OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Becia_29
Posty: 65
Rejestracja: 18 mar 2009 01:00

Post autor: Becia_29 »

Hej, dziewczyn właśnie przeczytałam informacje o Jankowski, miałam robioną u niego laparoskopie 2-mc temu. Leczę się dalej u niego na bezpłodność, oczywiście stwierdził u mnie PCO i leczy nadal tymi sami lekami co piszecie. Nie wiem co robić czy dalej się leczyć u niego czy może zrezygnować?? Pomóżcie ... a Może się zmienił? :roll:
michel
Posty: 42
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: michel »

Uciekaj i to szybko . Mnie Jankowski zabrał 8 lat. Oczywiście bez rezultatu. Dopiero dzięki NOVUM doczekałam się córki ( ma 11mc) . Ja mogę wiele ci o tym doktorku napisać. Piszę w skrócie bo nie mam za wiele czasu. Jak masz pytania to pytaj . Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kolorowa16
Posty: 26437
Rejestracja: 17 lis 2009 01:00

Post autor: kolorowa16 »

ja bym odradziła także przychodnie GAMETA w Łodzi i dr Radwana, tam zresztą cała familiada Radwanów pracuje i jeden drugiego jest wart. Po pierwsze byłam umówiona na 14ta na wizytę, przed 14ta byłam w przychodni i dopiero dostałam numerek, do lekarza weszłam po 17tej. na pierwszej wizycie, bez żadnych badan i wywiadu lekarz stwierdzil że tylko IVF nas ratuje (na jakiej podstawie?), po kilku wizytach gdy zapytalam czy dostaniemy jaies leki zeby tą naszą niepłodność leczyc lekarz stwierdził ze nie ma sensu bo to i tak nic nie da. dla mnie to byly najgorsze wizyty w moim życiu. Teraz jeżdże do NOVUM i po każdej wizycie wychodzę pełna nadziei i z uśmiechem na ustach. pozdrawiam wszystkich
Od 19.08.2010r. Sylwia i Dawid są już z nami :love:
"nadzieja umiera ostatnia" rośnijcie zdrowe maleństwa [-o<

fatałaszki
danonek5
Posty: 8335
Rejestracja: 28 paź 2006 00:00

Post autor: danonek5 »

kolorowa16hmmm trudno mi w to uwierzyć, tak przyszłaś z ulicy z pustymi rękoma i od razu IVF 8O leczyłas sie gdzieś wczesniej? miałas rozne podejścia itp? bo wątpie ze prof tak z marszu powiedział Ci ze tylko IVF Was ratuje, musieliscie miec jakąś przeszłość leczenia :roll: ja mam odmienne zdanie o prof i odmienne pierwsze spotkanie, najpierw szereg badań, starania przy clo, jak nie działało to gonadotropiny poszły w ruch, po kiku cyklach IUI, a o IVF nigdy ani słowa nie było , jakby sie nie udało miała bym laparo
tak jak Ty piszesz wyglada ze każda para ktora przekroczy próg Gamety bez wymówienia słowa kwalifikuje sie na IVF :roll: a skoro tak było to prof nie pomylił sie z tym co mówił bo widze ze bedziesz miec ICSI :wink:
PCO, lewy jajowód niedrożny

06.2007 1-IUI udana 10.2007 Aniołek

20.05.08 :2 IUI i 09.02.2009 witamy Oskarka na świecie:)

Oskarek

24.07.2012 Patryczek

niuska77
Posty: 5308
Rejestracja: 12 lut 2010 01:00

Post autor: niuska77 »

