KLINIKA OVUM W LUBLINIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
emka29
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2007 00:00

Post autor: emka29 »

aguniakpopieram, ja miałam 2 iui i tez było wszystko za szybko...zle zmonitorowane...a to podstawa! byłam ostatnio na 3 wizytach w tym miesiącu...i zauważyłam, że nie mają już tak dużo pacjentek...ja sama zmieniam klinikę...już jestem umówina na pierwszą wizytę...
Awatar użytkownika
jolka222
Posty: 156
Rejestracja: 18 sie 2006 00:00

Post autor: jolka222 »

czesc dziewczyny,, ja tez dolacze troche negatywnych uwag o Ovum, bylam tam tylko jak dr wdowiak robil mi inseminacje chyba ze 3 i w koncu w wielkiej rozpaczy zdecydowalam sie na isci chyba tylko dlatego ze blisko i bardzo pragnelam dziecka , latwy dostep,, ale glupia bylam, i teraz tego zaluje , nie trzeba bylo patrzec na odleglosc i jechac do Wa-wy, teraz to wiem.. oni chyba sami nie wiedza do konca co robia,, isci nie udalo sie , transfer tak jak pisane juz bylo szybko co 15 minut tasmowo niemalze raz raz, tylko jeden fotel stad pospiech, jak zapytalm czy zarodeczki sie dobrze rozmrozily i sie dziela to nie widzial co powiedziec wyszedl az sie zapytac, nie obchodzilo go to ,,najwazniejsze bym zaplacila, zreszta co to za rozmrazanie 15 minut przed transferem gdzie w innych klinikach na wieczor przed rozmrazaja,, zostaly mi jeszcze 3 mrozaki i nie wiem co robic,, szkoda mi kasy na partanine,,a z drugiej strony chce miec czyste sumienie,,,
Awatar użytkownika
aguniak
Posty: 103
Rejestracja: 26 maja 2006 00:00

Post autor: aguniak »

Z całym szacunkiem zwracam honory dla ovum (choć chyba to zasługa dr.Wdowiaka) mimo wielkoego pośpiechu jaki tam panuje udało mi się zajść w ciąże. Miałam 2 zabiegi w Novum, a ten był 3 w Ovum i tym razem szczęśliwy. Przesyłam wiruski :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: może jednak wiedzą co robią :?: :D
Ostatnio zmieniony 12 lip 2007 10:21 przez aguniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
envy
Posty: 507
Rejestracja: 02 paź 2005 00:00

Post autor: envy »

aguniak gratululę!!! a możesz napisać jakie to były zabiegi tzn. IUI czy IVF? Dobrze że sie udało, ja jednak uważam że Ovum nie może nazywać siebie kliniką, może raczej "punkt szybkich przyjęć' i nic więcej. Ale napisz jak to było w Twoim przypadku.
Awatar użytkownika
anrus79
Posty: 1169
Rejestracja: 04 mar 2005 01:00

Post autor: anrus79 »

aguniak gratuluję
Awatar użytkownika
aguniak
Posty: 103
Rejestracja: 26 maja 2006 00:00

Post autor: aguniak »

Hej :D wczoraj widziałam pierwszy raz moją FASOLKĘ. Na usg wszystko OK. ale estradiol mam niski i dr. Wdowiak kazał leżeć. I nie byłam już w ovum tylko na Szczerbowskiego.
envy ja miałam transfer.

Proszę się częstować wiruskami :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
Sofika
Posty: 266
Rejestracja: 24 cze 2006 00:00

Post autor: Sofika »

aguniak cieszę się że wszystko ok :D teraz po wizycie gdy już zobaczyłaś swoją fasolkę to w końcu uwierzyłaś że jesteś w ciąży :wink: To teraz spokojnych 9 miesięcy (chyba już ośmiu), czego Ci życzę i za co mocno trzymam kciuki.

A wiruski :lick3:
Awatar użytkownika
aguniak
Posty: 103
Rejestracja: 26 maja 2006 00:00

Post autor: aguniak »

Sofika trochę już wierzę , ale tak nie do końca :D Żartuję do mojego męża, że dopiero uwierzę jak dzidziuś się urodzi i w nocy nie da spać :wink:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
helen29
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2007 00:00

Post autor: helen29 »

Witam, ale tu dziś radość panuje. aguniak serdeczne gratulacje!!!
Ja wczoraj robiłam teścik ale pokazała sie tylko jedna kreska :evil: , więc czeka mnie iui. Nadzieja napawa fakt, ze leczę się też u dr Wdowiaka. Jeszcze raz gratulację :happy:
Awatar użytkownika
anrus79
Posty: 1169
Rejestracja: 04 mar 2005 01:00

Post autor: anrus79 »

aguniak gratulacje i abyś wkońcu uwierzyła a jak tzreba leżeć to niema wyjścia
Awatar użytkownika
funfel
Posty: 418
Rejestracja: 03 paź 2007 00:00

Post autor: funfel »

Drogie Panie, leczyłam się w Ab Ovo u prof. Putowkiego. I choć sam prof. jest miłym człowiekiem, po półtorej roku leczenia (3xIUI) nadal nie ma choć odrobinę nakreślonej przyczyny niepłodności i określonego kierunku leczenia. Wiele czytałam na forum o doktorach: Mroczkowskim i Wdowiaku. Czy rzeczywiście dają nadzieję? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
envy
Posty: 507
Rejestracja: 02 paź 2005 00:00

Post autor: envy »

funfel jeśli czytałaś na forum o tych lekarzach to wiesz który jest batdziej polecany, dr W. Ja odradzam Ci dr M on napewno nie okresli przyczyny a z kierunkiem działania też jest u niego problem, nadziei mi nie dał odrazu namawiał na IVF a IVF w Lublinie to wielki błąd.
Dr W jest dyspozycyjny i mozesz o niego popytać na wątku lubelskim na Pogadajmy, tam są dziewczyny które leczą sie u niego.
pozdrawiam
2 poronienia, endometrioza, 2 laparo, 2 IUI
29.06.2007 IVF/ICSI Novum-ciąża biochem.
10.06.2008 synek - ciąża naturalna
Awatar użytkownika
funfel
Posty: 418
Rejestracja: 03 paź 2007 00:00

Post autor: funfel »

Dzięki envy za sugestie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Witam!
Mój mąż ma azoospermię. Wybieramy się do Lublina do kliniki "Ovum". Jesteśmy zdeydowani na zabieg inseminacji nasieniem dawcy. Chciałam zapytać, co Sądzicie o tej klinice, czy Polecacie jakąś inną blisko woj.Świętokrzyskiego, wykonującą ten zabieg. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
annama
Posty: 59
Rejestracja: 17 lip 2006 00:00

Post autor: annama »

aniaradek
Daj sobie spokój z Lublinem - za mała praktyka. Lepiej więcej zapłacić i nie tracić czasu - a tutaj to gwarantowane!!! W Ovum zajść w ciążę - to po prostu przypadek, a może szcęście!?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”