BYDGOSZCZ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tika
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2010 01:00

Post autor: tika »

czesc kobietki potrzebuje Waszej porady - jestem na poczatku 8tc i caly zeszly tydzien spedzilam w szpitalu z krwawieniem, ciaze udalo sie zachowac ale teraz stoje przed wyborem lekarza ktory madrze poprwadzi moja ciążę. (mam 27mm krwiaka w macicy po tym krwawieniu i caly czas mam leżeć!)
Kogo byście poleciły? dzieki z góry za pomoc.
Awatar użytkownika
hanka_12
Posty: 69
Rejestracja: 04 lut 2008 01:00

Post autor: hanka_12 »

Cześć dziewczyny mam prośbę czy możecie mi napisać czy w klinice w bydgoszczy wykonują aid ile to kosztuję i jak dobierają nasienie z góry dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
monika1901
Posty: 37
Rejestracja: 25 lip 2009 00:00

Post autor: monika1901 »

[TIKA!!! polecam dr Wasilewskiego który przyjmuje na Osowej Górze prywatnie!
HANKA 12!!! jest tylko jedna klinika w Bydgoszczy na Osowej Górze- dr. Szymańskiego którą odradzam! za zwykłą wizytę 20 minutową zapłaciłam 450 zł. dlatego jeżeli chcesz skorzystać z dobrej i fachowej pomocy polecam klinikę w Poznaniu. Bydgoszcz to starta czasu. wiem sama po sobie- zmarnowałam tu 5 lat leczenia na bezpłodność. POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
tika
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2010 01:00

Post autor: tika »

monika1901 - dzieki, slyszalam juz o tym lekarzu tylko wlasnie sie zastanawiamy czy wybrac jakas taka slawe czy lepiej dobrego mniej znanego lekarza ale bardzo zaangazowanego.. kurcze to jest dylemat...dzieki za rade i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kulka24
Posty: 54
Rejestracja: 14 mar 2010 01:00

Post autor: kulka24 »

Witam serdecznie, jestem tu nowa i chciałabym się dowiedzieć czegoś o dobrych lekarzach zajmujących się niepłodnością. Jesteśmy z mężem po dwuletnich staraniach się o dziecko. Po konsultacji u doktora Szczęsnego wylądowaliśmy w Poznaniu u doktora Żaka, który po dwóch badaniach nasienia męża stwierdził, że nadajemy się tylko na in vitro. Dowiedzieliśmy się, że nie należy on do zbyt dobrych lekarzy, że prawie każdą parę wysyła na in vitro. Nie wiemy gdzie się poruszać, do jakiego lekarza się udać, żeby uzyskać konkretną i dobrą diagnozę. Który lekarz jest godny zaufania i przede wszystkim czy jest skuteczny w tym co robi? Bardzo proszę o jakieś informacje.
Awatar użytkownika
tika
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2010 01:00

Post autor: tika »

kulka24 - mój mąż leczy się i dr. Romana Kotzbacha w Bydgoszczy. Nie chce tutaj nikogo faworyzować ale akurat mojemu mężowi pomógł. A uwierz mi sytuacja była beznadziejna (listopad 2009: 330tys plemnikow/1ml, A-0%, B-5%, C-5%, D-90%) później wyniki z marca 2010: 17ml/1ml, A-8%, B-2%, C-10%, D-80%) i wystarczyło żeby zaszła w ciążę naturalnie :) pozdrawiam i życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
kulka24
Posty: 54
Rejestracja: 14 mar 2010 01:00

Post autor: kulka24 »

A można jakieś namiary na tego Kotzbacha ? mój mąż ma aktualnie badanie z marca A- 0% B- 10% C- 20% D- 70%. Chciałabym je skonsultować z jakimś dobrym lekarzem, a nie z takim jak ten Żak z Poznania, który wogóle nam niczego nie wyjaśnił tylko od razu na in vitro się umawiał!
Awatar użytkownika
tika
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2010 01:00

Post autor: tika »

kulka24 - tutaj masz stronkę gdzie znajdziesz wszystkie informacje:
http://www.ginekolog-androlog.pl/
Awatar użytkownika
monika1901
Posty: 37
Rejestracja: 25 lip 2009 00:00

Post autor: monika1901 »

TIKA!!! dr Wailewski jest godny polecenia. ale jeżeli chodzi o ciąże to nie wiem. ja się leczę na niepłodność 5 lat i on jako jedyny niczego nie ukrywał i złą wiadomość bardzo dobrze i delikatnie mi przekazał. za kilka miesięcy czeka mnie leczenie w klinice w Poznaniu. Gratuluje że tobie się udało i oby wszystko było dobrze. buzialki
Awatar użytkownika
kulka24
Posty: 54
Rejestracja: 14 mar 2010 01:00

Post autor: kulka24 »

