Strona 1 z 1

Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

: 23 kwie 2020 23:54
autor: Vanotek
Niniejszym zgłaszam, iż mam warunki i chęci, aby przyjąć dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej. Zatem jeżeli któryś MOPS lub PCPR ma za mało rodzin zastępczych, to chętnie pomogę.

Jeśli chodzi o szkolenie, to mam wszystkie wymagane dokumenty, aby do niego przystąpić, ale w moim rejonowym PCPR szkolenie ma być dopiero we wrześniu, (przy czym to jeszcze nic pewnego, ze względu na panującą pandemię - stąd mój post tutaj). Jeżeli więc ktoś chciałby mnie przeszkolić (nawet odpłatnie), to formalnościom stanie się zadość. Szkolenie mogę również odbyć w trakcie opieki nad przyjętym dzieckiem.

Proszę o kontakt: vanotek@protonmail.com

Ogłoszenie jest ważne, dopóki jest widoczne.

Re: Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

: 25 kwie 2020 10:09
autor: zastepcza
witaj.Stowarzyszenie Nasz nowy dom,prowadzi szkolenia online.Znajdziesz na fb. Stowarzyszenie nowy dom. Żyraków.Pozdrawiam :-)

Re: Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

: 30 kwie 2020 10:04
autor: Vanotek
Dzięki wielkie! :-D
Pozdrowionka

Re: Przyjmę dziecko w ramach rodziny zastępczej niezawodowej

: 06 maja 2020 22:26
autor: wiskas
Jesteśmy rodziną zastępczą niezawodową mamy kwalifikacje aby zostać rodziną zawodowa wszelkiego typu. W naszym. Powiecie nie ma zapotrzebowania na rodzinę zawodową specjalistyczną którą chcemy być.Jesjest powiat w którym będzie jest taka potrzeba chętnie przyjmiemy dziecko z orzeczeniem. Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi z niedosłuchem i niedowidzących. Obecnie jest u nas jedno dziecko w rz. Mamy też kwalifikacje zawodowe do pracy z dziećmi. Szczegóły podam na priv.