WROCŁAW

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
gagula
Posty: 564
Rejestracja: 10 lip 2003 00:00

Post autor: gagula »

Wiecie co dziewczyny - znam osobiscie Ete i wiem, ze moglaby tu wiecej zlego na tego pana napisac, ale naprawde nie wiem czemu tego nie robi. To nie sa pochopne slowa - ten czlowiek o malo jej nie przyspieszyl zejscia z tego swiata :evil: . I nie chodzi o to, ze nie potrafil przyznac sie do bledu - bo o maly wlos nie mialby ku temu okazji. No ale na szczesie Ety ocalala - ale pan nie skorzystal ze sposobnosci przyznania sie do tak karygodnego bledu - wrrrrrr.
Awatar użytkownika
gagula
Posty: 564
Rejestracja: 10 lip 2003 00:00

Post autor: gagula »

A tak w ogole to witam wszystkich z okolic Wroclawia - ja tez do Wrocka mam niedaleko :wink:
Awatar użytkownika
Uci
Posty: 295
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: Uci »

Gagula - nikt nie kwestionuje tego, że tak się stało, bardzo dobrze, że piszecie o tym na forum, bo ktoś kto czyta o tym lekarzu poznaje różne opinie na jego temat. Po to m.in. jest to forum. Nie można jednak z góry zakładać, ze każdy czytający zrezygnuje z usług owego doktora, jak również tego, że nie znajdzie się nikt zadowolony z jego usług. Chodziło bardziej o to: przekazujmy sobie informacje, pozostawiając wybór osobie czytającej. Pozdrowionka :D
szczęśliwa mama Dawidka (02.07.2002) i Karolinki ( 14.11.2004) [img]http://www.fadzter.com/smilies/rollbaby.gif[/img]
Awatar użytkownika
eta5
Posty: 1830
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: eta5 »

dziewczyny dajcie spokój ja odradzam tego człowieka komu tylko moge bo znam go doskonale, i jezeli moge kogos ostrzec to robie to
UCi a jeżeli Tobie on odpowiada to dobrze. Skończmy temat.

Ja twierdze z cala pewnosci ze to nieodpowiedni lekarz
(sama nie wiem czemu jestem taka delikatna hehe)
2002 cp jajowód pęknięty
VII 2004 ivf BS nieudane
IX 2004 ICSI Novum ciąża bliźniacza poród w 30 tc :-(((
VII 2006 transfer :(
IX 2006 ciąża naturalna :-) 3 VII 2007 urodziła się Lenka
IX 2008 transfer :(
XII 2008 ciąża naturalna, czekamy na wrzesie
Awatar użytkownika
Uci
Posty: 295
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: Uci »

Eta5 ja go wogóle nie znam 8O. I rozumiem twoje rozgoryczenie. Dobrze, że podajesz informacje o nim zgodne z przekonaniem i doświadczeniami, ale raz konkretnie i na temat wystarczy. Przecież czytają to dorośli ludzie i każdy umie wyciągać wnioski. Może powinnaś gdzieś dochodzić swoich praw w sądzie i starać się o odszkodownie? Myślałaś o tym? Trzymam kciuki, żeby obecny lekarz pomógł ci szybko cieszyć się maluszkiem.:bigok:
szczęśliwa mama Dawidka (02.07.2002) i Karolinki ( 14.11.2004) [img]http://www.fadzter.com/smilies/rollbaby.gif[/img]
Awatar użytkownika
brita5
Posty: 1905
Rejestracja: 12 sty 2004 01:00

Post autor: brita5 »

truskawka78 pisze:Jeśli chodzi o Wrocław polecam dr.Polaka!
Stanowczo polecam dr Polaka! Jest najlepszym specjalista od nieplodnosci we Wroclawiu, ma duzo sukcesow odnosnie IUI i IVF (niedawno byl nawet program o nim w tv).
Mama Trójki!
Awatar użytkownika
zgaga
Posty: 219
Rejestracja: 04 sty 2003 01:00

Post autor: zgaga »

witam serdecznie,

ponieważ już jakiś czas temu wątek stracił swój "powitalny" charakter, pozwalam sobie przesunąć go do forum "gdzie się leczyć".
tam łatwiej będzie go znaleźć osobom, które są zainteresowane opiniami na temat wrocławskich lekarzy...

