WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
iwett
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2004 00:00

Post autor: iwett »

Witam,
czy wiecie coś na temat dr Baszak? Dziewczyny z innego wątku wypowiadały sie o niej pozytywnie, ale ja szukam jeszcze potwierdzenia. Muszę poddać sie operacji, a nie chciałabym po raz kolejny trafic w nieodpowiednie ręce.
pozdrawiam iw
Awatar użytkownika
agnesja
Posty: 158
Rejestracja: 22 kwie 2004 00:00

Post autor: agnesja »

iwett serdecznie polecam dr Baszak, bardzo kompetentna osoba i świetny fachowiec:) :) :) operowała mnie osobiście 4 lata temu i teraz nadal do niej chodzę :) chcesz namiary ?
Awatar użytkownika
agnesja
Posty: 158
Rejestracja: 22 kwie 2004 00:00

Post autor: agnesja »

edik :) tak to już jest w naszym życiu, że nic niedzieje się przypadkowo, wszystko jest poukładane:) ja też dosć późno trafiłam na te stronki bociana , jeszcze jest inne forum rownież wielka kopalnia wiedzy i doświadczenia dziewczyn , które przeszły swoje i na które zawsze można liczyć:) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=191&op.x=1 :)
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
iwett
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2004 00:00

Post autor: iwett »

agnesja,
dzięki za odpowiedź :D Namiary na panią dr podały mi dziewczyny na innym wątku. Jeszcze jedno pytanko, na jakim oddziale pracuje pani dr ???
Awatar użytkownika
jesienna_dziewczyna
Posty: 72
Rejestracja: 02 lut 2004 01:00

Post autor: jesienna_dziewczyna »

,mm
Ostatnio zmieniony 29 paź 2005 21:54 przez jesienna_dziewczyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ramona
Posty: 17
Rejestracja: 13 cze 2004 00:00

Ranking lekarzy

Post autor: Ramona »

Witam dziewczyny, mam pytanie o dr Mroczkowskim, czy któraś z was do niego chodzi lub chodziła, jakie wrażenia.? Ja byłam u niego już na 3 wizytach, teraz jestem 2 miesiące na Mercilonie, a potem przygotowania do invitro. :cry:
Awatar użytkownika
Edik
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2004 00:00

Post autor: Edik »

HSG miałam robione w Top Medical na Zana, między Leclerc a Media Markt (300zł). Do dr. Wdowiaka chodzę do Luxmedu, przyjmuje też w Ovum na Staszica. Żałuję tylko, że nie poinformował mnie, że przed tym badaniem nie można jeść, bo podają znieczulenie. A ja wyszłam z pracy głodna, zjadłam trochę i na badanie. I niestety trochę bolało...
lidia_gp
Posty: 144
Rejestracja: 13 sie 2004 00:00

Post autor: lidia_gp »

Witam!
Polecam dr Wdowiaka. W końcu się coś u mnie ruszyło. Miałam robione HSG. Być może minęłyśmy się z Edik na korytarzu w Topmedicalu. Wiedziałam, że nie można nic jeść i mnie nie bolało. Niestety mój wynik nie jest dobry - dwurożna macica, byc może z przegrodą i jeden jajowód niedrożny.
Awatar użytkownika
aknalb
Posty: 1780
Rejestracja: 11 maja 2004 00:00

chlamydia

Post autor: aknalb »

Dziewczyny czy wiecie, gdzie można zbadać chlamydię ale z posiewu z szyjki? W luxmedzie badaja teraz tylko z krwi.
lidia_gp
Posty: 144
Rejestracja: 13 sie 2004 00:00

Post autor: lidia_gp »

W czwartek byłam w luxmedzie i mąż robił badanie na obecność chlamydii poprzez wymaz z cewki moczowej, to samo proponowali ewentualnie mnie. Zdecydowlismy się, że tym razem "poświęci" się mąż. Na szczęście wynik jest ujemny. Nie wiedziałam, że może być jeszcze wymaz z szyjki. Mam nadzieję, że ten, który zrobilismy jest wiarygodny. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joannka
Posty: 186
Rejestracja: 28 paź 2002 01:00

Paszkowski

Post autor: Joannka »

