WROCŁAW

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ingee
Posty: 599
Rejestracja: 03 paź 2004 00:00

Post autor: ingee »

Witajcie wrocławianki..tak patrzę Wrocław na lini :)
Dlatego pomyslałam ze prześlę wam porcje wirusków ciążowych :flowers: :flowers: :flowers: ..mam nadzieje,ze nie macie mi za złe..a może sie przydadzą
POZDRAWIAM GORĄCO!!- wrocławianka z juniorkiem
[url=http://lilypie.com/baby1/060318/2/0/1/+1/]Mój komandosek[/url]
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Wiruski ciążowe - mile widziane!!!!
:lol:

Przyjmujemy każdą ilość!
Awatar użytkownika
ingee
Posty: 599
Rejestracja: 03 paź 2004 00:00

Post autor: ingee »

no to zwiekszam ILOSC!!!!
Dziewczyny trzymam :bigok: :bigok: za wrocławianki na tym i innym wątku (oraz wszystkie kobity) !!
Wam starającym się tez się uda !!! a oczekującym super samopoczucia i wyczekiwania :D
A teraz porcja wirusków :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Od czasu do czasu was będe "zarażac" :D

POZDRAWIAM POWODZONKA!!
[url=http://lilypie.com/baby1/060318/2/0/1/+1/]Mój komandosek[/url]
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Dzięki Ingee!!!!
Jestem ciekawa bardzo którą pierwszą zarazisz!!!!!! :DD:
Będę czekała zniecierpliwością na info w tej sprawie i :bigok: za wszytkich starających się!
A Tobie życzę szczęśliwego oczekiwania na maleńtwo!!!


Syrenka! Jeszcze trochę i repertuar moich leków pokryje się z twoim! :D
Awatar użytkownika
abc
Posty: 158
Rejestracja: 15 lip 2003 00:00

Post autor: abc »

Hej Dziewczynki
Ja też jestem z Wrocławia i przesyłam wam ciążowe wiruski :flowers:
Leczyłam się 4 lata i w końcu udało się po IVF. Dużo informacji na temat wrocławskich lekarzy i gdzie robić badania znajdziecie na wątku Wrocławskie pogaduszki. Jest tam nas więcej z Wrocławia.
A może wybierzecie się na następne spotkanie.
[url=http://lilypie.com/days/050626/3/21/1/+1/.png[/img]>Mój suwaczek[/url]
Awatar użytkownika
maja31
Posty: 69
Rejestracja: 16 maja 2004 00:00

Post autor: maja31 »

no dziewczynki, cieszę sie ze znalazłam ten watek, właśnie zapisałam sobie nr do dr markuszewskiego i jutro bezwłocznie dzwonie umówic się na wizytę,juz nie moge się doczekać.Ciekawa jestem co mi powie,napewno wam napiszę.Dobrze ze siebie mamy,dziewczynki jedna drugiej coś podpowie, doradzi,odradzi, bardzo się cieszę.A czas mnie goni, bo juz po 30-tce, niestety.
Awatar użytkownika
maja31
Posty: 69
Rejestracja: 16 maja 2004 00:00

Post autor: maja31 »

abc gdzie robiłań inv? moze u dr polaka? bo jakoś mi twój nick znajomy sie wydaje.
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

ABC- własciwie to się wybierałam na spotkanko, ale nie dotarłam. Nic nie pisałam tam na wątku , bo nie wiedziałam czy będe na 100 %
Może następnym razem się wybiorę! :D

Maja! - ciesze się że przydały Ci się namiary na Doktorka!
Też jestem ciekawa co ci powie?! I trzymam :bigok: za pomyślne informacje!
Awatar użytkownika
abc
Posty: 158
Rejestracja: 15 lip 2003 00:00

Post autor: abc »

Maja31 do IVF podchodziłam w Novum w Warszawie. Bardzo ich polecam . Mimo dużej odległości warto. Do dr Polaka nigdy nie chodziłam
Pozdrawiam
[url=http://lilypie.com/days/050626/3/21/1/+1/.png[/img]>Mój suwaczek[/url]
Awatar użytkownika
ingee
Posty: 599
Rejestracja: 03 paź 2004 00:00

Post autor: ingee »

Cześć krajanki :D wiruski ciążowe świeżutkie ślę :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: ...a propos ja chodziłam do dr.Polaka (nie wiem czy ktoś pytał..?)
[url=http://lilypie.com/baby1/060318/2/0/1/+1/]Mój komandosek[/url]
Awatar użytkownika
Be
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2004 01:00

