
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2004 00:00

Post autor: iwett »

Może i ja dopiszę kilka słów na temat Swatowskiego. Krótko, jest świetny!Wysłucha, poradzi, kiedy trzeba uspokoi. Doświadczenie w tej kwestii naprawde mam niemałe, dlatego go polecam. Nigdy wcześniej żaden z lekarzy nie otoczył mnie taką opieką. Oprócz tego, a moze przede wszystkim jest dobrym fachowcem.
Trafiłam do niego za sprawą dziewczyn z bociana, za co Wam kochane baaardzo dziękuję.
pozdrawiam iw
Awatar użytkownika
Merlin
Posty: 1077
Rejestracja: 03 lip 2002 00:00

Post autor: Merlin »

Nie ma sprawy słonko! Polecamy się na przyszłość!
Awatar użytkownika
elf77
Posty: 248
Rejestracja: 01 paź 2004 00:00

Post autor: elf77 »

Aknalb po twojej wizycie mi też kazał zrobić prywatnie usg i przyjść prywatnie.
Bakalczuk to ch..
Już to wiem. Na razie jestem u niego, ale psychicznie nastawiam się na odejście w momencie kiedy w czasie wizyty w szpitalu jeszcze raz powie mi, żebym przyszła prywatnie. W zeszłym miesiącu wydałam na jego wizyty prywatne kilkaset złotch :cry: wię chciałam chociaż raz skorzystać z ubezpieczenia.
Ciagle mam nadziję, że mi pomoże, ale chodząc do przychodni to mogą być tylko złudzenia. Daje ewidentnie do zrozumienia, a wręcz komunikuje żeby przychodzić prywatnie. Traktowanie pacjentek poniżej skali ocen.
Zastanawiam się skąd ma taką dobrą opinię skoro wszystkie mamy negatywne odczucia.
Awatar użytkownika
aknalb
Posty: 1780
Rejestracja: 11 maja 2004 00:00

Post autor: aknalb »

elfiku, opinia wynika ze statystyk zaciążania, ale ja teraz wiem np. że chyba trochę szczęścia trzeba a poza tym to chyba i boski Lolo i Swatowski i Mroczkowski działają podobnie. Kiedyś był tylko on to o nim mówili a teraz jest ich już kilku. Ja nawet zastanawiam się czy nie napisać mu listu w którym powiem grzecznie co myślę i dlaczego odchodzę, może da mu do myślenia. Bo na razie to póki co ja czuję się jak szczur który musi uciekać bocznymi ścieżkami. Dajcie spokój w dobie dzisiejszej konkurencji.
Wrogośc śluzu
____________________________
lipiec 2004 Aniołek iui
lipiec 2005 Antoś iui
kwiecień 2007 Blanka natural
styczeń 2010 Nikodem natural
lipiec 2011 aniołek Kubuś 8 tyg.
Awatar użytkownika
Merlin
Posty: 1077
Rejestracja: 03 lip 2002 00:00

Post autor: Merlin »

Pomyślałam sobie dziewczyny że ta jego popularność wynikająca ze statystyk to też chyba trochę naciągana, bo IVI no i tak robią czasem za niego inni a usg zawsze kto inny. Prawdą jest że tryb postępowania jest taki sam u nich wszystkich więc zupełnie nie ma powodu by tolerować takie zachowanie. Życzę Wam odwagi, by zmienić lekarza na normalniejszego.
Awatar użytkownika
aliszka
Posty: 1976
Rejestracja: 30 wrz 2003 00:00

Post autor: aliszka »

No dobra, się zebrałam i piszę:

Bakalczuk - doskonały przykład na to jak w naszym pięknym kraju można zrobić karierę naukową niewiele robiąc, za to dużo gadając, facet wyznaje kult mamony i osoby własnej, resztę ludzkości, a pacjentów zwłaszcza tarktuje delikatnie mówiąc jak inteligentnych innaczej, szablonowo podchodzi do każdego przypadku, tak jakby na świecie istniało może najwyżej 4 choroby, mistrz w wyciąganiu kasy, nie zawaha się dać do zrozumienia wprost, że bez tego ani rusz, bez sztabu ludzi, którzy wykonują za niego prawie całą robotę popłynąłby, krótko mówiąc, to, że ma opinię świetnego lekarza bierze się z tego, że sam ją rozpowszechnia i potrafi się ustawić w środowisku.

Jakiel - doskonały chirurg, ale kontakt z nim jest raczej trudny (jedynie przez gabinet prywatny), opiekę nad swoimi pacjentkami zleca innym lekarzom.

Swatowski - świetny chirurg, prawa ręka profesora na sali operacyjnej, bardzo kontaktowy, konkretny, dowcipny, niestety układziki panujące w klinice i ścisły podział na chirurgię i niepłodnościówkę utrudnia mu zajmowanie się tą drugą dziedziną, nad czym ubolewa on sam i pacjentki również.

Mroczkowski - dobry w sprawach niepłodności, bardzo miły, niestety nie da się nie zauważyć róznicy w organizacji pracy w przychodni państwowej, gdzie wszystko może poczekać, bo czas na kawę właśnie nastąpił (opcja dla czasowych i cierpliwych) i prywatnej, gdzie pacjent jest niemal noszony na rękach.

Wdowiak - bardzo kontaktowy, zawsze pod telefonem, zależy mu na pacjencie, otwarty na nowe sposoby leczenia, próbuje dobrać leczenie indywidualnie do przypadku, praktycznie nie ma różnicy w podejściu do pacjenta w gabinecie prywatnym i przychodni przyklinicznej.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2005 23:14 przez aliszka, łącznie zmieniany 2 razy.
styczeń 2003 - początek starań
maj 2007 - synek z serduszka
luty 2008 - [*]
luty 2010 - synek urodzynek
maj 2012 - synek urodzynek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”