CENTRUM MEDYCZNE MACIERZYŃSTWO W KRAKOWIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Witaj rendes 1! Z całego serca gratuluję Ci upragninego maluszka :flowers: :flowers: :flowers:
Obiema rękami podpisuję się pod tym, co napisałaś o panu doktorze Janeczko. Ja ufam mu w 100% i jestem pewna, że dzięki niemu i moje marzenie się spełni. Ja również rozmawiałam z kobietami w ciąży po in vitro w Macierzyństwie i argumentowanie, że nie ma tam ciąż, bo nikt na Bocianie nie pochwalił się tym jest dla mnie co najmniej śmieszne!
Isia10 Co u Ciebie? Kiedy zaczynasz stymulację?? Ja wybieram się jutro na USG sprawdzić, czy mój niepęknięty pęcherzyk dalej prawidłowo się wchłania, potem czekam na @ i zaczynam stymulację Gonalem. Jak wszystko będzie dobrze, to in vitro ok. 2 tygodnia lipca.
Kinusiu Wklejam Ci post o badaniu potrójnym nasienia. W nim znajdziesz adres, cenę, czas oczekiwania i inne cenne informacje. Można oczywiście wykonać samo genetyczne badanie nasienia. Moja koleżanka dostała takie skierowanie i z tego co pamiętam to koszt wynosił 360 zł.
/phpbbforum/viewtopic.php?t=16073
Awatar użytkownika
kinusia
Posty: 25
Rejestracja: 21 kwie 2004 00:00

Post autor: kinusia »

Dziewczynki, dziękuję za wszystkie informacje i wielkie gratulacje dla rendes1 :D
Awatar użytkownika
rendes1
Posty: 110
Rejestracja: 29 sty 2004 01:00

Post autor: rendes1 »

TOFICZEK I KINUSIAbardzo dziekuję za gratulacje i z całej siły trzymam :bigok: za wasze upragnione maluszki i czekam kiedy dołączycie do nas na liście ciężarówek.

Dla was :cmok:

rendes+35 tygodniowa Amelka
Awatar użytkownika
isia10
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2004 00:00

Post autor: isia10 »

Tofficzek, dzięki za pamięć.
Czekam na @ i w 1 dniu cyklu (ok.17,18 VI) mam zadzwonić do położnej z Macierzyństwa i do dra Janeczki. Powiedzą mi co dalej robić. Clostibegyt, pregnyl. Inseminacja ok.1-2 VII.
Pytałam, że kosztuje 450 zł. A ile kosztuje in vitro?
Awatar użytkownika
buba2
Posty: 425
Rejestracja: 02 paź 2003 00:00

Post autor: buba2 »

Ja płacilam w maju 2500zl. Niestety nie udało się :(

Buba
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

buba2 Strasznie mi przykro, że się nie udało :cry: Czy będziesz jeszcze raz podchodzić, a jeśli tak to kiedy? Moja ciocia jest pielęgniarką na oddziale położniczym w Szwecji i na bieżąco przekazuje mi informacje ile kobiet przychodzi tam rodzić po in vitro. Niektóre kobiety zachodzą dopiero za 6 razem ale oni mają tam ten konfort, że państwo finansuje nieograniczoną liczbę podejść. Tylko pozazdrościć.
Isia10 Tyle dalej kosztuje in vitro ile napisała buba. Ja właśnie wróciłam załamana. Pęcherzyk nie dość, że przestał się wchłaniać, to zrobił się cystą i urósł. Jeszcze wybieram się na USG w czwartek ale kiepsko to widzę. Chyba będę jeszcze musiała poczekać. :cry:
Awatar użytkownika
buba2
Posty: 425
Rejestracja: 02 paź 2003 00:00

Post autor: buba2 »

Bede podchodzic jeszcze raz, bo nie bardzo mam inne wyjscie.
Jak juz pisalam ostatnio mialam w maju wiec teraz 2-3 miesiace przerwy. Zastanawiam sie jedynie nad zmiana kliniki. Tu mi sie podobalo bo duzo taniej niz w innych klinikach , no i jest na miejscu. Slicznych lazienek i grajacej muzyczki nie potrzebuje i nie zamierzam za to placic, ale jesli sama technika jest tu gorsza to mysle ze za to warto zaplacic.
Tyle ze kto mi uczciwie powie ze lepiej gdzie indziej ??

Buba
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Buba, jeżeli chodzi o samą technikę to procedura jest jak podejrzewam jedna. Jestem z wykształcenia genetykiem i na studiach wykonywaliśmy sporo hodowli in vitro, co prawda roślinnych ale zasada jest zbliżona (no i materiał mniej cenny!!). Natomiast z tego co pamiętam (niestety nie pracuję w zawodzie) to ważne były różne czynniki, min. warunki w laboratorium, a co do tego to żadna klinika, jak przypuszczam, nie da Ci 100% gwarancji, że wszystko będzie zawsze idealnie.
Ja jestem póki co zdecydowana na podejście tutaj do ivf.
Awatar użytkownika
isia10
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2004 00:00

Post autor: isia10 »

Tofficzek, co u Ciebie słychać?
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Isiu Bardzo dziękuję za pamięć. Ja jestem właśnie po punkcji cysty na Ujastek, która nie chciała się jednak sama wchłonąć. Mam w związku z tym za sobą mały trening, bo sam zabieg przebiegał identycznie jak punkcja do in vitro, więc za ok. 2 tygodnie pójdę ponownie już na luzie, jako zaprawiona w boju! :hihi: A po mnie dziewczyna miała punkcję, ale jej dobrze, już połowę drogi ma za sobą! Czekam teraz na @ i zaczynam stymulację.
A co u Ciebie? Czy @ przyszła? I który masz DC???

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
isia10
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2004 00:00

Post autor: isia10 »

Tak @ przyszła wczoraj, dziś jest więc 2 dc. Rano wzięłam pierwszą tabletke clo, dzwoniłam do Macierzyństwa, rozmawiałam z położną, ale kazała mi zadzwonić ok. 17,00, bo czternasty dzień wypada w przyszłą sobotę, a doktor ma wyjechać ale nie wie kiedy i musi to z nim skonsultować.
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Tak właśnie wiem, że ma wyjeżdżać ale wg mojej wiedzy, to na Twój 14 DC powinien już wrócić. Będę dzisiaj jeszcze u niego o 17, to się go dopytam dokładnie.
Awatar użytkownika
isia10
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2004 00:00

Post autor: isia10 »

Bardzo dziękuję i czekam na odpowiedź. A ja będę dzwonić do nich o 17.00. Pozdrawiam, pa
Awatar użytkownika
isia10
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2004 00:00

Post autor: isia10 »

I jak tam Tofficzek po wizycie? Ja dzwoniłam i mam brać clo, będzie inseminacja, w 10 dc mam zrobić usg i ponownie dzwonić.
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

A ja byłam wczoraj tylko na chwilkę, po receptę. Tak jak myslałam doktora nie będzie 26-30 czerwca.
A wogóle to zapraszam Cię na ten wątek inseminacyjny, tam znajdziesz sporo wiadomości na temat IUI no i sobie pogadamy :D
/phpbbforum/viewtopic.php?t=14587
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”