WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
kraa
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2005 01:00

Post autor: kraa »

W kwestii urologów - w Provicie przyjmuje dr Pliszka. Mąż wrócił zadowolony, lekarz rozmowny, dosyć sympatyczny. A co do skuteczności leczenia, to się dopiero okaże... Niestety wszyscy mówią, że z facetami to b. skomplikowana sprawa :(
Awatar użytkownika
kraa
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2005 01:00

Post autor: kraa »

dodam jeszcze, że Provita to Klinika Niepłodności w Katowicach na ul. Żelaznej (gdyby ktoś nie wiedział 8)
Awatar użytkownika
Aguska28
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2004 00:00

Post autor: Aguska28 »

dzięki za informacje.poczytałam własnie o Provicie i naewno tam pojedziemy.
Awatar użytkownika
agulkka
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2005 01:00

Provita

Post autor: agulkka »

ja jestem jak najbardziej za Provita i dr Tomankiem, pozdrawiam cieplutko :D
Awatar użytkownika
hiacynta
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2005 00:00

Post autor: hiacynta »

Ja tez jestem za Tomankiem.Ufam Mu.Podchodzi do pacjetki jak do czlowieka,wszystko wyjasni,doradzi i nienaciaga na zbyteczne koszty. Niewyszly mi u Niego inseminacje,choc staral sie bardzo.We wrzesniu ide do Niego na wizyte i bede podchodzic do invitro wProwicie.Wierze ze doktorek w koncu "zrobi"mi dzidzie.
Awatar użytkownika
anulka75
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2005 00:00

Provita

Post autor: anulka75 »

Witam
Wybieram sie do Provity-do Dr.Kiecki czy ktoś moze mi cos na temat doktora powiedziec -czy ktoś sie u Niego leczy - jest tam kilku lekarzy i nie wiem kogo wybrac
dzieki pozdrawiam Ania
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Re: Provita

Post autor: BozenaN »

anulka75 pisze:Witam
Wybieram sie do Provity-do Dr.Kiecki czy ktoś moze mi cos na temat doktora powiedziec -czy ktoś sie u Niego leczy - jest tam kilku lekarzy i nie wiem kogo wybrac
dzieki pozdrawiam Ania
Ja osobiście polecam tego lekarza, jestem bardzo zadowolona z leczenia u niego. Zapraszam na Provitowe podaduchy, tam więcej osób Ci coś będzie w stanie powiedzieć na jego temat :wink:
Awatar użytkownika
anulka75
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2005 00:00

Post autor: anulka75 »

hej:-)
bardzo dziekuje za odpowiedź
pozdrawiam Ania
Awatar użytkownika
aloiw74
Posty: 44
Rejestracja: 26 sty 2005 01:00

Post autor: aloiw74 »

spineczka_25
ja też chodzę do Michalika i jak narazie jestem zadowolona, choć nie ma jeszcze efektu...

pozdrawiam
gdyby nie nadzieja, serce by pękło...
aisak
Posty: 442
Rejestracja: 07 gru 2004 01:00

Post autor: aisak »

aloiw74, a czy możesz dać namiary na dr Michalika. Słyszałam, że przyjmuje też w Katowicach i własnie to mnie interesuje. Aha, no i ile u niego płaci sie za wizytę? Ma USG w gabinecie?
Awatar użytkownika
aloiw74
Posty: 44
Rejestracja: 26 sty 2005 01:00

Post autor: aloiw74 »

witaj nie wiem gdzie w Katowicach przyjmuje dr Michalik, ja chodzę do niego do przychodni w Czułowie i czasem do gabinetu w Tychach...
gdyby nie nadzieja, serce by pękło...
Awatar użytkownika
Zyga
Posty: 117
Rejestracja: 02 mar 2005 01:00

Post autor: Zyga »

czy na pewno nie ma nigdzie gina ktory by chociaz stymulacje poprowadzil?????

a tak na marginesie to jakie sa ceny za rozne tam rzeczy w provicie????tak z ciekawosci bo pewnie i tak mnienie stac ale milo wiedziec na przyszlosc!!!

ja musze znalezc jakiegos panstwowego bo inaczej nie da rady!!!!!!
Awatar użytkownika
Jutta
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2005 00:00

Post autor: Jutta »

Ja znam takich ginekologów w Mysłowicach i Katowicach:

dr Grabowska - przyjmuje w przychodni ul. Różyckiego w Mysłowicach i prywatnie w Imielinie
Jak dla mnie dość dobra, ale jak zaczełam mieć problemy z nietrzymaniem moczu, to mi powiedziała że to na tle nerwowym i samo przejdzie 8O , zbyt często zdziwiona miomi pytaniami

dr. Damian Osiecki - przyjmuje w Katowicach, ul. Dworcowa - przychodnia, jak dla mnie nieco przemęczony, leniwy, nie odpowiada konkretnie na pytania, nie potrafi sie przyznać że czegoś nie wie, olał moje bardzo częste zapalenia pęcherza i nietrzymanie moczu, a jak powiedziałam że trafiłam w końcu z tym do urologa to dopiero sie zainteresował - obejrzał ponownie nienajlepsze wyniki badania moczu i tym razem stwierdził że są niedobre - pare miesięcy temu uznał inaczej :evil:

obecnie jestem na etapie szukania ginekologa. Staram sie o ciąze od poczatku roku. Wczoraj byłam znów w Mysłowicach na Różyckiego w przychodni - u dr. Radeckiego - pierwsze wrażenie bardzo dobre. Od razu poradził jaką pozycję przyj,mować po przytulaniu przy moim dużym tyłozgięciu żeby było łatwiej, no i mojego mężusia wysłał na badania nasienia.

Nie są specjalistami w leczeniu niepłodności, ale myślę że też sie przyda pare informacji o ginekologach zwykłych.

Ale cały czas szukam. Na razie chodze z NFZ, ale jak nie znajde dobrego gina z NFZ to zaczne chodzić prywatnie.
Awatar użytkownika
Jutta
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2005 00:00

Post autor: Jutta »

[quote="miranda"]ja polecam nast. doktrków:
1. dr Jerzy Świtała, jest ordynatorem w szpitalu położniczym na ul. Raciborskiej w Katowicach, dodatkowo przyjmuje w Superjednostce, codziennie od 15.

a w tym szpitalu też przyjmuje prywatnie? czy z NFZ, bo szpital ma umowe z NFZ ? A jeżeli prywatnie to ile kosztuje wizyta? Sam szpital tez sie cieszy powodzeniem u rodzacych, a to fajnie byłoby mieć lekarza który pracuje w szpitalu w którym chciałoby sie rodzić. (oczywiście jeżeli będe miała kiedyś taką szansę)
Awatar użytkownika
Jutta
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2005 00:00

Post autor: Jutta »

Mam pytanie o doktora Orwata z przychodni przy szpitalu na ul. Raciborskiej w Katowicach? Zna ktoś tego lekarza? A może znacie innych pracujacych w tej przychodni wartych polecenia?

pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”