WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
Monika28
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2004 01:00

Post autor: Monika28 »

Witaj Mari_paz!

Oczywiście, że dam Ci namiar.
Jest to dr Tomasz Hołoszkiewicz
Zabrze, ul. Karłowicza 9;
tel: 0601-470-300 lub 032-2718038

Przyjmuje od poniedziałku do piątku od 16.00 do 19.00

Pozdrawiam
Monika

p.s. pan doktor ma specyficzny humor, ale chyba jest dobry w tym co robi:))
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Post autor: BozenaN »

lekarz ginekolog Różalski Marek/Wodzisław Śląski
jeżeli ktoś coś wie na temat tego lekarza ginekologa bardzo proszę o opinię. Podobno to bardzo dobry fachowiec.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2005 14:27 przez BozenaN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Post autor: BozenaN »

czyli nikt nie zna tego lekarza :( ??
Awatar użytkownika
Monika28
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2004 01:00

Post autor: Monika28 »

Niestey Bożenko! :(
Ja go nie znam, ale moge popytac wśród znajomych.
Nie mam w Tychach znajomości, ale spróbuje. Jak cos będę wiedziała to napiszę. Trzymaj się.

Pozdrowienia
Monika
Awatar użytkownika
BozenaN
Posty: 640
Rejestracja: 11 mar 2005 01:00

Post autor: BozenaN »

Dziękuje Moniczko, ale jednak nie udam sie do teg lekarza. W środę mam 1 wizytę w Provicie. Pozdrawiam serdecznie:)
Bocianek22
Posty: 341
Rejestracja: 01 cze 2005 00:00

Cześć

Post autor: Bocianek22 »

Mogę wam polecić świetnego lekarz ginekologa. Przyjmuje w prywatnej przychodni w Jaworznie. Ja chodzę do niego od roku i nareszcie znalazłam lekarza który mnie wysłuchał i naprawdę pomógł. Nazywa się Tomasz Rożnowski. jeżeli chce ktoś numer do jego przychodni to proszę o maila. Pierwsza wizyta kosztuje 50, następne 40,ja już jestem na etapie 30 zł. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Jasmine
Posty: 625
Rejestracja: 26 lis 2004 01:00

Post autor: Jasmine »

Ja właściwie (po poczytaniu Bociana :wink: ) podjęłam decyzję co do pójścia do Provity, jednak ze względów finansowych nie jest to możliwe w najbliższym czasie i dlatego poszukuję dobrego lekarza-ginekologa z ww miast, szczeg. Katowic. Szukam gina, który miałby usg na miejscu, w gabinecie i u którego możliwy byłby monitoring cyklu.
Mam pcos i po złych przejściach z podobno dobrą panią gin z S-ca chciałabym trafić na kogoś, kto wie, co robi, zajmuje sie pacjentem , a nie patrzy tylko na kasę i zegarek :roll:
Miranda, dziękuję za namairy na dr Świtałę.
[i] [size=75]8 lat oczekiwania na Cud.
Już raz było blisko- *Aniołek- 6 lipca 2006 r., 6/7tc.
PCO, liczne stymulacje, laparoskopia (nic nie wykazała),hsg. Szukam dalszej drogi... [/size] [/i]
samanta78
Posty: 16598
Rejestracja: 08 wrz 2003 00:00

Post autor: samanta78 »

Ja dostałam kiedyś namiary na dr Marka Bielewicza, przyjmuje w Katowicach:
Bielewicz Marek, lek. med. Spec. ginekolog położnik, cytolog. Gabinet, laser
(0-32) 251 37 69 40-068 Katowice, Koszarowa 3 (z teco co się orientuję to jest tam też laboratorium Abim)
Dla zainteresowanych jeszcze jeden tel. 251-47-93
ps. podobno ma u siebie w gabinecie usg
po 6 latach walki doczekaliśmy się i mamy nasz mały WIELKI CUD - Synek ur. 11/2008
Awatar użytkownika
egon
Posty: 200
Rejestracja: 13 wrz 2004 00:00

Post autor: egon »

