SZPITAL PRZY PL. STARYNKIEWICZA W WARSZAWIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Jaka jest Twoja opinia na temat jakości programu in vitro w Szpitalu na Starynkiewicza

bardzo dobra
3
43%
dobra
1
14%
nie mam zdania
1
14%
zła
1
14%
bardzo zła
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
sylwia2008
Posty: 1350
Rejestracja: 23 mar 2007 01:00

Post autor: sylwia2008 »

Widzę, że wątek zamiera, troszkę jeszcze raz dodam otuchy wszystkim dziewczynom z Kliniki na Starynkiewicza.
W poniedziałek poszłam ze skierowaniem do Szpitala. Po dwóch godzinach miałam zrobione Hsg, usg, hormony, ale że Holtera nie mogli mi założyć, bo się zepsuł czekali na doświadczoną Panią Doktor G. i Wyszłam dopiero wczoraj. Bardzo mile wspominam pielęgniarki, troskliwe, nawet robią herbatkę lub kawkę ze swoich prywatnych zapasów.
Awatar użytkownika
sylwia2008
Posty: 1350
Rejestracja: 23 mar 2007 01:00

Post autor: sylwia2008 »

a i polecam z tamtejszej poradni prof. K. bardzo konkretny, mądry człowiek, widać ze myśli nad tym co robi
Awatar użytkownika
Kami81
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2007 00:00

Post autor: Kami81 »

nieszczesliwa witaj widze że masz juz pewne doświdczenia wyniesione ze Starynkiewicza, czy mogłabyś odpowiedzieć na kilka moich pytań? Otórz jakieś 2 miesiące temu moja pani ginekolog wykryła u mnie zbyt małe pęcherzyki (2-4mm, największy 8mm)w związku z tym skierowała mojego M na badania do Invimedu. Niestety nie wyszły najlepiej ( określono na wyniku oligoasthezoospermia). Wczoraj otzrymałam od gina skierowanie do kliniki leczenia niepłodności na Starynkiewicza, ale moja obawa brzmi:
skierowanie jest na mnie a mial być tam leczony mój M i teraz nie wiem co będą tam robić ponieważ pani w rejestracji kazała mi przynieść ze sobą jedynie ostanią cytologię i stopień czystości nawet nie wspomniała o badaniach M. Była bym wdzięczna za odpowiedź
17karo
Posty: 10882
Rejestracja: 19 sie 2006 00:00

Post autor: 17karo »

Kami81 wydaje mi sie, ze powinnas zadzwonic do rejestracji i powiedziec zapytac, zeby Cie potem nie odprawili z kwitkiem
Azoospermia, zamrozone plemniki.

immunologia: zesp. antyfosfolipid., MLR, cytokiny

2 ICSI, 5 transferów.

Aniołek 9tc: maj 2009



3 ICSI, Synek jest już z nami :)
Awatar użytkownika
maga78
Posty: 2221
Rejestracja: 05 paź 2006 00:00

Post autor: maga78 »

Kami81 na 1wszej wizycie na starynkiewicza i tak dostaniesz skierowanie dla meża na badanie nasienia. Chyba, że wystarczą te wyniki które masz to wtedy pewnie skierują do androloga. Ale może zadzwoń jeszcze na Starynkiewicza i dopytaj.
Awatar użytkownika
maggie1980
Posty: 173
Rejestracja: 20 lut 2006 01:00

Post autor: maggie1980 »

witam
Ośrodek Leczenia Niepłodności, I Klinika Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie na Satrynkiewicza
dziewczyny ile kosztuje tam wizyta i do kogo najlepiej się zapisać - u mnie stwierdzono zespół niepękającego pęchęrzyka i licze że tam dadzą mi większą nadzieje na zajście w ciąże (mój gin jest juz bezradny)
jesli ktos tam sie leczy czekam na jak największą ilość wiadomości pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
sylwia2008
Posty: 1350
Rejestracja: 23 mar 2007 01:00

Post autor: sylwia2008 »

Dawno mnie tu nie było, dlaczego wsszyztsko opiszę ale najpierw odpowiem na Wasze pytania:

