WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
magdar78
Posty: 2336
Rejestracja: 28 lip 2004 00:00

Post autor: magdar78 »

Mirelka, ja robiłam różyczkę w Sanepidzie na ul. Pielęgniarek 6
tel. 743-42-72, ale to było jakiś czas temu, najlepiej zadzwoń, resztę badań też pewnie robią. Albo tradycyjny Luxmed.
Awatar użytkownika
aknalb
Posty: 1780
Rejestracja: 11 maja 2004 00:00

Post autor: aknalb »

Mirelka toxoplazmozę badają w instytucie medycyny wsi na północnej/ Prusa, to ten budynek z zielonym dachem. Nie pamiętam czy cytomegalię też ale coś mi chodzi po głowie że chyba w sanepidze na 3-go Maja
Awatar użytkownika
Lubka
Posty: 394
Rejestracja: 22 sie 2004 00:00

Post autor: Lubka »

Mirelka, kiedyś robiłam toxo w Instytucie Medycyny Wsi i sporo to kosztowało a teraz musiałam powtórzyć badania. Zrobiłam w Luxmedzie i cena mnie miło zaskoczyła bo spodziewałam się że znowu tak dużo zapłacę. Różyczkę też robiłam w sanepidzie (dawno). Ale moze wszystko można za jednym razem w Luxmedzie.
Awatar użytkownika
ERKON
Posty: 353
Rejestracja: 26 wrz 2003 00:00

Post autor: ERKON »

Cześć Dziewczyny
Czy ktoś leczy się u dr Henryka Klonowskiego ? Dostałam namiar na tego lekarza, ale nikt jeszcze nie wspominał na tym forum o takim lekarzu.
Awatar użytkownika
elf77
Posty: 248
Rejestracja: 01 paź 2004 00:00

Post autor: elf77 »

tak ja się leczę Dziś idę na 4-tą wizytę. Wysłała mnie do niego moja mama, która się u niego leczyła i jak widać skutecznie. Metody mam wrażenie ma trochę archaiczne, temperaturka itp., a i chyba myje rękawiczki jednorazowe 8O . w ogóle to cały lekarz i jego gabinet jakby wyjety z lat 70-tych. Faktem jet, że jako jedyny zbadał mojego męża, moje piersi i zwrócił uwagę na to, że mogę mieć stan zapalny na lewym przydatku-ból przy badaniu. Nikt na to nie zwracał do tej pory uwagi, a leczę się już od roku. Uczepiłam się tego, bo przez kolejne obserwowane na usg cykle, owulacje miałam właśnie z lewego jajnika, a dotychczasowe 6 IUI było nieskuteczne. Pomino, że jest trochę "niedzisiejszy" chyba mu ufam. Zawsze pyta mnie czy mnie cośboli i kiedy, a przede wszystkim słucha. Próbowałm już różnych metod, nowoczesne mnie zawiodły więc chyba dam nam jeszcze szansę.
napisz jeśli masz jakieś opinie na jego temat własne lub cudze. to mój 7 lekarz.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2004 13:07 przez elf77, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ERKON
Posty: 353
Rejestracja: 26 wrz 2003 00:00

Post autor: ERKON »

Doktor jest dość ekscentryczny- opinia znajomej, ona chodziła do niego z torbielami, leczenie okazało sie skuteczne od ponad roku nie odczuwa żadnych dolegliwości, na pierwszej wizycie oczywiscie było badanko na foteliku i co bardzo ważne badanie piersi, obecnie mało który lekarz, takie badanie robi (w mojej karierze ginekologicznej tylko jeden zapytał czy nie mam jakiś wycieków z piersi a już jakiś czas błąkam sie po po różnych lekarzach). Gabinet wygląda jak z początku XX wieku, no cóż sam doktor też już liczy sobie z kilkadziesiąt wiosen, ja jeszcze nie byłam u niego ale jestem przygotowana na różne niespodzianki, znajoma mówiła,ze jest trochę dziwny, ale może on znajdzie jakiś złoty środek na moje problemy, mam taka nadzieję. Fakt potwierdzony, koleżanka znajomej po kliku latch leczenie u różnych specjalistów zaciążyła własnie i to 2 razy dzięki dr Klonowskiemu. I dochodzę do wniosku,że może warto podiagnozować sie u lekarza starszego duchem, metody młodych lekarzy owszem też bywaja skuteczne ale nic nie stoi na przeszkodzie by próbować różnych metod.
Awatar użytkownika
ERKON
Posty: 353
Rejestracja: 26 wrz 2003 00:00

