OSTRZEŻENIE: LEKARZE - PARTACZE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
carmen81
Posty: 14839
Rejestracja: 25 kwie 2007 00:00

Post autor: carmen81 »

Ja ze swojego doświadczenia chcę przestrzec przed dr.PAWLICKIM Z GAMETY
Na piewszej wizycie stwiedzono u nas problem męski (słabej jakości nasienie) i jedyna opcja icsi.Po przemysleniu wszytskiego zgłosiliśmy się do kliniki po niecałym roku.Ja miałam wówczas problemy z brakiem @ ciągle plamiłam i miałam torbiele.Usunięto mi torbiel przez punkcje i zaraz zlecono stymulacje (chyba z obawy przed stratą klienta).Zaznaczam,że moje cykle nie wróciły do normy a godpodarka hormonalna była całkiem zaburzona.Zaufałam nieświadomie temu lekarzowi i efekt tego był taki,że po 8 dniach brania gonalu wyprodukowałam 4 marne komórki (ok 11 mm),endo tylko 3 mm a estradiol zaledwie 84.Stymulacja zakończona a pan doktor stwierdzil,że to się bardzo rzadko zdarza i głownie u kobiet dużo starszych (ja 27 lat).Zapomniał chyba dodac,że to się zdarza ale jemu.
Straciłam pieniądze na leki...Po tym incydencie kazał wrócic jak cykle mi się unormują i niestety byłam zdana sama na siebie.Na szczęście ziólka mi pomogły.
04.12.2009 WOJTUŚ :love:
31.12.2010 MICHAŚ :love:
22.06.2017 IZUNIA :love:
Boże chroń nasze skarby [-o<
Wesprzyj BOCIANA na siepomaga.pl
Awatar użytkownika
Angelagee
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2009 01:00

lekarze partacze

Post autor: Angelagee »

Ze swojej strony: dr. Kostyk z Krakowa
strata czasu i pieniędzy, mnóstwo upokorzeń po drodze.
Brak ludzkiego podejścia do pacjenta, brak poszanowania godności człowieka
Awatar użytkownika
inga56
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2009 00:00

Post autor: inga56 »

ja również chciałabym przestrzec - przed profesorem KURPISZEM, jednym z szefów poznańskiej kliniki. Poza tym ze wykonuje zbedne badania w PAN (placówka jakby państwowa??!!), to bierze za nie kase prosto do kieszeni i z głupim usmieszkiem pyta czy jako potwierdzenie zapłaty może byc KP ???, jest bez serca i ani trochę nie zależy mu na pomocy pacjentkom, co chwila wymyśla nowe badania (oczywiście za odpowiednią opłatą). Ktoś w końcu powinien dobrać mu się do du....................
Awatar użytkownika
agnieszka_dk
Posty: 25
Rejestracja: 05 mar 2009 01:00

Post autor: agnieszka_dk »

Jankowski KRAKÓW....POprostu masakra....lepiej sie nie wypowiadac...
michel
Posty: 42
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: michel »

Czy ktoś wreszcie się zlituje i zajmie się tym Jankowskim?
Awatar użytkownika
agnieszka_dk
Posty: 25
Rejestracja: 05 mar 2009 01:00

Post autor: agnieszka_dk »

michel pisze:Czy ktoś wreszcie się zlituje i zajmie się tym Jankowskim?
ale\ jak to zrobic kto nam uwierzy on ma kasy jak lodu to sobie wszystko za kase załatwi...
lipiec2009-1sza stymulacja z clo
7sierpień2009-test ciąż pozytyw;-)
01,05,2010 jest z nami nasz synek(Michałek 4700 i 60cm)
Awatar użytkownika
danara
Posty: 2571
Rejestracja: 26 sty 2007 01:00

Post autor: danara »

popieram INGE56 Kurpisz to cwaniak-kasa najwazniejsza!!!!
Starania od 2002 r.
-4 poronienia, 10 iui
IV 2009-Medart
2x histero,laparo
VI 2011 ivf-porażka
X 2011-2 mrozaczki też nie dały rady :(
IV 2012-naturalsik;) Mała laska urodzona 22.12.12 3980g :)
Awatar użytkownika
agamatyja
Posty: 13
Rejestracja: 02 sie 2009 00:00

Post autor: agamatyja »