Cześć dziewczyny ja nie polecam dr. Niwalda z Łodzi pracuje on w Matce Polce i przyjmuje prywatnie na ul. Piotrkowskiej. Miała robione u mniego inseminacje po podaniu clo urósł pecherzyk ale nie podał nic na pęknięcie pęcherzyka wykonał inseminacje nie badając czystości pochwy. A warunki dla męzczyzny aby to zrobił przed inseminacja sa straszne pokój obok poczekalni i jak idziesz to się wszyscy patrza.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zmieniłam lekarza bo mąz powiedział że tam juz nie pójdzie jestem teraz w klinice MEDIKOR w Rzeszowie odrazu zrobiono mi posiew i badania na bakterie. wyleczyła bakterie po 3 miesiacach. Cennik jest podany wiadomo ile ci kosztuje, dostaje się faktury lekarze mili i kompetentni, a położne do rany przyłóż. Ni czekasię w kolejkach umawiasz się na godzine i bardzo wyjatkowo się czeka.
Awatar użytkownika
buczakos
Posty: 359
Rejestracja: 11 lut 2010 01:00

Post autor: buczakos »

ile płaciłas u niwalda za inseminacjie i czy downo?
niuska77
Posty: 5308
Rejestracja: 12 lut 2010 01:00

Post autor: niuska77 »

350 zł ale on robi dwa razy czyli płacisz dwa razy po 350 zł. tylko nie wiem po co powieważ większość gin. robi 1 raz. UIU robiłam w czerwcu więcej tam nie wróciłam. Niwald podaje leki nie monitoruje cyklu tylko robi to na wyczucie 15 i 16 dniu cyklu
Awatar użytkownika
buczakos
Posty: 359
Rejestracja: 11 lut 2010 01:00

Post autor: buczakos »

dzieki za podpowiedz mialam sie do niwalda wybrac ale juz teraz napewno do niego nie pojde a masz kogos zeby mi polecic?
niuska77
Posty: 5308
Rejestracja: 12 lut 2010 01:00

Post autor: niuska77 »

buczakas
Nie znam innych lekarzy ponieważ zaczełam leczyć się w Rzeszowie, ale proponuję ci abys udała się do kliniki leczenia niepłodności tam wykonaja ci wszystkie potrzebne badania a pojedynczy lekarz bedzie wysyłał cię na badania do znajomych i zapłacisz jeszce więcej albo tak jak Niwald nie zrobi ci żadnych badań
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

dr Ziętkowiak, pożal się boże ginekolog z Poznania...

Przez długi czas wmawiał mi różne rzeczy, nawet brodawczaka (a testy na HPV nic nie wykazały :roll: ), jego sztandarowym tekstem było 'W gruncie rzeczy kobiecie miesiączka do szczęścia nie jest potrzebna".

Kazał mi przychodzić co miesiąc, robił mi USG, coś tam popitolił, a gadać to on uumie... Wizyta ok 40 minut z czego 35 to jego anegdotki. I za to 100-130 zł. A w internecie opinie takie, że nic tylko go ozłocić...

Robił mi badania hormonów, USG, a PCO nie stwierdził...

Ostrzegam przed tym złotoustym panem.
Awatar użytkownika
pama32
Posty: 5828
Rejestracja: 15 mar 2007 01:00

Post autor: pama32 »

Ja wraz ze swoim M, mamy bardzo negatywną opinię o klinice Gameta w Łodzi i dr Radwanie (syn dr Radwana). Podobnie jak u Kolorowej 16 przy pierwszej wizycie, bez dokładnego wywiadu, tylko na podstawie wyników od mojego ginekologa, dr Radwan stwierdził:albo IVF albo cud! Dosłownie.
Mało tego w trakcie wizyty odebrał swój telefon komórkowy i rozmawiał z mechanikiem o swoim aucie!!! Zgroza! Taki brak profesjonalizmu i szacunku wobec pacjenta.
Niestety Gameta to nie klinika leczenia niepłodności a raczej zakład , w którym pacjenta traktuje się jak towar na taśmie.

