Kontakt z biologicznym rodzicem-rodzicami

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sly74
Posty: 121
Rejestracja: 30 maja 2007 00:00

Kontakt z biologicznym rodzicem-rodzicami

Post autor: sly74 »

Witajcie

Tak czytam wiele Waszych wypowiedzi na temat kontaktow z biologicznymi rodzicami .Jesli Ci rodzice nie sa alkoholikami a dzieci sa na tyle silne i zdrowe to jestem za tym aby utrzymac kontakt ..
Ale jesli Ci rodzice sa alkoholikami i do tego sie awanturuja i do tego dziecko-dzieci maja problemy (nie zawinione przez nich)urodzily sie wrazliwe to wtedy od takich rodzicow trzeba uciekac jak najdalej.
To jest moj punkt widzenia,przezylem troche w swoim zyciu i dlatego o tym napisalem.Moze cos napisze wiecej w pozniejszym czasie .
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

sly74 czasami my rodzice zatępczy nie mamy wyboru ( możemy jedynie ograniczać kontakt poprzez zgłoszenie incydentów sądowi). Moja córa ma 'przysądzone" spotkania 1 raz w miesiącu. Początkowo były systematyczne - lecz mała nie chciała mnie wypuscić z pomieszczenia 'spotkań" (nawet do wc).
Awatar użytkownika
sly74
Posty: 121
Rejestracja: 30 maja 2007 00:00

Post autor: sly74 »

aguleka te spotkania jak sie odbywaly?czy ktos je kontrolowal tzn jakis psycholog?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”