Otóż ja poszłam do tej Kliniki bez żadnego skierowania, trzeba powiedzieć ile się staracie o dzidziusia i zapisują na wizytę, spotkałam się tam z dr. grzechocińską i prof. kamińskim
Poradnia Wspomaganego Rozrodu działa w ramach umowy z NFZ i zabiegi oraz badania sa bezpłatne, jak również inseminacja i in vitro po 6 nieudanej inseminacji.
Żeby dostać się do niej kobiecie trzeba mieć cytologię i stopień czystości pochwy, wszystko musi miec dobre wyniki, dopiero wtedy mozna miec wyznaczoną wizytę.
Ja miałam wszystko I-go stopnia, więc zostałam przyjęta w ciągu chyba 2 tygodni. Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie do Szpitala, oczywiscie do nich na HSG, hormony i USG. Po miesiącu poszłam na dwa dni do szpitala w 11 d.c., bo można było od razu, ale ja musiałam pozałatwiać wszystkie sprawy. Zrobili wszystkie badania, które wyszły dobrze i HSG, które mnie bolało co oznaczało niedrożność. ZASZŁAM W CIĄŻĘ!!! w pierwszym cyklu po HSG!!!

NIESTETY TYDZIEŃ TEMU DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE CIĄŻA OBUMARŁA, ALE TAKIMI PROBLEMAMI TAMTEJSZA PORADNIA SIĘ NIE ZAJMUJĘ, ONI TYLKO POWODUJĄ, ŻEBY ZAJŚĆ W CIĄŻĘ, SKORO PO HSG SIĘ UDAŁO, UDA SIĘ ZNÓW, TYLKO TRZEBA PILNOWAĆ WIELU INNYCH CZYNNIKÓW ŻEBY NIE STRACIĆ JAK JA DZIDZIUSIA!!!
Awatar użytkownika
maggie1980
Posty: 173
Rejestracja: 20 lut 2006 01:00

Post autor: maggie1980 »

dzieki za wiadomość bo wyprowadziłas mnie z błędu - myślałam że to wszystko dobywa sie prywatnie
napisz mi tylko czy na pierwszej wizycie potrzebny jest mężuś???
i czy na pierwszą wizyte mam brac wszystkie dotychczasowe badania i historie choroby czy oni od początku wszystko sami robią...
przepraszam za tyle pytań ale nie jestem z warszawy i nie chciałabym czegoś przeczoczyć
napisz mi tez jeszcze gdzie dokładnie mam iść aby zapisac się na wizyte (jesli dobrze zrozumiałam to wtedy musze miec przy sobie wyniki czystości i cytologie) pozdrawiam

Dodane po: 17 sekundach:

dzieki za wiadomość bo wyprowadziłas mnie z błędu - myślałam że to wszystko dobywa sie prywatnie
napisz mi tylko czy na pierwszej wizycie potrzebny jest mężuś???
i czy na pierwszą wizyte mam brac wszystkie dotychczasowe badania i historie choroby czy oni od początku wszystko sami robią...
przepraszam za tyle pytań ale nie jestem z warszawy i nie chciałabym czegoś przeczoczyć
napisz mi tez jeszcze gdzie dokładnie mam iść aby zapisac się na wizyte (jesli dobrze zrozumiałam to wtedy musze miec przy sobie wyniki czystości i cytologie) pozdrawiam
Awatar użytkownika
sylwia2008
Posty: 1350
Rejestracja: 23 mar 2007 01:00

Post autor: sylwia2008 »

maggie jesli masz dobry stopien czystosci pochwy i dobra cytologie to dzwon 022 5021569 i umow sie telefonicznie na wizyte

jesli wynik czystosci i cytologii nie jest rewejacyjny wylecz i dopiero zadzwon bo odesla cie z kwitkiem

po zapisie telefonicznym pojedz kilka minut przed 11 zeby zalozyc karte
lekarze przyjmuja od 11 ale nie ma okreslonej godziny orzyjecia, kolejke trzeba sobie zajac


[/b]

Dodane po: 1 minucie:

maggie a kazde wyniki jakie masz wez oni i tak robia swoje ale patrza we wczesniejsze, partner nie musi byc z toba i tak dstanie skierowanie do tamtejszego androloga wiec pojawi sie nastepnym razem
Awatar użytkownika
maggie1980
Posty: 173
Rejestracja: 20 lut 2006 01:00

