CENTRUM MEDYCZNE MACIERZYŃSTWO W KRAKOWIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kinusia
Posty: 25
Rejestracja: 21 kwie 2004 00:00

CENTRUM MEDYCZNE MACIERZYŃSTWO W KRAKOWIE

Post autor: kinusia »

Raport finalny z 2015r. dot. Centrum Medycznego Macierzyństwo


****** UWAGA ***** Centrum Medyczne Macierzyństwo ul. Białoprądnicka 7A Kraków http://www.macierzynstwo.com.pl

Czynne pon-pt 8:00-21:00, sobota 8:00-14:00 tel. 12 415 88 00
W tych terminach rejestracja na wizyty planowe + pilne konsultacje (zazwyczaj jest min. 1 lekarz), w tych godzinach też wykonywane są wszystkie badania (dokładne informacje o badaniach i cenniku na stronie www)

Zespół lekarzy i embriologów w obecnym składzie działa od połowy 2005 roku, wcześniejsze informacje na temat "Macierzyństwa" dotyczą zespołu innej krakowskiej kliniki.

Lekarze:

dr n. med. Mirosław Szlachcic (gin, endokrynolog)
lek. med. Krzysztof Mirocki (gin)
lek. med. Jakub Wyroba (gin)
lek. med. Piotr Jakubik (urolog)
dr n. med. Leszek Bergier (androlog)

Znieczulają anestezjolodzy ze szpitala na Ujastku.




*******************************************************************************************************************

Czy ktoś z Was wie coś więcej nt tej kliniki, czy może ktoś się tam leczy? Nie mają strony internetowej a w opiniach o klinikach są tylko 4 ankiety. Jeżeli macie jakieś wiadomości na ich temat (dobre lub złe) to napiszcie. Będę bardzo wdzięczna. Zastanawiam się nad zmianą kliniki i chciałabym się dowiedzieć o nich czegoś więcej.
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Kinusiu ja sie tam leczę i napisałam do Ciebie na priva.
Awatar użytkownika
lavita
Posty: 1239
Rejestracja: 27 cze 2003 00:00

Post autor: lavita »

Było chyba kilka wątków na temat tej kliniki na bocianie. Pewnie watro poszukać jeśli się tam leczysz. Pozdrawiam
Lavita z Izunią ur. 29.09.2004 (ICSI Invicta)
i Justynką ur. 27.07.2006 r.
Awatar użytkownika
grey_mouse
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lip 2003 00:00

Post autor: grey_mouse »

/phpbbforum/viewtopic.php?t=13295

/phpbbforum/viewtopic.php?t=14736

/phpbbforum/viewtopic.php?t=6217

/phpbbforum/viewtopic.php?t=3027

Przez rok nie ujawnił się na Bocianie nikt, kto mógłby się pochwalić ciążą uzyskaną w Macierzyństwie.
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

grey_mouse pisze:[url]
Przez rok nie ujawnił się na Bocianie nikt, kto mógłby się pochwalić ciążą uzyskaną w Macierzyństwie.
Co oczywiście nie znaczy, że nie ma tam uzyskanych ciąż! Ja osobiście w poniedziałek dostałam w spadku CLO po zaciążonej szczęściarze z zeszłego miesiąca. :D
Awatar użytkownika
grey_mouse
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lip 2003 00:00

Post autor: grey_mouse »

Może powinnam napisać: kto móglby OSOBIŚCIE pochwalić SWOJĄ ciążą :wink: .
Awatar użytkownika
kinusia
Posty: 25
Rejestracja: 21 kwie 2004 00:00

Post autor: kinusia »

dzięki za informacje, jeżeli ktoś jeszcze chce coś dodać to będę bardzo wdzięczna
Awatar użytkownika
isia10
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2004 00:00

Post autor: isia10 »

Ja też leczę się w Macierzyństwie u dra Janeczki. Na razie jestem zadowolona z obsługi i nie potwierdzam tych wszystkich wypowiedzi jaki to tam bałagan panuje.
W następnym cyklu będę miała pierwszą inseminację.
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

Ostatnio napisała do mnie na GG dziewczyna lecząca się w Macierzyństwie u drOsmańskiego i nie mogłam uwierzyć, że przy 2,5mln plemników lekarz zapewnia ich, że zajdzie w ciążę naturalnie w pół roku 8O :!: My przy takiej ilości zostaliśmy zakwalifikowani w Novum od razu do ICSI. No i jedyne badania zlecone przez Macierzyństwo to jej prolaktyna i oczywiście, test potrójny nasienia. I tyle.
To chyba nie świadczy najlepiej...
Libra
Awatar użytkownika
isia10
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2004 00:00

Post autor: isia10 »

My mamy 40 mln. plemników, ale przed imseminacją miałam zalecone do zrobienia badania wszystkich hormonków FSH, T3, T4,LH,PRL, DHEA-S, TESTOSTERON, PROGESTERON, i jeszcze chyba jakieś tylko teraz nie pamiętam, WYMAZY NA UROPLAZMĘ, MYCOPLAZMĘ I CHLAMYDIĘ, a mąż TEST POTRÓJNY.
Tera czeka nas inseminacja.
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Dokładnie, potwierdzam z wielka przyjemnością, że odkąd sprawami organizacyjnymi zajęły sie panie położne, to czegos takiego jak balagan tam nie zauważyłam!
Isia10 trzymam kciuki za Waszą IUI. Ja teraz rozpoczynam przygotowania do in vitro, u dr Janeczko właśnie.
A co do badań, to ja też sporo ich miałam zleconych przed IUI.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2004 22:30 przez Tofficzek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
isia10
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2004 00:00

Post autor: isia10 »

Tofficzek, bardzo mocno ściskam kciuki i jestem z Tobą.
Pisz, na bieżąco, co się dzieje.
:)
Awatar użytkownika
Tofficzek
Posty: 3964
Rejestracja: 08 kwie 2004 00:00

Post autor: Tofficzek »

Isiu dziekuję bardzo i wzajemnie :) Dzisiaj sie wybieram na wizytę i będziemy ustalać plan działania. :D
Awatar użytkownika
kinusia
Posty: 25
Rejestracja: 21 kwie 2004 00:00

Post autor: kinusia »

Isia!
Ile kosztowało zrobienie tesatu potrójnego? i czy można zrobić tylko część genetyczną, jeżeli tak to napisz jaka jest cena jeśli wiesz? Ile czeka się na wyniki i gdzie robiliście ten test? Ja chciałaby żeby mąż też go zrobił, bo u mnie wszystkie wyniki ok, a plemniki słabe.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rendes1
Posty: 110
Rejestracja: 29 sty 2004 01:00

Post autor: rendes1 »

Witaj Kinusia!
Ja do pażdziernika ubiegłego roku leczyłam się w Macierzyństwie u doktora Janeczko.Mam jak najlepszą opinie o jego pracy i profesjonalizmie,Wjakiejś części moja ciąża jest również jego zasługą mimo ze zaszłam w nią naturalnie między jednym ,a drugim invitro.O dziecko walczyłam 8 lat i dopiero pod jego opieką udało mi się.Przy mnie osobiście doktor informował swoje pacjentki o upragnionej ciąży i z kilkoma rozmawiałam.Bez wątpliwosci powierzyłabym mu opiekę nad sobą jeszcze raz.Mogę ci tylko radzić abyś brała pod uwagę tylko naprawde obiektywne opinie na temat kliniki i jej pracy(zarówno te pozytywne oczywiście jak i negatywne)
Życzę tobie i wszystkim oczekującym na maluszki powodzenia i trzymam :bigok:

rendes+35 tygodniowa Amelka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”