dzieci innej narodowosci

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slonce1
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2006 00:00

dzieci innej narodowosci

Post autor: slonce1 »

Witam!
Czy moze ktos z was wie czy u nas w Polsce sa w dd dzieci innej narodowosci? Pytam bo chcialabym zaopiekowac sie takim dzieckiem. Wydaje mi sie ze "takich" dzieci ludzie raczej nie chca brac zeby za bardzo sie nie odroznialy nie rzucaly sie w oczy zeby pasowaly do reszty rodziny..... Nie wiem moze jestem w bledzie?
Awatar użytkownika
Gość

Re: dzieci innej narodowosci

Post autor: Gość »

są:)
Swojego czasu ... nie tak dawno zresztą... miałam "zaproponowaną" 2 dzieci innej narodowości- ale z innego powiatu niż mów. w tym czasie pojawiło się dzieciątko w naszym powiecie i zrezygnowaliśmy. Proponuje zgłosić sie do OAO Otwock bo właśnie dzięki nim miałam taką "propozycję" :):)przepraszam ze to tak przedmiotowo brzmi :roll: muszę poszukać zamiennika:)
ewalublin
Posty: 10
Rejestracja: 24 wrz 2010 20:24

Re: dzieci innej narodowosci

Post autor: ewalublin »

U nas było kilkoro dzieci innej narodowości ( trójka, z czego dwójka to dzieci o ciemnej karnacji skóry) i te dzieci zostały doskonale "dopasowane" przez OA do rodziców adopcyjnych z polski. U koleżanki też, także wydaje mi się że nie ma z tym większych problemów.
Awatar użytkownika
slonce1
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2006 00:00

Re: dzieci innej narodowosci

Post autor: slonce1 »

Dzieki za odpowiedzi.Ciesze sie ze nie jest tak zle jak myslalam :) Myslalam zeby wziac do siebie dzieci dziecko innej narodowosci ktore ma beznadziejna sytuacje i nie ma tyle szczescia co dzieci o ktorych pisala ewalublin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”