Post autor: Be »

Dzisiaj byłam u dr Markuszewskiego i jestem pod wrażeniem ogromnym. Mówił mi co mi jest jak jasnowidz, bo wszystko sie zgadza i ja mu tego wczesniej nie mówiłam. Powiedział, że mam postawić "pół litra" temu, kto mnie do niego skierował. Dziekuję Wam wszystkim zatem. Dostałam distreptazę (dr powiedział, że dzień bez distreptazy dniem straconym) :lol: i globulki dopochwowe, maść no i mam jeść folik. Oczywiście zalecenia co do diety i sposobu siedzenia i spania. Bardzo mi sie to podoba, bo to jest to co nazywa się leczeniem kompleksowym. Mam ogromną prośbę do Was. Lekarz dał mi taką zieloną karteczkę, na której były chyba opisane leki i dawkowanie. Być może każda z Was cos takiego dostała. A ja z tego wszystkiego zapomniałam ją zabrać. Bardzo proszę o przeedytowanie mi treści tej karteczki. Będę ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam gorąco.
Awatar użytkownika
eta5
Posty: 1830
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: eta5 »

a propos Florjańskiego nie wiem jakim jest lekarzem prywatnie ale ja wlasnie bylam u Niego na USG genetycznym w AM, moze niezbyt rozmowny ale specjalista od badania przeziernosci itd itp robił mi USG prawie godzine ale przy bliźniakach sprawdzal wszystkie czesci ciałka po kilka razy
a czy zajmuje sie leczeniem nieplodnosci???? nie mam pojecia.

a czy ktoras slyszala cos o dr Heimrath (nie wiem jak to sie odmienia)
pracuje w tej samej katedrze co dr Florjański ( gdzie ON przyjmuje prywatnie?)
2002 cp jajowód pęknięty
VII 2004 ivf BS nieudane
IX 2004 ICSI Novum ciąża bliźniacza poród w 30 tc :-(((
VII 2006 transfer :(
IX 2006 ciąża naturalna :-) 3 VII 2007 urodziła się Lenka
IX 2008 transfer :(
XII 2008 ciąża naturalna, czekamy na wrzesie
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Witam Be!
Przepraszam że od razu nie odpisałam, ale byłam na urlopie i tutaj nie zaglądłałam.
Jutro postaram ci to napisać.
A tak to napewno 1 raz dziennie folik , 2 razy dziennie disteptazę rano i wieczorem( na 3 godz przed wstaniem) dogrzewając się termoforkiem lub poduszka elektryczna.
Globulki dopochwowe jeden raz dziennie wieczorem.Reszte wyślę Ci na priv.

Cieszę się bardzo że jesteś zadowolona. Z czasem pewnie dojdą ci jeszcze inne medykamenty :D
U mnie z Doktorkiem było dokładnie tak samo. :D Powiedział mi wszystko "co mi dolega" bez zagladanie w badania. I też kazał postawić flaszkę! Ten cykl to jest 3 u Markuszewskiego! Zobaczymy ile jeszcze poczekam na maleństwo? On mówi że już niedługo!!!
Trzymam ze wszystkie :bigok:

Aprops dr Floriańskiego - to też miałam robione u nigo kiedyś usg, podobno to najlepszy specjalista od usg !
Awatar użytkownika
Be
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2004 01:00

Post autor: Be »

Cześć!
Bardzo dziękuję Ci Cyklamenko! :flowers:
Wiedziałam, że tam jest coś ważnego, bo to co napisałaś o sposobie zażywania Distreptazy jest mi obce. 8O Czekam wobec tego tego na dalsze wskazówki. A jak sobie radzisz z dietą? Bo mi nawet nie jest ciężko zastosować się do tej diety poza jednym szczegółem - Słodycze. Muszę przyznać, że tęsknię za słodkim smakiem. Wiem też, że jestem w stanie poświęcić bardzo wiele, żeby wreszcie zostać mamą. Dlatego myślę, że damy radę. Jak myslisz?
Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
CyklaMENka
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: CyklaMENka »

Nie ma za co Be :D
Zawartośc kartki przepisałam i wysłałam na priv.
Dla mnie na początku było najgorzej, ale teraz to spoko. Tylko masz racje co do słodyczy!też mi bardzo ciężko, a w dodatku mój mężuś to łasuch! Czasami się skusze na troszeczkę :oops:
Ale od dziś twarde postanowienie! :D

Damy rade!

A kiedy teraz masz iść na wizytę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”