Dobrze, ze jest taki watek bo wszyscy chcielibysmy trafic do dobrego specjalisty a dzieki wymianie informacji mozemy uniknac bledow. Pozwolę sie wypowiedziec co do dr Bielewicza,bo chodzilam do niego pol roku. wyznacza wizyty dwa razy w m-cu, za kazda kasuje 150zl w tym usg. Na kazdej wizycie daje skierowanie na sterte badan oczywiscie najlepiej robionych w jego laboratorium. Na wizyte czeka sie po kilka godzin,mnie zdazylo sie wchodzic o 1 w nocy mimo ze bylam zapisana na 21.00, w czasie wizyty dr przysypia ze zmeczenia dlatego wizyta jednej pacjentki trwa godzine. Przez te pol roku wydalam ponad tysiac zlotych, nie zapisywal mi zadnych lekow,jeden cykl tylko bylam na clo. Oczywiscie pacjentki w poczekalni wypowiadaja sie o nim w superlatywach ale chyba raczej nie leczyly nieplodnosci o ile mozna sie bylo domyslic z rozmow ale jakies tam zwykle przypadlosci ginekologiczne. Ja po pol roku zrezygnowalam,bo uznalam ze to bez sensu i nie zaluje, teraz lecze sie u dr Buchacza i przynajmniej hormony mam juz unormowane, nie wiem czy mi pomoze ale przynajmniej nie doprowadzi mnie do bankructwa.
Natomiast bardzo polecam lab. Abim, jesli dr zleca mi jakies badania,ktorych sam nie wykonuje to chodze wlasnie tam i jestem bardzo zadowolona.
Mam jeszcze pytanie czy ktos z Was cos slyszal o dr Igorze Bakonie? Bylabym wdzieczna za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
asana
Posty: 330
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: asana »

Mnie zdarzalo sie wyjsc od Dr Bielewicza o 4.30 rano!!!! 8O Maz spal na dole w aucie.. Ale najgorsze bylo nie to czekanie. ale to ze Dr B. zasypial nawet w trakcie usg dopochwowego!!!!!!!!! I uwierzcie nie bylam wyjatkiem.. Wybudzajac sie ze snu (trwaly te drzemki po kilkanascie sekund) Dr potrafil pomylic mnie z pacjentka poprzednia i zastanawial sie jakie tabletki na menopauze mi przepisac... 8O ! I to był moj ostatni pobyt u niego w gabinecie.. Pomyslalam , ze skoro chce mnie leczyc majac w glowie historie innej pacjentki , to co sie stanie gdy na przyklad znajde sie u niego na stole zabiegowym, uspiona i bez mozliwosci wyprowadzenia lekarza z bledu... :(
Ale laboratorium Abim tez b. polecam :)
samanta78
Posty: 16598
Rejestracja: 08 wrz 2003 00:00

Post autor: samanta78 »

Wow ale się dowiedziałam nowin o dr B. 8O
Ja osobiście u niego nie byłam więc nie miałam pojęcia jaki to lekarz :oops:
po 6 latach walki doczekaliśmy się i mamy nasz mały WIELKI CUD - Synek ur. 11/2008
Awatar użytkownika
nini
Posty: 1511
Rejestracja: 10 wrz 2003 00:00

Post autor: nini »

Bardzo dobry lekarz ma prywatną praktykę lekarską na ul. Opolskiej w K-cach, nazywa się doc. Krzysztof Sodowski. Gabinet bardzo fajny, sam lekarz bardzo miły i konkretny. Niestety nie pomaga w niepłodności, na początku prowadził moje leczenie a potem uczciwie mi powiedział, że nie zna się na niepłodności i powinnam zgłosić się do specjalisty. Jak kiedyś uda mi się zajść wreszcie w ciążę to mam nadzieję, że mi ją poprowadzi. Jest ordynatorem szpitala w Rudzie Śląskiej.
Jeśli chodzi o koszty wizyty to jest drogi, ma w gabinecie usg dopochwowe i zwykłe.
nini

I IUI nieudana
II IUI nieudana
IMSI nieudane
inspektor
Posty: 1047
Rejestracja: 13 cze 2004 00:00

Post autor: inspektor »

Nini- co to znaczy "drogi" ? prosze napisz, bo sie do niego wybieram!
Awatar użytkownika
nini
Posty: 1511
Rejestracja: 10 wrz 2003 00:00

Post autor: nini »

Inspektor dla mnie drogi oznacza 150-250 zł za wizytę. Niestety nie wiem dokładnie ponieważ... no nieważne ale mniej więcej tyle kasuje.
nini

I IUI nieudana
II IUI nieudana
IMSI nieudane
Awatar użytkownika
Aguska28
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2004 00:00

Post autor: Aguska28 »

Czesc dziewczyny.A moze macie do polecenia dobrego urologa? u nas to raczej mąż ma problemy a znalezc dobrego urologa to cięzko.po wakacjach chcemy zabrac sie za badania juz na maksa.mielismy niestety roczna przerwe spowodowaną wypadkiem ale teraz to juz nie daruje męzowi.pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”