KLINIKA OVUM W LUBLINIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
annama
Posty: 59
Rejestracja: 17 lip 2006 00:00

Post autor: annama »

Zmieniłam klinikę na novum. Jestem po dwóch wizytach. Nawet jeśli tutaj też mi się nie powiedzie (odpukać), to i tak ich będę polecać. Po prostu widać profesjonalizm i co najważniejsze zainteresowanie pacjentem. Polecam
Awatar użytkownika
envy
Posty: 507
Rejestracja: 02 paź 2005 00:00

Post autor: envy »

annama ja też zapisałm sie na pierwszą wizytę do Novum pod kmoniec kwietnia. U kogo byłaś na wizytach?
Awatar użytkownika
annama
Posty: 59
Rejestracja: 17 lip 2006 00:00

Post autor: annama »

Ja byłam u dr Obuchowicz, ale na trzecią wizytę zarejstrowałam się do dr Zamory. Po prostu mnie zależy na czasie, więc wolę kogoś z dużym doświadczeniem. Ale Dr Obuchowicz jest OK.
Awatar użytkownika
envy
Posty: 507
Rejestracja: 02 paź 2005 00:00

Post autor: envy »

annama ja też chciałam sie zapisać do dr Zamory ale na pierwszą wizytę nie można, więc narazie zapisałam sie do dr Wojewódzkiego. Mi też zależy na czasie więć mam nadzieję że postawią szybką diagnozę i zaczniemy program :)
Awatar użytkownika
annama
Posty: 59
Rejestracja: 17 lip 2006 00:00

Post autor: annama »

Ja na trzecią wizytę jadę 18 kwietnia i mam nadzieję zacząć program na początku maja. Na razie kończę badania. Pozdrawiam :)
merra
Posty: 2786
Rejestracja: 23 sty 2005 01:00

Post autor: merra »

Macie rację, byłam pacjentką dr M pozniej dr W.
M. namawial mnie na IVF, to u niego mialam 6 IUI( żadna stymulowana), a W. tez mi nie pomógł .Jestem po 1 wizycie u dr Taszyckiej w NOVUM i przygotowuję sie do IUI stymulowanej.

ICSI -Novum

córeczka Milenka-ur. 23.08.09


Awatar użytkownika
emka29
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2007 00:00

Post autor: emka29 »

witajcie dziewczynki...mam problem...nie wiem co mam myslec o lekarzach z ovum...zaczelam tam leczenie u dr M.czy wybrałam dobrze? mam wątpliwości...proszę o waszą opinię....na temat tej kliniki i lekarzy...jestem zielona...i początkująca...nie chcę tracić czasu ani piniędzy....na darmo...
merra
Posty: 2786
Rejestracja: 23 sty 2005 01:00

Post autor: merra »

Emka
Proszę tylko nie dr Mroczk., szkoda kasy lepiej wybierż Wdowiaka, on też jest milutki i lepszy fachowiec.

ICSI -Novum

córeczka Milenka-ur. 23.08.09


Awatar użytkownika
emka29
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2007 00:00

Post autor: emka29 »

merra dlaczego polecasz mi dr W? ja zamierzam zmienic klinike....na novum...i widzę , że Ty również to zrobiłaś....możesz powiedzieć dlaczego?

Dodane po: 10 minutach:

annama witaj, a możesz napisać na jaką klinikę zmieniłaś? ja myślę, że masz rację co do zdania o nich-choć może nie leczę się tam długo-kilka m-cy, ale nie chcę tracić czasu...
9milimetrow
Posty: 7870
Rejestracja: 30 gru 2004 01:00

Post autor: 9milimetrow »

Prosze wrocic do tematu.
Tu piszemy o klinice Ovum w Lublinie a nie Novum w Wawie!!!!!!!!!!!
3x IUI
3x ICSI= żadnego transferu
Awatar użytkownika
sonko
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2007 00:00

Post autor: sonko »

Cześć!
Ja leczyłam się w Lublinie na Staszica w OVUM u dr. A. Mroczkowskiego.
Arturek jest bardzo milutki, ale chwilami sprawia wrażenie, że nie wie co robić. No i te wizyty trwające czasami 2 min - płatne normalnie.
Muszę stwierdzić, że był to stracony czas.
Obecnie jestem leczona w NOVUM w W-wie u dr Lewandowskiego. Porównując te dwa miejsca to jak niebo i ziemia. "Klinika" dr Mroczkowskiego to manufaktura!!!. A cenowo naprawdę wierzcie mi nie ma dużych różnic. Napewno w przyszłości opiszę szczególy. Jeżeli kogoś zainteresują bliższe informacje to też służę pomocą.
Awatar użytkownika
Sofika
Posty: 266
Rejestracja: 24 cze 2006 00:00

Post autor: Sofika »

oj, różnica w cenie to jest, porównałam ceny i jak dla mnie to różnica jest spora, np. inseminacja wg cennika Novum 800 zł a w Ovum 285 zł!, jedynie badania laboratoryjne (np. hormony) mają podobną cenę.
Awatar użytkownika
magdar78
Posty: 2336
Rejestracja: 28 lip 2004 00:00

Post autor: magdar78 »

Ale jeśli chodzi o cenę do IVF to naprawdę nie ma różnicy :) A w jakości - WIELKA :)

Ogólnie, to ja uważam, ze do naszego Ovum, to można chodzic tylko na inseminację, ale jeśli potrzeba bardziej zaawansowanego leczenia, to lepiej wyjechać do Warszawy.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2007 10:03 przez magdar78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
envy
Posty: 507
Rejestracja: 02 paź 2005 00:00

Post autor: envy »

A ja płaciłam w Ovum 315 zł za IUI i nie wiem dlaczego skoro w cenniku było 285 zł a nasienie było b.dobre i nie wymagało ulepszania a pomimo to cena było wyższa. Miałam wrażenie że licza sobie ile chcą, raz 98 zł za wizyta drugi raz 130, za test PCT nie iwedzieli ile mają policzyć i policzyli jak za wizytę.
Sonko ma rację - manufaktura.
Magdar zgadzam sie że IUI mozna zaryzykować ale IVF napewno nie.
Awatar użytkownika
tacos
Posty: 71
Rejestracja: 23 kwie 2007 00:00

Post autor: tacos »

Dziewczyny czy na staszica przyjmuje dr Jakiel?

Dodane po: 1 minucie:

gdzie go można znależć bo słyszałam że jest dobrym lekarzem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”