Niestety ja tez byłam pacjetką dr JANKOWSKIEGO . Na pierwszej wizycie oczywiście powiedzial że musze byc operowana u niego, ponieważ on to zrobi ,,najlepiej,,. Operacja odbyła sie o 22.00 bo tyle miał pacjętek. Kiedy z kolei moja mama poszła do niego na wizytę również od razu powiedził że musi iśc na operacje wycięcia macicy i jajników i najlepiej jak najszybciej. Jednak moja mama poszła do innego ginekologa i okazało się że jest super zdrowa.ODRADZAM i uważam ze trzeba naprawdę coś z nim zrobić!!!!!!!!!!!!
michel
Posty: 42
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: michel »

Z tego co wiem to ma teraz problemy z pewnym urzędem, ale tu nie mogę więcej napisać. Myślę że wreszcie ktoś zrobi z nim porządek , chyba że nie zdąży bo może wreszcie ten pan wybierze się na emeryture ,bo wiek ma słuszny.
Awatar użytkownika
fusia76
Posty: 3396
Rejestracja: 12 lut 2008 01:00

Post autor: fusia76 »

Dagmara_2016 pisze:Do wyjątkowych durni zaliczyłabym Kazimierza Benton i Tomasza Lipińskiego ze szpitala w Warszawie na Karowej. Niestety musiałam pójśc do Bentona po wynik histo po poronieniu. Nie chcieli mi wydać wyniku bez wizyty, chociaż zgodnie z prawem wynik należy do pacjentki. Wizyta nie dość, ze nieprzyjemna, bo człowiek pozbawiony minimum kultury, to totalnie zbędna - same brednie na poziomie wiejskiego felczera. :
Przypomniałaś mi równiez i moją wizytę u dra Bentona po wynik histopatologiczny. Żenujące to było.... Pomijam, że nie wpadł na pomysł, że byłam w ciąży pozamacicznych. Z rzeczy prawdziwych (może ma RTG w oczach) powiedział mi, że wyglądam na taką, co świąt nie przygotowuje specjalnei starannie. :--D
Antybiotyku po zabiegu też oczywiście nie dostałam. Co więcej, pani dr (nazwiska nie pomnę) nazwała ten zabieg "skrobaniem". Miło mi było, nie powiem. Zwłaszcza "skrobania" pozamacicznej im gratuluję.
2 Aniołki, 1ICSI Novum :-( 2ICSI Gameta Gdynia - INKA I LENKA ur. 11.05.2011
Nanda,Tiger75,Omerta,pooli,karo17,kasia2510,Abuzia :bigok:
michel
Posty: 42
Rejestracja: 19 kwie 2004 00:00

Post autor: michel »

Jankowski oprócz tego że jest partaczem, to opowiadał wszystkim o moim przypadku operując moim nazwiskiem. Dwa razy miał pecha , bo raz weszła po mnie moja szwagierka a raz koleżanka. Opowieści były typu " z takim nasieniem chcą mieć dziecko ha ha ha". Teraz jestem szczęśliwą mamą i okazało się że problem nie leżał po stronie męża. Gdyby nie to że mój mąż się uparł żeby nikt nie wiedział że nasze dziecko przyszło na świat dzięki ivf NOVUM(msiałam to dodać bo dzięki NIM doczekałam się córki po 10 latach) to ja bym JANKOWSKIEMU nie odpuściła!!!!!!!! Może kiedyś mąż zmieni zdanie.
Awatar użytkownika
angaj
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2009 00:00

Post autor: angaj »

grzechocińska z Warszawy. niemiła, niekompetentna, arogancka, brak empatii. nie polecam nikomu! :cry:
Awatar użytkownika
aska_w
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2009 00:00

Post autor: aska_w »

Czytam te wszystkie opinie, jestem tu nowa, czy w naszym kraju jest tylu nieprofesjonalistow ? tragedia ...
bawareczka
Posty: 15997
Rejestracja: 28 sie 2009 00:00

Post autor: bawareczka »

smutny ten watek :( ja tez trafilam w swojej historii choroby na kilku nieprofesjonalnych lekarzy. Co mnie tez ciekawi to przez lata leczenia nikt nie spytal o czystosc pochwy i takie podstawowe badania.
Teraz czuje sie w dobrych rekach :)
Awatar użytkownika
roztropka
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2009 00:00

Post autor: roztropka »

Ciekawe jak wiele kobiet straciło nadzieję na posiadanie dziecka przez lekarzy - partaczy! :evil: Sama znam przynajmniej jeden taki przypadek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”