WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
protus
Posty: 2983
Rejestracja: 31 sty 2003 01:00

Post autor: protus »

Na chorą kasę przyjmuje dr Buchacz w Poradni Rozrodczości w Katowicach ul.Powstańców 31 wtorki i czwartki 15-18. Bardzo dobry diagnosta hormonalny, wykonuje laparo, HSG, dobrze prowadzi ciąże i cc.
Pozdro
P.S. Jest wątek "dr Piotr Buchacz - pogadajmy"
Awatar użytkownika
miranda
Posty: 933
Rejestracja: 16 gru 2003 01:00

Post autor: miranda »

Juta, jeśli chodzi o Raciborską, to chodziłam do dr Świtały a wczesniej do pani dr Bochenek, mam bardzoe dobre wspomnienia po diagnozach u nich. Niestety w moim przypadku nie byli w stanie mi pomóc, ale pomogli zrobic kilka badań niebędnych podczas leczenia w klinikach niepłodności (np. hsg, biopsję), Dr Świtała za wizyte w gabinecie bierze coś kolo 100 zł i podobnie dr Bochenek. Ode mnie dr brał tyle na początku, a potem jak było coraz gorzej to brał 50 a potem juz nic nie brał, bo zaczełam przychodzić do niego na dyżur do szpitala, jak pojdziesz do gabinetu to kasę na pewno weźmie. Pote powiedział, ze nie jest w stanie mi pomóc i wysłał do św prof Kamińskiego.

ostatnio chodzę do dr Marii Bieniec i muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona, pani doktor pracuje w szpitalu w Zagórzu nr 3 (MEC), ale gabinet ma w Zawierciu. Przyjmuje tez w przychodni prywatnej Medicover (innych nie znam, ale wiem, ze jeszcze gdzieś). est dobrym ginekologiem, bo po raz pierwszy od nie wiem kiedy doprowadziła u mnie do owulacji (mam nadzieję,), potwierdzałam to na usg, testy owu są dodatnie, śluzik i wszystko ok. Wiem, ze tez moze prowadzic stymulecję CLO, ale to juz chyba w gabinecie.
Awatar użytkownika
MoJe
Posty: 276
Rejestracja: 06 wrz 2003 00:00

Post autor: MoJe »

Witam wszystkich!
Poszukuję informacjo i dr. Blecharzu. Mam skierowanie na laparoskopie właśnie do niego. Czy ktos z Was zna tego lekarza? Prosze odezwijcie sie , to dla mnie ważne. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kasiul76
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2005 00:00

Post autor: kasiul76 »

Witam Was
Jestem tu od paru dni. Szukam informacji o doktor Muszyńskiej, przyjmuje w Sosnowcu Zagórzu na ul. Lenartowicza. Dwa dni temu poroniłam, ale nastawiam się bojowo i chciałabym poznać opinie o tej lekarce bo zamierzam leczyć sie u niej żeby w końcu urodzić zdrowego dzidziusia. Jeśli ktos ma doświadczenia w leczeniu u tej lekarki prosze o info.



pozdrawiam
Awatar użytkownika
bab
Posty: 299
Rejestracja: 12 sie 2003 00:00

Post autor: bab »

Dr. Muszyńska jest dobrym ginekologiem, ma super sprzęt w gabinecie, ale zdecydowanie lepiej wychodzi jej leczenie kobiet które nigdy nie były w ciąży. Sama byłam przez jakiś czas jej pacjentką.
Radziłabym Ci jednak znalezienie lepszego lekarza.
Jeśli masz jakieś pytrania to pisz.
bab mama Kubusia i Dominika :)
Awatar użytkownika
agapol
Posty: 20
Rejestracja: 28 wrz 2005 00:00

Lekarze

Post autor: agapol »

Witam Was jestem tu nowa i tak jak wy pochodzę z woj. śląskiego. Od 2003 roku choruję na endometriozę. Mam 25 lat i jestem już po 4 operacjach.
Jestem za jeżeli chodzi o listę lekarzy. Chodziłam do wielu lekarzy ale nikt tak się mną nie zajął jak Prof. Poręba. Polecam tego lekarza!!!!!
Fifi
Posty: 619
Rejestracja: 20 sie 2003 00:00

Re: Lekarze

Post autor: Fifi »

agapol pisze: Chodziłam do wielu lekarzy ale nikt tak się mną nie zajął jak Prof. Poręba. Polecam tego lekarza!!!!!
Oooo tak!

Nie polecam :(

Fifi


Awatar użytkownika
Asienka83
Posty: 251
Rejestracja: 28 lis 2004 01:00

Post autor: Asienka83 »

Cześć dziewczyny, pytałam juz gdzie indziej na forum ale chcę zapytac jeszcze u Was- czy kos z Was leczył się moż eu doktora Jelewicza w Katowicach?
Awatar użytkownika
mycha116
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2003 00:00

lekarz

Post autor: mycha116 »

Hej !!!
Czy ktoś leczył się lub słyszał o dr Stojko z Katowic??? Pracuje w Klinice w Ligocie.
Jakie macie o nim zdanie.
Pozdrawiam.
M.
Awatar użytkownika
protus
Posty: 2983
Rejestracja: 31 sty 2003 01:00

Re: Lekarze

Post autor: protus »

agapol pisze: Prof. Poręba. Polecam tego lekarza!!!!!
8O 8O 8O
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Re: lekarz

Post autor: BozenaN »

mycha116 pisze:Hej !!!
Czy ktoś leczył się lub słyszał o dr Stojko z Katowic??? Pracuje w Klinice w Ligocie.
Jakie macie o nim zdanie.
Pozdrawiam.
M.
Ja się leczyłam u tego lekarza, jak chcesz cos więcej się dowiedzieć to Ci napisze na prv .
Awatar użytkownika
angela31
Posty: 44
Rejestracja: 16 cze 2005 00:00

Post autor: angela31 »

Witam spragnione pomocy i bobasków!
Nie radzę korzystać z pomocy Novomediki w Mysłowicach -zdarli z nas pieniądze i po 2 latach stwierdzili, że nie wiedzą co dalej, bo ileż razy można robić laparoskopię. Potem odradzam Ligotę i dr Kudłę i Stojko tu było nie lepiej. Treraz leczymy się u dr Tomanka W Provicie(tel. do rejestracji 359-09-27) na ul.Żelaznej. Już są efekty i będzie jeszcz lepiej Nie traćcie czasu na partaczy!
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Post autor: BozenaN »

angela31 pisze:Witam spragnione pomocy i bobasków!
Nie radzę korzystać z pomocy Novomediki w Mysłowicach -zdarli z nas pieniądze...... i Stojko tu było nie lepiej!.........

zgadzam się z Tobą jak najbardziej, i tego i tego zdazyłam doswiadczyć. Obecnie leczę się w Provicie u dr Kiecka czego efektem jest moja ciąża
Awatar użytkownika
angela31
Posty: 44
Rejestracja: 16 cze 2005 00:00

Post autor: angela31 »

BozenoN cieszę się że będziesz Mamusią długo to trwało nim nią jesteś?
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Post autor: BozenaN »

angela31- ja byłam 2 razy w ciaży 4 lata temu i te ciąże poroniłam. 3 lata bezskutecznie potem leczyłam sie u dr Stojko. Po przejściu do Provity po 4 miesiącach zaszłam w ciążę. W sumie moja walka trwa już 4 lata.
Wiesz po tamtych poroneniach cieszę sie ta ciażą i strasznie się o nią boję, bo nie stwierdzono u mnie przyczyny poronień więc nie traktuje tego narazie w kategorii że będę mamusią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”