Cześc Dziewczyny,
Któraś na tym wątku pytała o dr Paszkowskiego - ja "leczyłam "się u niego kilka lat - krótko podsumowując - jest dobry jeśli chodzi o operacje, dostanie miejsca w szpitalu itp, ale jeśli chodzi o leczenie niepłodnośći, to śmiem twierdzić, że to go zupełnie nie interesuje ( a pewnie sie na tym nie zna). Ponadto - zaganiany, nigdy nie ma czasu spokojnie porozmawiać, a za każdą nawet 5 min. wizytę (obejrzenie wyników), trzeba mu płacić stówę.
Mnie zrobił zaledwie podstawowe badania i straciłam " w jego rękach" 2 ciąże. Mimo iż wcześniej urodziłam zdrowe dziecko. Ale to dla niego nie był problem. A jeżeli któraś tu powiedziała, że dr Jerzak jest zbyt brutalna w mówieniu prawdy - to dr Paszkowski jest super brutalny - mi potrafił powiedzieć w 2 dni po łyżeczkowaniu " no cóż - może już nigdy Pani nie donosi ciąży". I tego typu jego wypowiedzi mogę przytoczyć bez liku. Teraz leczę się u dr Jerzak i przynajmniej wiem, że po pierwsze - ona wie o co w tym wszystkim chodzi ( jest na bieżąco z najnowszymi badaniami), jest konkretna ( zleciła mi bardzo wiele specjalistycznych badań) i przy tym wszystkim - jest rozsądna, nie ładuje w ciemno leków, zawsze z rozwagą i mozna z nią tok leczenia zawsze przedyskutować. Dla mnie - naj;epszy ginekolog jakiego dotąd spotkałam. I przede wszystkim - ma efekty ( niestety jeszcze nie u mnie - ale u mojej koleżanki), i wielu innych dziewczyn. Daję jej 6+. W Luxmedzie przyjmuje teraz co drugą sobotę. W W-wie - w Centrum Medycznym LIM w Mariocie i jescze gdzieś w drugim miejscu. Martwię się tylko, że wkrótce się całkiem przeniesie ...
Paszkowskiemu daję - 3. Jeśli któraś chciała by o tym pogadać - zapraszam na priva.
Pozdrawiam
Joannka
Joannka- http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.html?no=0&id=47727&q=fumarol&k=4&nxt=0
Awatar użytkownika
diabliczek
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2004 01:00

Post autor: diabliczek »

dzięki Joanka, bo przyznam się, że ja ostatnio się wahałam czy by nie uderzyć do niego, a to z powodu koleżanki z pracy która tam chodziła i mówi że dzięki temu urodziła. Co do kasy mówiła to samo, że on jest odkurzaczem na pieniądze. Ale teraz ufam twojej opinii bo każda z nas ma już jakieś punkty odniesienia. A Ty na pewno urodzisz jeszcze ślicznego i zdrowego bobaska.
Awatar użytkownika
mirelka11
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2004 00:00

Post autor: mirelka11 »

ja leczyłam się w abovo u putowskiego (inseminacja, 2x invitro) wyciskał kasę pomimo tego, ze nie było nadzieji na zapłodnienie, u męża prawie zero plemników. W moim życiu tak się ułożyło, ze zmieniłam męża i z drugim zaszłam w ciąże (2 poronienia) i jak się pojawiłam u putowskiego to powiedział mi, ze dobrze że zmieniłam męża bo z tamtym to by nic nie wyszło (a wyciagnął ode mnie kilkanaście tysiecy bo wcześniej obiecywał, ze wszystko będzie ok). Po poronieniu nie zrobił mi żadnych badań, nie szukał przyczyny poronienia, a jak zaczęłam mu coś sugerować to powiedział mi zebym sobie postawiła fotel ginekologiczny w domu i sama zaczęła się badać skoro taka wyuczona jestem. Jak zrobiłam usg w luxmedzie to się obraził, że nie w abovo. Potrkatował mnie jak piate koło u wozu, bo teraz to ze mnie kasy juz nie ma, skoro sama zachodzę w ciąże to nie naciągnie mnie na inseminację ani na invitro. A to, ze nie mogę utrzymać ciaży to ma już w dupie. Ogólne podsumowanie: to typowy cham bez serca, nadęta egoistyczna świnia i nigdy nie chcę mieć z nim nic do czynienia, oczywiście -5, bo tylko taka jest skala. Teraz chodzę do krzyzanowskiego +5 za nie branie kasy i rewelacyjną opiekę i za to ze zawsze ma dla mnie czas. Dodatkowo też konsultuję się z dr Jerzak, też +5, wspaniała kobieta nawet znosi mój płacz do słuchawki hjak ma doła.
Awatar użytkownika
Joannka
Posty: 186
Rejestracja: 28 paź 2002 01:00

moje namiary

Post autor: Joannka »

Dziewczyny,
w moim profilu był nieaktualny adres mailowy - więc jeżeli chcecie mnie o coś zapytać jeśli chodzi o Paszkowskiego lub kochana doktor Jerzak - to piszcie tu lub na priva : [email protected]
Pozdrawiam
Joannka
Joannka- http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.html?no=0&id=47727&q=fumarol&k=4&nxt=0
Awatar użytkownika
mirelka11
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2004 00:00

Post autor: mirelka11 »

gdzie mogę w lublinie zrobić badania na rózyczkę, toxoplazmozę i cytonmegalię
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”