BYDGOSZCZ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nadzieja_29
Posty: 48
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Post autor: nadzieja_29 »

Witajcie.
Ja wybieram się własnie do kliniki Genesis w Bydgoszczy, ale najpierw chciałabym umówić sie na prywatną wizytę do doktora Szymańskiego. Dlatego chcialabym bardzo prosić jesli ktoś ma namiery na dr. Szymanskiego o przeslanie na moje gg. Bede naprawde bardzo wdzieczna, slyszalam wiele pozytywnych opini na jego temat.
Bylam juz w jednej klinice w Poznniu i musze Wam powiedzieć, ze bardzo lekcewazaco podchodzi sie tam do pacjentów, przyjechalismy z mezem rozczarowani, nic sie nie dowiedzielismy a stracilismy troszke kaski, tylko nie wiem za co! Bardzo prosze o kontakt z dr. Szymańskim

moje gg: 4567616
Awatar użytkownika
Aldik
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2004 00:00

Post autor: Aldik »

Dziewczyny pozwolicie, że i ja coś napiszę. Przez 5 lat jeździłam do Bydgoszczy. Bylam również pacjentką dr Szymańskiego. Już wówczas ( a było to kilka lat temu) za wizytę z usg płaciłam więcej, niż dzisiaj płaci się w renomowanych klinikach niepłodności. Dlatego popieram Majkę. Szkoda zdrowia na doświadczenia. Gdybym wówczas od razu pojechała np. do Novum być może dzisiaj byłabym już mamą. W tej chwili moje jajniki są w tragicznym stanie, a fsh wysokie. Kiedyś byłam zachwycona Bydgoszczą. Wydawało mi się, że trafiłam najlepiej jak tylko mogłam. Porównanie przyszło później. Nie piszę tego wszystkiego złosliwie. Nie o to przecież chodzi.
[i]Kriobank - I,II ICSI
Invicta - III i IV ICSI
Novum - V ICSI,2 transfery KD (2007 rok - ciąża biochemiczna, 2008 rok) 2 criotransfery (2007 i 2010r.)
Bocian - VI ICSI (2010),styczeń 2011 - nie doszło do transferu, transfer kd - 2011 r.)
MLR -0%, ANA 1:160[/i]
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

Aldikwidzę ,że niedługo testujesz ,odpalam za Ciebie Aldiczku :bigok: .Widzę ,że długą drogę już przeszłaś i trafiłas do kliniki w której i ja tezteraz jestem .Jestem zauroczona ich profesjonalizemem ,są jak dobrze zorganizowana armia w wojsku (tak określił mój Mąż) i chyba trafił w 10 tke :D
[-o< obyś już jak najszybciej doczekała się swojego maleństwa
nadzieja_29 nie mam namiarów ale chyba wystarczy poszperać dobrze w internecie :-k ...
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Awatar użytkownika
Aldik
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2004 00:00

Post autor: Aldik »

Majka dzisiaj już bedę wiedziała. Boję sie bardzo wyniku. Byłabym w lepszej formie psychicznej, gdybym miała przynajmniej 2 mrozaczki. A tak, sama rozumiesz, to byłby cud a ja jestem realistką.
Co do Novum, to powiem jedno - mają najlepsze labolatorium w Polsce. Z niedojrzałych komórek uzyskują dojrzałe. Nawet w Kriobanku tego nie robią.
[i]Kriobank - I,II ICSI
Invicta - III i IV ICSI
Novum - V ICSI,2 transfery KD (2007 rok - ciąża biochemiczna, 2008 rok) 2 criotransfery (2007 i 2010r.)
Bocian - VI ICSI (2010),styczeń 2011 - nie doszło do transferu, transfer kd - 2011 r.)
MLR -0%, ANA 1:160[/i]
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

Aldik będę wyczekiwała dobrych wiadomości od Ciebie [-o<
Co do laboratorium to jestem pod wrazeniem .U mnie prawie 100 % zapłodnionych komórek ,pięknie się dzieliły a jedna niedojrzała wyjęta ,raptem sobie dojrzała 8O =D> .Mam porównanie bo jak to się mówi "z niejednego pieca chleb jadłam " i troszke wiosen mam juz za soba :wink: .Dlatego nawet jak mi sie nie uda tym razem to pozostanę juz w nOvum .
:bigok:
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Awatar użytkownika
lori65
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2007 01:00

Post autor: lori65 »

Nadzieja 29 numer jest na stronie internetowej www.ivfbydgoszcz.pl. Ja jestem po drugim ICSI w Genesis dr.Szymańskiego. Jestem w ciąży, choć po pierwszym ICSI byłam załamana... nie wolno tracic nadziei, a niepłodność to nie jest wiedza tajemna, którą posiedli tylko lekarze z wielkich miast. W Bydgoszczy też jest laboratorium, bank nasienia, kriobank i wszystko czego potrzebujemy,by zajść w ciążę. Powodzenia.
Awatar użytkownika
nadzieja_29
Posty: 48
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Post autor: nadzieja_29 »

Lori65 dziekuje za wsparcie. Ja i moj maz nie poddajemy sie chociaz jego wyniki wyszly bardzo zle. Okazalo sie ze w nasieniu nie ma plemnikow, a lekarz w Poznaniu gdzie robilismy badania poprostu nas skreslil, odebral ostatnią nadzieje. Mam jeszcze jedno pytanko do was kochani, czy w Genesis w Bydgoszczy przeprowadza sie biopsje jader? Wiem ze ni poddamy sie tak latwo i bedziem walczyc do konca:) Pozdrawiam Kasia

