Strona 1 z 37

WROCŁAW

: 01 lip 2004 06:54
autor: CyklaMENka
:arrow: Raport finalny 2015 dot. INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa Wrocław
:arrow: Raport finalny 2015 dot. Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA we Wrocławiu

Dzięki za przywitanie!
Cieszę się że jest ktoś z Wrocka bo też jestem ciekawa jak Ci idzie ....
Z moim leczeniem to bardzo zlożona sprawa - chyba już 10 lekarzy sie przewinęło. Ale najdłużej leczyłam się na Dyrekcyjnej, ale tam jakoś opornie to im szło, o wszystko musiałam się prosić. Ale teraz myślę że trafiłam do bardzo konkretnego lekarza. Jest ordynatorem na Klinikach.
A ty IWAn gdzie się leczysz? i czy jesteś zadowolona?

: 01 lip 2004 09:11
autor: iwan
Cyklamenka ja we Wrocławiu przerobiłam już Dyrekcyjną ale byłam tam tylko raz. Poczułam się lekko naciągana na kasę. Byłam też leczona na Grobli. Chodziłam do specjalistów z klinik. I u lekarza z tamtąd zakotwiczyłam ostatnio. Choc przez przypadek trafiłam ostatnio do dr Jarosz i jak sprawdzi się Jego diagnoza to chyba do Niego wrócę. Tak poważnie za namową mojego ostatniego doktora zaczęłam leczenie w Novum w warszwie. jestem po 2-gim IVI.
Leczę się od ponad 2 lat a staramy się o dziecko już ponad 4 lata.
Wiem z doświadczenia, że chyba lepiej szybko zdecydować się na specjalistyczną klinikę. W ogólnym rozrachunku to chyba jest nawet taniej.
A poza tym nie tracisz mnóstwa czasu na różne diagnozy, które zazwyczaj są do bani. Pozdrawiam

: 01 lip 2004 10:16
autor: CyklaMENka
Pewnie masz rację! ale ja daję nam jeszcze jakieś pół roku! Bo jestem przed stymulacją gonadotropinami i jak to nie pomoże to będę miała laparoskopie. Mam po prostu nadzieję że mi się po tym uda!

A co zdiagnozowali u Ciebie lekarze? (Jeśli można wiedzieć.)

: 02 lip 2004 10:23
autor: iwan
Najpierw miałam problem z pękaniem pęcherzyków. Byłam jeszcze bez stymulacji. Zrobiono mi laparoskopię i potem brałam clo a następnie gonadotropiny. Najzabawniejsze jest to, że po gonalu jak miałam 6 pecherzyków to pękły one same i to za wcześnie. Nie zdążyli mi podać pregnylu. Także teoria "pęcherzykowa" była oględnie powiedziawszy zła.
Męża chłopaki są w porządku. Ja oprócz kłopotów z tarczycą nie miałam innych problemów. Dopiero po pierwszej wizycie w Novum zrobiłam badania w kierunku chlamydii. I po leczeniu wyniki mamy ok.
Powiem Ci, że na własną rękę zrobiłam też badania genetyczne i też są ok.
Ostatnio przez przypadek zupełnie nowy doktor robiąc mi kontrolne usg po ins. stwierdził, że widzi u mnie polipa w jamie macicy. Czekam teraz na wynik ins. A potem w razie czego będę dalej próbowała diagnozować tego polipa.U kogo leczysz się na klinikach?

: 02 lip 2004 11:25
autor: CyklaMENka
Lecze się u dr Pałczynskiego. Zobaczymy jak to bedzie ze mną. Narazie czakam na @. Ale pewnie go nie dostanę i wywołamy @ a póżniej to juz będziemy się szprycować!

: 19 lip 2004 16:26
autor: kret
Hey, jestem z Wrocławia, mogę tylko polecić wam dra Korzeniewskiego, to wspaniały człowiek i lekarz, choć niestety ma już zbyt wiele pacjentek
Pozdrawiam

: 20 lip 2004 12:53
autor: iwan
Faktycznie Korzeń to fajny facet i uczciwy lekarz.
Według mnie bardzo przyjemnym i mądrym lekarzem jest dr Kocyłowski.

: 07 sie 2004 23:19
autor: violcia
Witam. Też jestem z Wrocławia (okolice) przerobiałam już Dyrekcyjną, kliniki i dr Korzeniowskiego i Eliasa, teraz wybieram się do Warszawy i Białystoku. Obawiam się że we Wrocławiu często człowiek marnuje czas, chodzi się od lekarza do lekarza i zero postępu. Życze wszystkim powodzenia

: 15 sie 2004 21:55
autor: eta5
dziewczyny UCIEKAJCIE OD DR K O C Y L O W S K I E G O

iwan rety nie polecaj nikomu tego człowieka :evil:

: 02 wrz 2004 08:46
autor: iwan
Dlaczego uważasz, że trzeba od Niego uciekać? Ja nigdy nie byłam przez nikogo tak dokładnie przebadana jak właśnie przez tego lekarza.
I nie rozumiem dlaczego mam Go nikomu nie polecać jak mam o Nim bardzo dobre zdanie.

: 02 wrz 2004 20:32
autor: eta5
dlatego ze zrobił mi ogromna krzywde

: 04 wrz 2004 13:08
autor: truskawka78
Jeśli chodzi o Wrocław polecam dr.Polaka!
Proszę dziewczyny nie oceniajcie lekarzy zbyt pochponie,to nie jest tak ze we Wrocławiu nie ma dobrych a w Wa-wie są.Czasami mozna zle trafic(sama miałam takie doswiadczenia),ale nie należy uogólniac.pozdrawiam :D

: 06 wrz 2004 21:42
autor: eta5
ja nie oceniam zbyt pochopnie nikogo ale tego czlowieka znam na wylot, leczyłam sie u niego kilka lat i doprowadził mnie do stanu w jakim sie teraz znajduje dlatego odradzam go z czystym sumieniem

: 06 wrz 2004 21:58
autor: Uci
Dziewczyny... Spokojnie... Każdemu specjaliście zdażają się pomyłki - grunt żeby potrafił się do tego przyznać. Przynajmniej przed samym sobą. Nie ma ludzi nieomylnych i wszystko jest w normie, dopóki każdorazowo lekarz nie partaczy roboty. Ja przed pierwszą ciążą leczyłam się u Bloka, on mnie operował i dzięki niemu mam synka i bez stymulacji drugą dzidzię w brzuchu. Uważam, że jest świetnym lekarzem, a kto inny może na nim wieszać psy. Normalka. Piszcie co wiecie bez wzajemnego skakania na siebie, a reszta czytająca sama wyciągnie wniosek i zadecyduje czy skorzystaćczy nie. Pozdrawiam Wrocławianki :D i resztę Polski.

: 11 wrz 2004 06:07
autor: CyklaMENka
No właśnie! Są lekarze i lekarze! Sami dokonujemy wyboru .......słusznego bądź mniej......