pozdrawiam,
zgaga
Awatar użytkownika
12ania
Posty: 142
Rejestracja: 31 mar 2004 00:00

wrocław

Post autor: 12ania »

dziewczyny czy słyszałyście coś o Dolnośląskim Centrum Ginekologicznym we Wrocławiu przy ul. Krynickiej. Jest tam lekarz Markuszewski... Chodzi do niego znajoma po przejściach z ciążąmi i jest BARDZO ZADOWOLONA, ale ja nie wiem czy warto tam sie zgłosić. Czekam na opinie
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Właśnie też się wybieram do tego lekarza. Słyszałam że jest b.dobry! Wiem że dzięki niemu pewna dziewczyna zaszła w ciąże po pół roku leczenia u niego, mimo że nie dawali jej rzadnych szans! Co prawda nie nastawiam się na zbyt wiele , ale można spróbować! :bigok:
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Co do przesunięcia wątku jestem nawet za! Dzięki!
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Byłam właśnie u doktora Markuszewskiego, i wyszłam od niego bedąc pod wielkim wrażeniem. Powiedział mi o moich przypadłościach nie zaglądając w moje badania, tylko na podstawie badania ginekol.!!!Oczywiście póżniej przejrzał moje badania. HmMMMM!
Co mnie ruszyło - powiedział że mam duże szansze na zajście w ciążę! A tego nie powiedział mi żaden lekarz! Wiem że same słowa jeszcze nic nie znaczą,ale może wie co mówi. Jestem na nowa przepełniona nadzieją! Zobaczymy co czas pokaże!
Myślę że warto się do niego udać!
Ostatnio zmieniony 09 paź 2004 05:56 przez CyklaMENka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Uci
Posty: 295
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: Uci »

Cyklamenka no to cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty. Trzymam kciuki za szybkie efety...
szczęśliwa mama Dawidka (02.07.2002) i Karolinki ( 14.11.2004) [img]http://www.fadzter.com/smilies/rollbaby.gif[/img]
Awatar użytkownika
martka76
Posty: 140
Rejestracja: 24 maja 2004 00:00

Post autor: martka76 »

Witam :D
Cyklamenko czy mogłabyś napisać coś więcej o swoich wcześniejszych problemach z zajściem w ciążę.np.czy masz drożne jajowody.
Chciałabym więcej dowiedzieć się o tym lekarzu,choć jestem pacjentką doktora Polaka.

Z góry dziekuję i pozdrawiam. :lol:
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Martka! Krótko to można powiedzieć :brak miesiączek, pco, dwurożna macica,niewydolność fazy progesterenowej.
Jajowody mam drożne.Za sobą 2,5 roku bezowocnych starań.
A lekarz naprawdę dobry. A byłam już u wielu. U Polaka jeszcze nie, i raczej już nie zmienię lekarza. Ja radzę się przejść do Markuszewskiego. Wizyta z usg kosztuje 50 zł. A po pierwszym razie sama zadecydujesz co dalej! Nie wiem jakie ty masz problemy ale myślę że warto iść do niego. Jak sam powiedział: różnica w leczeniu jest taka że on leczy przyczynę a inni objawy! Mi powiedział, w przeciwieństwie do innych lekarzy że mam bardzo duże szanse na zajście w ciążę, i że powinnam postawić flaszkę osobie która mnie do niego przysłała. Mam nadzieje że gościu wie co mówi i niedługo doczekamy się maleństwa!

PS. Ja tez jestem 76. :flowers:
Awatar użytkownika
martka76
Posty: 140
Rejestracja: 24 maja 2004 00:00

Post autor: martka76 »

cyklamenko bardzo dziękuję ci za odpowiedz.
U mnie to wszystko jest na tyle skomplikowane,że pozostaje mi już tylko inv.
Jestem po pierwszym niestety nieudanym ICSI,ale zamierzam walczyć dalej.Mam za sobą ponad 3 lata starań u różnych lekarzy,ale jak do tej pory efektów brak.Na cud już raczej nie liczę...
:roll: Cieszę się,że jesteś zadowolona z Markuszewskiego i życzę ci abyś jak najszybciej doczekała się upragnionego szczęścia.
Oczywiście informuj nas na bieżąco o swoich postępach w leczeniu.

Pozdrawiam cię cieplutko :cmok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”