KLINIKA OVUM W LUBLINIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

merra
Posty: 2786
Rejestracja: 23 sty 2005 01:00

Post autor: merra »

Sonko święta racja co do OVUM
dziewczyny strzeżcie się szkoda kasy.

ICSI -Novum

córeczka Milenka-ur. 23.08.09


Awatar użytkownika
Sofika
Posty: 266
Rejestracja: 24 cze 2006 00:00

Post autor: Sofika »

envy 285 zł to cena za IUI bez usg, które kosztuje 40 zł, dlatego zapłaciłaś razem 315
Awatar użytkownika
sonko
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2007 00:00

Post autor: sonko »

Merra, ja podobnie jak u Ciebie:
najpierw leczenie w Lublinie OVUM, teraz W-wa NOVUM.
Naprawdę stwierdzam, że u Mroczkowskiego w OVUM chodzi tylko o kasę, a przy okazji jak się coś uda to dobrze.
W moim przypadku miałam wiele inseminacji, kilka napewno źle zmonitorowanych - bez rezultatu. A wystarczyło zrobić proste badanie na drożność jajowodów.
Dziewczyny rozważcie jedno: może warto zrobić 1 lub 2 inseminacje za 800 zł w dobrej klinice, niż 10 za 300 zł w OVUM.
](*,)
Awatar użytkownika
magdar78
Posty: 2336
Rejestracja: 28 lip 2004 00:00

Post autor: magdar78 »

Tacos -przyjmował, ale nie wiem, czy jeszcze przyjmuje, bo przecież zamknęli andrologię. A w czym jest taki dobry? :roll:
Jakoś dziewczyny się nie zachwycają jego osobą. Ale nie miałam styczności, więc nie wiem.

Właśnie przeczytałam mój poprzedni post i doszłam do wniosku, ze chyba jest mało czytelny i musze dopisać, ze różnicy nie ma w cenie przy IVF. Już poprawiam. :wink:
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 177
Rejestracja: 31 mar 2004 00:00

Post autor: marlenka »

Ja też leczyłam się w Ovum-niestety bez rezultatów, teraz jestem w nOvum od marca i czekam na wynik.
Radzę dziewczynom które już długo leczą się w Lublinie, żeby nie traciły czasu i jeśli macie taką możliwość jedzcie do nOvum. Pozdrawiam
12.09.2007 transfer 2 ostatnich śnieżynek
Widziałam i słyszałam 2 moje piękne serduszka
Dziękuję dr K. i dr L.!! =D> =D>

Maja i Oliwierek są już z nami od 21.05.2008
Awatar użytkownika
tacos
Posty: 71
Rejestracja: 23 kwie 2007 00:00

Post autor: tacos »

Magdar78
wyczytałam to na rankingu lekarzy lubelskich. Dziewczyny przeważnie zachwalały jego i Wdowiaka
Ostatnio zmieniony 23 maja 2007 18:48 przez tacos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
magdar78
Posty: 2336
Rejestracja: 28 lip 2004 00:00

Post autor: magdar78 »

Tacos - to ja na twoim miejscu poszłabym do Wdowiaka. Po pierwsze jest tańszy, po drugie przyjmuje w kilku miejscach, po trzecie ma pomysły na leczenie, bo ciągle sie rozwija. No i chodzi do niego pół Bociana :wink:

Ja o Jakielu nie słyszałam takich dobrych wypowiedzi jak o Wdowiaku. Życzę powodzenia. :D

Tacos - ale przecież ty dopiero 23 testujesz. Ty to lepiej szukaj lekarza, który ci ciążę poprowadzi :D :bigok:
Agusia73
Posty: 1594
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:00

Post autor: Agusia73 »

tacos ja też kiedyś leczyłam się w ab-ovo konkretnie u Polaka, ale jak poszłam do Wdowiaka to dowiedziałam się wiele rzeczy o swoim organiźmie i jakiś postęp w leczeniu wydaje mi się jest. A przynajmniej jestem informowana o wszystkim a nie traktowana jak gęś. Polecam doktora z całego serca i życzę powodzenia :bigok:
[size=85]BS Bocian dr M i I ICSI udane
Nasze Szczęścia Dwa :) :) [url=http://lb3f.lilypie.com/hMY2p2.png]Oluś i Franek[/url]
Naturalny CUD :) [url=http://lb1f.lilypie.com/kKZ3p2.png]Jasiek[/url]Rośnij Kruszynko[/size]
-------------------------
[size=85][b]Perełka73[/b]
[b]natasza[/b]
[b]agatat[/b][/size]:bigok:
Awatar użytkownika
tacos
Posty: 71
Rejestracja: 23 kwie 2007 00:00