Dodane po: 19 godzinach 11 minutach:

Dziewczyny nie wiecie dlaczego nie mozna sie dodzwonic do GENESIS, dzwonie caly dzien i nic nikt nie odbiera, zalacza sie tylko automatyczna sekretarka, czy mam poprawny numer: 052 3490630, 052 3490645?
Lori 65 dzieki za stronke ale nie mge na nia wejsc nie wiem dlaczego:(
Pozdrawoam serdecznie:)
Awatar użytkownika
aga113
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2007 01:00

Post autor: aga113 »

nadzieja29 masz dobre numery, oni przyjmuja po 15 i na pewno we wtorki i srody, sprobuj popoludniu, powodzenia, papapa
Awatar użytkownika
nadzieja_29
Posty: 48
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Post autor: nadzieja_29 »

Aga 113 dziekuje Ci bardzo bardzo, własnie się zarejestrowałam do dr Szymanskiego w wtorek na 15.30. Jestesmy dobrej mysli, zobaczymy co doktor powie po tej wizycie. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
dolorsikj
Posty: 20
Rejestracja: 21 lis 2007 01:00

Post autor: dolorsikj »

Hej. Jestem na tym wątku nowa i może trochę odbiegnę od tematu, ale borykam się z chlamydią, która jak wiadomo też może być przyczyną bezpłodności i powikłań w ciąży.
Jestem już po antybiotykoterapii i chciałam zrobić badania kontrolne...
Niestety tam gdzie wcześniej robiłam badania na przeciwciała z krwi robią tylko klasę IgG czyli czy chlamydia była kiedyś obecna... A to już przecież wiem... Badanie w klasie IgM natomiast mogą zrobić i przesłać dalej ale to kosztuje 170zł + koszt przesyłki. Nie wiem czy nie pomyliły z genetycznymi bo tyle właśnie kosztują genetyczne. IgG kosztowały mnie 30 zł więc to trochę przepaść...
W ogóle lekarz który mnie leczył powiedział że nie trzeba robić żadnych badań kontrolnych, ale ja tego tak nie zostawię. Chcę mieć pewność.

Tak w ogóle jestem z Torunia i poza tymi badaniami z krwi można też u mnie zrobić te genetyczne w Citomedzie. Trzeba jednak kupić zestaw za 170zł do wymazu, iść na wizytę do gina zrobić ten wymaz - kolejne 50 zł, zanieść próbkę.
Naczytałam się zaś że próbki są bardzo nietrwałe i ogromne znaczenie ma ich zabezpieczenie i transport. Czy ja to moge zapewnić i na ile wiarygodne będzie wtedy badanie?

PROSZę O INFORMACJE JEśLI KTOś Z WAS WIE GDZIE W TORUNIU, BYDGOSZCZY, OKOLICACH MOżNA ZROBIć BADANIA NA CHLAMYDIE?
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

A CZY KTOŚ WIE GDZIE W TORUNIU MOZNA ZROBIĆ BADANIA IMUNOLOGICZNE I MOŻE KTOŚ ZNA JAKIEGOŚ IMUNOLOGA ?
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008 10:26 przez MAJKA10, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aldik
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2004 00:00

Post autor: Aldik »

Majka również jestem zainteresowana badaniami immunologicznymi, przynajmniej tymi podstawowymi. Jak będziesz wiedziała gdzie można zrobić te badania to daj znać.
[i]Kriobank - I,II ICSI
Invicta - III i IV ICSI
Novum - V ICSI,2 transfery KD (2007 rok - ciąża biochemiczna, 2008 rok) 2 criotransfery (2007 i 2010r.)
Bocian - VI ICSI (2010),styczeń 2011 - nie doszło do transferu, transfer kd - 2011 r.)
MLR -0%, ANA 1:160[/i]
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

Aldikniestety w Bydgoszczy chyba nie można ...szukałam w vitalabo ale tam nie ma takich badań .Szczególnie zależy mi na badaniu NK .........Chyba zostaje Warszawa
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008 10:26 przez MAJKA10, łącznie zmieniany 1 raz.
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Awatar użytkownika
Aldik
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2004 00:00

Post autor: Aldik »

Majka a ty jesteś z Bydgoszczy? Ja to badanie robię w Toruniu. Położna pobiera mi wymaz i zawożę to do szpitala na Bielanach do laboratorium. Wynik przesyłają mi pocztą. Kiedyś próbowałam zrobić to badanie w przychodni (zarówno prywatnej jak i państwowej). Tam jednak musiałabym czekać za terminem do ginekologa, a potem za wynikiem. To wszystko drogo kosztowałoby (wizyta + badanie). Tak jak robię jest prościej. Płacę 25 zł.
[i]Kriobank - I,II ICSI
Invicta - III i IV ICSI
Novum - V ICSI,2 transfery KD (2007 rok - ciąża biochemiczna, 2008 rok) 2 criotransfery (2007 i 2010r.)
Bocian - VI ICSI (2010),styczeń 2011 - nie doszło do transferu, transfer kd - 2011 r.)
MLR -0%, ANA 1:160[/i]
Awatar użytkownika
weldi67
Posty: 1184
Rejestracja: 05 sty 2007 01:00

Post autor: weldi67 »

Czesc dziewczyny!
Ja robiłam badania immuno w Łodzi,podaje adres dla zainteresowanych ul.Szczanieckiej 4 tel.(42)6409552 (pn.-pt.w godz.14.00-20.00)
www.apc-analizy.pl
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”