Dodam, że sytuacja ta miała miejsce na początku naszej walki. Teraz po wielu badaniach i kilku latach starań wiemy, że IVF to nasza jedyna nadzieja. Jednak dobry i szanowany lekarz nie powinien traktować pacjentów tylko jak dobry materiał do zarobku. Bo takie odnieśliśmy wrażenie.
1 IVF - ICSI listopad/grudzień 2010 :)
Weronika
Natalia
Awatar użytkownika
aneczkis
Posty: 60
Rejestracja: 17 cze 2006 00:00

Post autor: aneczkis »

Witam,

czy we Wrocławiu są jacyś "wybitni" lekarze??
Ja chodzę do Mediconceptu, czy ktoś coś słyszał o tej klinice i o lekarzach ginekologach??
Awatar użytkownika
Abinia
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2008 00:00

Re: OSTRZEŻENIE -LEKARZE--PARTACZE

Post autor: Abinia »

aneczkis pisze:Witam,

czy we Wrocławiu są jacyś "wybitni" lekarze??
Ja chodzę do Mediconceptu, czy ktoś coś słyszał o tej klinice i o lekarzach ginekologach??
Polecam Invimed. Trochę niemiła poczekalnia, ale w moim przypadku dobra opieka doktora Żurawskiego.
Awatar użytkownika
Becia_29
Posty: 65
Rejestracja: 18 mar 2009 01:00

Re: OSTRZEŻENIE -LEKARZE--PARTACZE

Post autor: Becia_29 »

Witam,

Z wielkim żalem wpisuje się tutaj….., z żalem ponieważ nie kierowałam się od początku rozumem i wiedzą innych ( michel – ale dziękuję dałaś mi dużo do myślenia ) lecz nadzieją na to że będę w końcu w ciąży.

Do JANKOWSKIEGO Z FEMINY ( KRAKÓW WAROWNA 113 nie zapomnę chyba tego adresu do końca życia) !!!! trafiłam z polecenia bo ponoć jest z niego świetny lekarz z długą praktyką w Niemczech.

Moja historia zaczęła się standardowo, na pierwszej wizycie Jankowski stwierdził, że mam PCO i należy wykonać laparoskopie i nakłuć jajeczka, po zabiegu mój mąż usłyszał super wiadomość że ma się nie martwić bo do 3 m-c będę w ciąży!!
Miały m-ce a wyniki HCG wychodził róże od 0,101 do 0,501 mIU/ml, Jankowski wmówił mi że jestem w ciąży, ale ciąża się nie utrzymuje i dochodzi do wczesnych poronień!! I tu był mój błąd uwierzyłam w te poronienia i ciąże (ta zgubna nadzieja która miesza w głowie!!) kto robił badanie HCG to wie że ciążą zaczyna się od 5,8 mIU/ml, ale jak tu nie uwierzyć w końcu to lekarz z praktyką!! Nie będę tu wypisywać jakie lekarstwa mi przepisywał bo nie odbiegały od jego standarów…..
A TERAZ kolejny mój błąd związku z poronieniami zaproponował mi histeroskopie by sprawdzić co jest jeszcze nie tak, oczywiście naiwnie się zgodziłam. Podczas zabiegu stwierdzili polipa którego rzekomo wycieli!!!! Kolejna próba zajścia w ciąże nieudana.
Dopiero w tym momencie mój mózg zaczął pracować postanowiłam skonsultować mój problem z innym lekarzem, na USG stwierdził, że polip nie jest wycięty i znajduje się w tym samym miejscu, co był wcześniej i nie jest możliwe żeby ten polip odbudował się po jednym m-c. Nie muszę chyba pisać, że nie stwierdził u mnie PCO i innych bzdur!!!
U JANKOWSKIEGO straciłam rok, dużo nerwów i pieniędzy, bo jak pewnie już wiecie nie jest tani.
Dla mnie nie jest lekarzem i nie będę go tutaj określać ……..
Opisuje tu swoją historie by inne osoby nie popełniły mojego błędu i proszę wszystkich nie żyjcie tylko nadzieją, bo nadzieja usypia nasze zmysł a tacy jak on korzystają …..
jeśli ktoś chciały nawiązać kontakt, porozmawiać i nie tylko to piszcie na priva.
Awatar użytkownika
ewcia2612
Posty: 552
Rejestracja: 27 paź 2009 01:00

Re: OSTRZEŻENIE -LEKARZE--PARTACZE

Post autor: ewcia2612 »

Witam
chciałabym poznać Waszą opinię na temat prof. Rudolfa Klimka z Krakowa.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2011 01:37 przez ewcia2612, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”