WITAM ,JESTEM PO WIZYCIE U DOKTORA KOTZBACHA, KTÓREGO POLECIŁA MI JEDNA Z WAS. WŁAŚNIE JUTRO JADĘ UMÓWIĆ SIĘ NA BADANIE HSG, MĄŻ DOSTAŁ SKIEROWANIE NA KILKA SZYBKICH BADAŃ I DO DZIEŁA. ABSOLUTNIE MOŻNA ZASTOSOWAĆ W NASZYM PRZYPADKU INSEMINACJĘ, BO SĄ DOBRE PLEMNIKI. a JUŻ BYLIŚMY ZAŁAMANI.... NIE JEST TAK ŹLE JAK NAM MÓWIŁ DR ŻAK Z POZNANIA. WIDAĆ, ŻE ZNA SIĘ KOTZBACH NA RZECZY! WIELKIE DZIĘKI
Awatar użytkownika
tika
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2010 01:00

Post autor: tika »

Kulka24 - rób to HSG i się nie denerwuj tylko:) ja właśnie w cyklu po hsg zaszłam naturalnie w ciąże:)a wyniki mojego męża były tez nie za dobre... życzę Wam powodzenia!!!
Awatar użytkownika
kasiaa88
Posty: 251
Rejestracja: 12 maja 2010 18:08

Re: LEKARZE W BYDGOSZCZY

Post autor: kasiaa88 »

Czesc dziewczyny;) Wkoncu znalazlam watek o bydgoskich lekarzach;)

Lecze sie od roku i Dr.Sobocinskiego,niestety bez skutku i coraz bardziej mysle o inseminacji, ale z tego co wyczytalam to bydgoszczy nie polecacie? Wiem ze Dr. Sobocinski tez robi inseminacje i tak sie zastanawiam czy u niego ja zrobic czy do kliniki jechac...

Ogolnie lecze sie od 2 lat od 3 staram o dzieciatko... Pierwszy rok straciam na konowalow w moim miescie... :(
Niedoczynność tarczycy, pco, cukrzyca typu II, nadciśnienie, HSG-ok, armia po walce-ok. Walczymy od 2008.

Ze strachu przed IVF ;) nasz Naturalny Cud!
24.05.14- II kreseczki :testI:
Betka rośnie :)
07.06.14- słyszeliśmy serduszko!

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvwn156y0djhrm.png

22.01.2015 Urodził się nasz synuś!!! <3 <3
Awatar użytkownika
free77
Posty: 1481
Rejestracja: 08 sty 2009 01:00

Re: LEKARZE W BYDGOSZCZY

Post autor: free77 »

My leczylismy sie i u Dr.Sobocinskiego i u Zaka, nam pomogl Dr. Wasilewski i jego bede polecac!!!!!!!!!!
Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywać poza twoim ciałem.
Awatar użytkownika
kasiaa88
Posty: 251
Rejestracja: 12 maja 2010 18:08

Re: LEKARZE W BYDGOSZCZY

Post autor: kasiaa88 »

free77 pisze:My leczylismy sie i u Dr.Sobocinskiego i u Zaka, nam pomogl Dr. Wasilewski i jego bede polecac!!!!!!!!!!
Wlasnie zastanawialm sie nad zmiana lekarza na Dr.Wasilewskiego... Ale czy Sobocinski wysle mu chociaz ksero mojej karty? Zeby widzial Dr.Wasilewski jakie leki mialam brane,cykl jaki mialam,jajeczkowanie , ogolnie przebieg leczenia. Dobrze by bylo...
Niedoczynność tarczycy, pco, cukrzyca typu II, nadciśnienie, HSG-ok, armia po walce-ok. Walczymy od 2008.

Ze strachu przed IVF ;) nasz Naturalny Cud!
24.05.14- II kreseczki :testI:
Betka rośnie :)
07.06.14- słyszeliśmy serduszko!

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvwn156y0djhrm.png

22.01.2015 Urodził się nasz synuś!!! <3 <3
Awatar użytkownika
kotekpsotek
Posty: 82
Rejestracja: 06 lut 2009 01:00

Re: LEKARZE W BYDGOSZCZY

Post autor: kotekpsotek »

Nam bydgoscy lekarze robili niepotrzebne nadzieje (witamninki dla M, stymulace dla mnie) w końcu trafiliśmy do Novum w Wawie, gdzie od razu zakwalifikowali nas na ICSI - inseminacja w naszym przypadku jest bez szans (a kilku z Bydgoszczy nas na to namawialo przy wynikach męża poniżej 5 mln)... tak więc uważajcie, i podchodzcie ostrożnie do obiecanek, bo nadzieja jest złudna... my ją mieliśmy a przy okazji straciliśmy sporooo pieniędzy by tylko posłuchać od lokalnych fachowców, że będzie ok w cyklu naturalnym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”