KLINIKA OVUM W LUBLINIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
attenna
Posty: 75
Rejestracja: 11 gru 2003 01:00

Post autor: attenna »

Mieszkałam w Lublinie, a własciwie w okolicach wiele lat. Do Warszawy przyjechałam na studia i juz zostałam. Oczywiście z sentymentu i ze wzgledu na rodziców w Lublinie jestem co dwa tygodnie. Leczę się w Warszawie, ale teraz czeka mnie laparoskopia. Rodzice namówili mnie na Lublin i na Prof. Jakiela, Wiec na laparoskopię wybieram się do Szpitala na Staszica :D . A Ty też z Warszawy a leczysz się w Lublinie :?: :D
Awatar użytkownika
agunio
Posty: 3123
Rejestracja: 04 cze 2002 00:00

Post autor: agunio »

Dokładnie tak:)
Leczyłam się w INVIMEDZIE, niestety bez rezultatów wręcz przeciwnie skiepścili mi parę spraw :( Od Znajomych dostałam namiar do prof> Jakiela i terz ufam mu całkowicie i pokonuje 180 km z przyjemnością. Zresztą sama się przekonasz, naprawdę super facet i specjalista.
Pozdrawiam
o 13 latach walki urodzila sie Nela naturalny cud:)
Awatar użytkownika
merci
Posty: 31
Rejestracja: 31 maja 2005 00:00

Jakiel to specjalista

Post autor: merci »

Dziewczyny pozdrawiam ja tez lecze sie u pro. dopiero on dał mi nadzieję. nie mam nic do zarzucenie jego metodom i tempu leczenia ,takich ludzi terzeba chwalić.
Awatar użytkownika
agateks
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2006 00:00

Post autor: agateks »

witam wszystkich. mam pytanko czy prof. jakiel przyjmuje tylko prywatnie na krakowskim czy na staszica też??!! musze zmienic lekarza bo do tego co chodzilam do tej pory mam coraz mniej zaufania. chodze, placę za wizyty, wykupuje coraz to nowe leki i tyle.... nie bardzo mi sie podoba jego podejscie do mnie jako do pacjentki. jest on ginekologiem-połoznikiem a ja chciałabym pójsc skonsultowac teraz z lekarzem który naprawde zajmuje sie niepłodnoscia. pewnie tylko długo się czeka na wizyte do prof. pozdrawiam wszystkie terazniejsze mamuski i przyszłe (bo kiedys bedziemy wszystkie miały malutkiego i slicznego bobaska, moze nawet nie jednego :P )
Awatar użytkownika
kropinka
Posty: 437
Rejestracja: 05 paź 2004 00:00

Post autor: kropinka »

Dziewczyny poszukuję informacji na temat dr.Artura Mroczkowskiego z Ovum czy ktoś sie u niego może leczy.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
magdar78
Posty: 2336
Rejestracja: 28 lip 2004 00:00

Post autor: magdar78 »

Kropinka- na lubelskim wątku na Pogadajmy jest kilka dziewczyn leczących sie u Mroczkowskiego, (choć wiekszość chodzi do Wdowiaka więc to on będzie głównie zachwalany :wink: ) spytaj tam. Ja ci chyba nie pomogę, byłam u Mroczkowskiego 2 razy i zrobił na mnie nienajlepsze wrażenie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kropinka
Posty: 437
Rejestracja: 05 paź 2004 00:00

Post autor: kropinka »

Dzięki za odpowiedz
Awatar użytkownika
Agula120
Posty: 9
Rejestracja: 28 lis 2005 01:00

Post autor: Agula120 »

Witam Was dziewczyny,
ja się leczę u dr Mroczkowskiego, miałam robione in vitro, niestety nie udało się. Teraz czekam 2 tygodnie i robie test , mialam robiony transfer zamrozonych zarodkow
Awatar użytkownika
magdar78
Posty: 2336
Rejestracja: 28 lip 2004 00:00

Post autor: magdar78 »

Agula - przykro mi bardzo. :( Trzymam kciuki za powodzenie mrożaczków. Ja spróbuję ze swoimi trochę późniejszą jesienią. :bigok:
Awatar użytkownika
Agula120
Posty: 9
Rejestracja: 28 lis 2005 01:00

Post autor: Agula120 »

Magdar, a czy też miałaś robione in vitro w Ovum?
Awatar użytkownika
magdar78
Posty: 2336
Rejestracja: 28 lip 2004 00:00

Post autor: magdar78 »

Agula - Nie, nie mam do Lublina zaufania w tej kwestii. Mieliśmy bardzo skomplikowana sytuację. Miałam ICSI w Novum.
Pozdróweczka i spokojnego oczekiwania na dwie kreseczki. :D :bigok:
Awatar użytkownika
Sofika
Posty: 266
Rejestracja: 24 cze 2006 00:00

Post autor: Sofika »

Dziewczyny poszukuję informacji na temat zabiegów in vitro robionych w Ovum a w szczególności przez dr Wdowiaka. Jest bardzo mało informacji na ten temat. Ja zastanawiam się nad in vitro i nad ośrodkiem, w którym mogłabym podejść do zabiegu. Może są tutaj dziewczyny, którym właśnie w Lublinie się udało?
Awatar użytkownika
annama
Posty: 59
Rejestracja: 17 lip 2006 00:00

Post autor: annama »

Sofikaja robiłam IVF w ovum, niestety bez powodzenia, transfery zarodków też. Zmieniłam klinikę i Tobie też to radzę. Pod tym względem nie mają doświadczenia. Straciłam wiele czasu, o pieniądzach nie wspomnę, ale najbardziej denerwujące jest to, że tam dla pacjentki nie ma czasu. Wszystko w biegu :evil: , mnóstwo niedomówień. Ja dopiero teraz wiem, co to znaczy być pacjentką przez duże "P", a wcale więcej nie płacę - odwrotnie. Sama jestem ciekawa, czy znajdzie się ktoś, kto pochwali się sukcesem z ovum :wink: Pozdrawiam
Awatar użytkownika
envy
Posty: 507
Rejestracja: 02 paź 2005 00:00

Post autor: envy »

annama czy możesz zdradzic na jaką klinike zmieniłaś? Ja jestem na etapie podjęcia decyzji, więc kazda wskazówka sie liczy :)
Awatar użytkownika
Agula120
Posty: 9
Rejestracja: 28 lis 2005 01:00

Post autor: Agula120 »

Annama, sądzę to co Ty. Wszystko w biegu- po nieudanym in vitro miałm wrażenie, że dr M. wręcz się na mnie obraził, że zaniżyłam Mu statystykę w sukcesach kliniki.
Teraz poważnie myślę o Białymsoku, zbieram tylko siły no i kasę-))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”