PILNIE POSZUKUJE RZ KTORE KONCZYLY PRIDE W PCPR STRZELINIE

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
demeter1234
Posty: 297
Rejestracja: 01 sty 2009 01:00

PILNIE POSZUKUJE RZ KTORE KONCZYLY PRIDE W PCPR STRZELINIE

Post autor: demeter1234 »

Witam wszystkich bardzo pilnie poszukuję osób które ukończyly szkolenie PRIDE na rodziny zastępcze organizowane przez PCPR w Strzelinie. Ja wraz z mężem ukończyłam takie szkolenie, pcpr organizowal je wraz z psychologicznym centrum diagnostyczno-terapeutyczno-badawczym. Problem polega teraz na tym iż pcpr wyslal nam zaswiadczenie o ukonczeniu kursu na rodzine zastepcza ale bez kwalifikacji. I nie potrafimy się tej kwalifikacji doprosic gdyż pan psycholog prowadzący szkolenie twierdzi że musi nasze dokumenty przewieś do osrodka adopcyjnego, ale jest to dla mnie dosc dziwne poniewaz my nawet nie podpisywalismy zgody na przekazywanie naszych danych osobowych osobą trzecim a w tym wypadku osrodek adopcyjny bylby osobą trzecia. Poza tym szkolenie zakonczylo sie 15.01.2011 roku a do dnia dzisiejszego pcpr ani rzekomy osrodek nie wydal nam kwalifikacji. Kto wkoncu powinien nam ta kwalifikacje wydac?? Sprawa jest pilna poniewaz mamy stac sie rz dla dzieci z rodziny i sad dal mi tydzien na dostarczenie kwalifikacji i opinii z pcpr-u. Prosze o pomoc poniewaz juz sama jestem bezsilna
maj 2009 operacja zylakow u meza
pazdziernik plast-med czekamy na cud :))
30.01.2010 1 IUI - nieudana :(
27.02.2010 2 IUI - nieudana :(
27.03.2010 3 IUI- nieudana:(
22.04.2010 4 IUI - nieudana :( koniec walki daje sobie spokoj, będzie to co musi być...
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Re: PILNIE POSZUKUJE RZ KTORE KONCZYLY PRIDE W PCPR STRZELIN

Post autor: Madźka »

Ukończenie szkolenia NIE JEST jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji.

a wiecie jaką opinię wystawił Wam PCPR?
Może coś jest nietak i stąd brak/opóźnienie w kwalifikacji?

Zadzwońcie do tego Osrodka i zapytajcie.
Awatar użytkownika
demeter1234
Posty: 297
Rejestracja: 01 sty 2009 01:00

Re: PILNIE POSZUKUJE RZ KTORE KONCZYLY PRIDE W PCPR STRZELIN

Post autor: demeter1234 »

Juz wszystko mamy ale nie polecam wspolpracy z tym wlasnie pcpr-em
maj 2009 operacja zylakow u meza
pazdziernik plast-med czekamy na cud :))
30.01.2010 1 IUI - nieudana :(
27.02.2010 2 IUI - nieudana :(
27.03.2010 3 IUI- nieudana:(
22.04.2010 4 IUI - nieudana :( koniec walki daje sobie spokoj, będzie to co musi być...
Wiara
Posty: 106
Rejestracja: 07 sty 2004 01:00

Re: PILNIE POSZUKUJE RZ KTORE KONCZYLY PRIDE W PCPR STRZELIN

Post autor: Wiara »

Madźka witaj, co się tu dzieje nie mogę się odnaleźć w tych zmianach pozdrawiam ciepło. :D
R-pozdrawia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”