Tematyka forum "Gdzie się leczyć"

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Zablokowany
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11698
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Tematyka forum "Gdzie się leczyć"

Post autor: Ewka »

Na tym forum rozmawiamy o lekarzach i klinikach specjalizujących się w leczeniu niepłodności. Wielu z nas traci nawet kilka lat zanim trafi do właściwego lekarza, dlatego to forum ma służyć wymianie informacji, doświadczeń i opinii, ma być pomocne w odnalezieniu właściwej drogi tym, którzy czują się zagubieni i nie wiedzą, gdzie się udać ze swoim problemem.

1. Uczyńmy zatem to forum czytelnym, piszmy rzetelne i tylko sprawdzone informacje na temat metod leczenia, badań jakie można wykonać, procedur, cen, personelu medycznego w poszczególnych klinikach, szpitalach, laboratoriach.


2. Zgodnie z REGULAMINEM unikajmy luźnych pogaduszek nie związanych z tematyką, np. nie umawiajmy się tu na spotkania w klinice, nie zapytujmy w każdym poście, co u każdego uczestnika wątku słychać, wymieniając każdego z nicka ( Krysiu, co u Ciebie?, Marysiu a Ciebie dawno tu nie było itp.), nie składajmy też tutaj życzeń - w tym celu można założyć wątki np. na forum "Pogadajmy".

3. Nie zakładajmy nowych wątków na temat klinik czy lekarzy, o których już jest mowa na forum, korzystajmy w tym celu z
WYSZUKIWARKI i kontynuujmy już istniejące wątki.

4. Korzystajmy z informacji o klinikach zebranych przez redakcję Naszego Bociana, tu znajdują się adresy (również internetowe), telefony, a także opinie na ich temat, zachęcam do zapoznania się z nimi:
BAZA KLINIK LECZENIA NIEPŁODNOŚCI

5. Nie rozmawiamy tu o ginekologach-położnikach, o badanich w ciąży i nie szukamy szpitali, w których będziemy rodzić - o tym można porozmawiać na forum "Jestem w ciąży".
Ewka

Zablokowany

Wróć do „Gdzie się leczyć?”