Post autor: tacos »

Magdar 78 i Agusia73
Dzięki za radę.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2007 18:50 przez tacos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
magdar78
Posty: 2336
Rejestracja: 28 lip 2004 00:00

Post autor: magdar78 »

Tacos - tel. do Wdowiaka 81 532-53-65 do gabinetu na Szczerbowskiego i kom. 604-328-383
Awatar użytkownika
tacos
Posty: 71
Rejestracja: 23 kwie 2007 00:00

Post autor: tacos »

Dziewczyny
Slicznie wam dziękuję za pomoc :P :P :P
Awatar użytkownika
zyszka
Posty: 17
Rejestracja: 25 sty 2006 01:00

Post autor: zyszka »

Dziewczyny

odwiedziłam wielu lekarzy w Lublinie ( jeden chciał nawet leczyć moją nieplodność tabletkami antykoncepcyjnymi), przeszłam dwie laparoskopię, wiele badań i przez prawie 2 lata nie postawiono mi żadnej diagnozy. Dopiero dr Wdowiak uświadomił nam co tak naprawdę mi dolega.Miał indywidualne podejście do pacjenta, zawze uśmiechnęty, byłam bardzo zadowolona. Wkońcu zdecydowalismy się na IVF w Ovum i wtedy czas prysnął.
Tam wszystko robione jest na szybko, mają tam tyle pacjentek, że 15 miniut na wizytę to góra. O większość rzeczy musiałam dopytywać się sama. Umawiałam się na wizyte na konkretną godzinę a potem czekałam jeszcze godzinę w poczekalni. Nie mogli się zdecydować co do jakości moich zarodków, wogóle byli zdziweni gdy o to pytałam. Jeżeli chodzi o transfer to nawet nie mam pewności czy oni sprawdzali co dzieje się z tymi zarodkami po rozmrożeniu. To tylko niektóre rzeczy.
Jeśli chodzi o IVF w Ovum to zdecydowanie odradzam, kiepska ręka tworząca zarodki, kiepskie laboratorium, zreszta czy oni podają gdzieś swoje statystyki ? Wątpię, pewnie nia ma się czym szczycić
Awatar użytkownika
sonko
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2007 00:00

Post autor: sonko »

zyszka - święta racja, ja też ponownie odradzam "klinikę" OVUM w Lublinie, a już poważne i kosztowne zabiegi (IVF) to szkoda czasu i pieniędzy.
Awatar użytkownika
aguniak
Posty: 103
Rejestracja: 26 maja 2006 00:00

Post autor: aguniak »

Cześć!
Ja miał w ubiegłym roku 2ivi u Mroczkowskiego-fakt jest za prędki.
Potem przeniosłam sie do NOVUM-profesjonalizm ale też nie do końca, bo np. dr.Czerkwiński źle zrobił usg przygotowując mnie do ivf, bo nie zauważył 2torbieli, zaczełam brać leki stymulujące i nie było odwrotu a torbiele psuły jakość komórek. Teraz ze względu, że musiałabym czekać do września na zabieg w novum, to wróciłam do ovum. Dziś miałam punkcję u dr.Wdowiaka, myślałam że oni mają jakąś spesjalną salę do zabiegów a tu robią tam gdzie usg, przeraziłam się. Jedyny plus to to,że po punkcji nie bolał mnie brzuch, a po 2 punkcjach w novum brzuch mnie bolał strasznie. Plusem jest też to, że po zabiegu pielęgniarka co chwilę przylatywała do mnie i lekarze też tzn dr.M. i dr.W. a tego w novum nie ma. Jeżeli sie nie powiedzie to po wakacjach wracam do Warszawy. No a nazywać ovum kliniką to bardzo, bardzo wielkie słowo.
Awatar użytkownika
Sofika
Posty: 266
Rejestracja: 24 cze 2006 00:00

Post autor: Sofika »

aguniak Jeżeli możesz to napisz coś więcej, czy to było ifv czy icsi, ile i jakiej jakości uzyskano komórki, czy transfer komórek również (tak jak punkcja) odbył się bez problemu i jak się po nim czułaś.
Trzymam kciuki za wysoką betę :bigok:
pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”