Post autor: ERKON »

elf 77 masz pw jak masz chwilę to odpisz
Awatar użytkownika
aszak
Posty: 184
Rejestracja: 07 wrz 2004 00:00

Post autor: aszak »

Czesc dziewczyny a moze któras leczy sie u dr Gogacza slyszalam ze przyklada sie do pracy.Martwi mnie ze zadna o nim nie wspomniala a ja sie do niego wybieram. :roll:
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lis 2002 01:00

Post autor: Agusia »

Nic o nim nie wiem jako o lekarzu, ale podobno opiekuje się paniami z domu Samotnej Matki, prowadzonego przez zakonnice i pomaga przy adopcjach. Mnie akurat on nie pomagał, tylko moja dr Saadi z Lubartowskiej /złote serce, delikatna, cudowna, ale i ona z próznego nie naleje :cry: /, ale dobrze wiedzieć, że i dr Gogacz pomaga. Podobno sympatyczny facet.
Agusia
NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE MAMUSIA WERONIKI I MARTY
[url=http://foto.onet.pl/eakyg,488fsgw44gf0]moje skarby[/url]
Awatar użytkownika
aszak
Posty: 184
Rejestracja: 07 wrz 2004 00:00

Post autor: aszak »

Dziekuje Agusiu za informacje bede u niego w czwartek to napisze jakie wrazenie na mnie zrobil
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Witajcie,
część wątku, która nie odpowiadała tematyce forum Gdzie się leczyć przeniosłam TU. Proszę na przyszłość trzymać się tematu wątku.
Ewka
Awatar użytkownika
attenna
Posty: 75
Rejestracja: 11 gru 2003 01:00

Post autor: attenna »

Kochane Lubelanki,
może któraś z Was leczy bądź leczyła się u prof. Rechbergera lub Baranowskiego - przyjmują prywatnie na ul. Fabrycznej.
Czekam na opinie


P.S. Podobno dr. Baranowski od jakiegoś czasu przyjmuje w Warszawie 8O Napiszcie proszę.
Awatar użytkownika
Edik
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2004 00:00

Post autor: Edik »

Hej dziewczyny, czy któraś z Was słyszała o dr Leszku Radomyskim? Zachwalała mi go znajoma z pracy, jako lekarza mającego mającego na swoim koncie "wiele dzieci" ale drogiego jak na nasze lubelskie warunki. Przyjmuje chyba na ul. Grażyny. Jeśli jest taki dobry to aż dziwne, że nigdzie tutaj na niego nie natrafiłam.
Awatar użytkownika
Joannka
Posty: 186
Rejestracja: 28 paź 2002 01:00

Post autor: Joannka »

Edik - odpisałam ci na wątku Hallo, Lublin.
Joannka- http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.html?no=0&id=47727&q=fumarol&k=4&nxt=0
Awatar użytkownika
martusia7
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2004 01:00

Gdzie się leczyć

Post autor: martusia7 »

Staram się o "sens mojego życia" od 4 lat. Niestety...Tułałam sie po różnych lekarzach..Ostatnio trafiłam do prof. Rechbergera z Lublina. Pierwsza inseminacja, wielka nadzieja i ....znowu bez efektu. Czy nie powinnam udać się po prostu do Novum o którym tak wiele słyszałam?Czy mój obecny lekarz naprawde jest dobrym fachowcem?Moze odezwie sie ktoś, komu pomógł. To tak bardzo podbudowuje i dodaje nadziei. A może, któraś z posiadaczek nieszczęsnej endometriozy jest już szcześliwą mamusią. Bardzo proszę, aby odezwała sie do mnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”