Post autor: maggie1980 »

dzieki za tak dokładne informacje
własnie się zapisałam ale pani poinformowała mnie że jesli była juz raz ciąza (poronienie) to raczej nie przyjmują bo maja same pacjentki które jeszcze nigdy nie zaszły w ciąze...cóż chyba trzeba szukać innej drogi pozdrawiam
Awatar użytkownika
sylwia2008
Posty: 1350
Rejestracja: 23 mar 2007 01:00

Post autor: sylwia2008 »

maggie u mnie tak samo powiedziałą że skoro juz zaszłam w ciąże to takich przypadków nie przyjmują, ale zrobię wszystko żeby dowiedzieć sie gdzie mozna u nich leczyć tym razem probblem utrzymania ciąży jesli w nastepna wogole zajdę a wtedy dam znac i tobie[/b]
monika109
Posty: 358
Rejestracja: 10 sie 2007 00:00

Post autor: monika109 »

Witajcie!
Wróciłam dziś z drugiej wizyty na Starynkiewicza i muszę coś napisać,bo jeszcze nigdy choć leczę się dziesiąty rok się nie spotkałamz takim traktowaniem.
Pani dr NIESŁUCHOWSKA do której trafiłam - opryskliwa,nieprzyjemna,nawet potrafi krzyczeć.Na pierwszej wizycie myślałam,że to może taki sposób mówienia ma?Ale dzisiaj jak zaczęła krzyczeć,że jestem tu za darmo-wyobrażacie sobie za darmo tak jak bym nie płaciła składek?
Jestem za darmo to mam być cicho-próbowałam zapytać się o swój stan zdrowia!!!!Koszmar nie polecam nikomu przynajmniej tej psełdo lekarki.
Pielęgniarki baaaaaaaaaaaaardzo nieprzyjemne.Kłócą się pomiędzy sobą przy pacjentach.WIĘCEJ TAM NIE PÓJDĘ.
Awatar użytkownika
sylwia2008
Posty: 1350
Rejestracja: 23 mar 2007 01:00

Post autor: sylwia2008 »

słyszałam że pani dr niesłuchowska to wariatka, ja nawet się do niej na wizytę nie próbowałam zapisać nie będe tam chodzić bo powiedzieli że skorko zaszłam w ciążę to juz mi nie pomogą a ginekolodzy tam zwykli którzy prowadzą ciążę nie sa świetnymi specjalistami więc dla mnie prowadzenie zagrozonej ciąży z racji mojego nadcisnienia i poronienia jest orzez nich nie mozliwe
Naria
Posty: 3144
Rejestracja: 06 lut 2004 01:00

Post autor: Naria »

Witajcie!
Szukałam informacji o Karowej a z ciekawości zajrzałam tu. Ja też mam niemiłe wspomnienia ze Starynkiewicza. Długo by opowiadać. Ale jedno nazwisko zapamiętam do końca życia: NIESŁUCHOWSKA!! :twisted: Na drzwiach do jej gabinetu powinno być napisane "wchodzisz na własne ryzyko!" Co za koszmarne, paskudne babsko!! Zawsze była tak nabzdyczona i opryskliwa, że miałam ochotę wyjść a przed wyjściem dać jej w zęby!
Ogólnie nie polecam tej kliniki, chociaż wiem (z doświadczenia), że w samym szpitalu są mili i profesjonalni lekarze, niestety nie przyjmują w tej klinice.
Bliźniaki są jak lot w kosmos: NIE DLA KAŻDEGO. :-)
Potrzebujesz rad w sprawie bliźniaczego wózka? Napisz!

Mikołaj i Julian ur. 18.05.2009
Awatar użytkownika
dorota15091
Posty: 224
Rejestracja: 09 wrz 2007 00:00

Post autor: dorota15091 »

Cześć, na Staryniewicza trafiłam w październiku tego roku. Na razie trudno mi się wypowiedzieć o tej klinice. Po każdej wizycie mam inne odczucia, raz bardzo dobre, raz złe. Dlatego chętnie wysłuchałabym opnii innych dzieczyn, które się tam leczą. Na razie na Bocianie nie ma zbyt wiele na temat warszawskiej AM, a jeżeli są już jakieś opinie- to raczej niepochlebne. Ja na razie odnoszę wrażenie, że lekarze tam pracujący mają ogromną wiedzę i doświadczenie, pytanie ja się to przekłada na wyniki? Czy wiecie cos o skuteczności tej kliniki?Pozdrawiam i czekam na odzew.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”