Ile nas jest? Przedstawmy się!

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

dziewzyny dawać dawać na liste ;) przypominajcie sie jakby co ...wszak ja kobieta zakręcona jestem hihi:)
nika0921
Posty: 1877
Rejestracja: 09 mar 2009 01:00

Post autor: nika0921 »

agulek pisze:wszak ja kobieta zakręcona jestem hihi:
oświadczam że nie tylko ty gdyz ja przedstawiłam sie tylko nie tam gdzie trzeba :oops: :lol:
~~Nigdy nie patrz z góry na nikogo, chyba że właśnie pomagasz mu wstać~~
Awatar użytkownika
Ewa
Posty: 198
Rejestracja: 10 kwie 2002 00:00

Post autor: Ewa »

agulek pisze:dziewzyny dawać dawać na liste ;)
To poproszę:
Ewa - od marca 2005 r. mama zastępcza (samodzielna) 9-letniej (dziś) Dusi.

Podczytuję Was od jakiegoś czasu, tj. odkąd się rozkręciłyście, tutaj i na Pogadajmy.

Ps. Przy okazji pozdrawiam agulka - z którą pisałam jakiś czas temu (i pewnie z mojej winy przestałyśmy :oops: ).

Wanielka - dołączaj do mnie, będzie mi raźniej. Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
ilcia811
Posty: 1376
Rejestracja: 25 sty 2008 01:00

Post autor: ilcia811 »

witaj Ewa
zapraszam na pogadamy ,napisz cos więcej o sobiei dzieciaczku


Agulek
proszę dopisać mnie na liste ponownie oczekujących
chyba się doczekamy co nie :lol:
Awatar użytkownika
Moki
Posty: 120
Rejestracja: 07 sty 2009 01:00

Post autor: Moki »

witam wszystkich już od dawna piszę na tym forum lecz niestety nie tak często jak bym chciała :roll: chyba jestem na liście RZ dwójki dzieci i adopcyjną Wiktorii 12 lat
zastępczą Patryka 9 lat
Sylwi 7 lat
lecz chciałabym przyjąć jeszcze dzieci
będę się starała ale u nas jest to bardzo trudne mało jest zainteresowanych rodzicielstwem zastępczym :cry:
Awatar użytkownika
monika115
Posty: 139
Rejestracja: 22 gru 2009 01:00

Post autor: monika115 »

i ja się witam!
końcem września wylądowaliśmy z mężem w MOPSie. po dość dużych bojach zakwalifikowali nas na kurs, który ma się rozpocząć (dopiero) na wiosnę. jesteśmy z południa polski, a konkretnie z bielska-białej.
Awatar użytkownika
tess83
Posty: 430
Rejestracja: 04 cze 2009 00:00

Post autor: tess83 »

Witaj Monika!
A dlaczego nie chcieli Was zakwalifikować na kurs? Pewnie teraz czekacie z niecierpliwością. Ja nie mogłam się doczekać :) Powodzenia
Awatar użytkownika
monika115
Posty: 139
Rejestracja: 22 gru 2009 01:00

Post autor: monika115 »

ech, długa historia. i nie wiem gdzie ją opowiedzieć, bo nie widzę przy RZ tematu "pogaduch"... może czas założyć taki wątek tutaj? chętnie bym tak pogadała.
Awatar użytkownika
tess83
Posty: 430
Rejestracja: 04 cze 2009 00:00

Post autor: tess83 »

/phpbbforum/viewtopic.php?t=69465
proszę
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

monika115
Ziomalu witaj!!! A gdzie bedziecie mieć kurs w Towarzystwie Psychoprofilaktycznym czy w OAO?
Zapraszamy na pogaduchy!
Awatar użytkownika
monika115
Posty: 139
Rejestracja: 22 gru 2009 01:00

Post autor: monika115 »

witaj! ziomalu...? hm, podbeskidzie?
właśnie wysmarudziłam mega posta na pogaduchach ;)
Awatar użytkownika
tess83
Posty: 430
Rejestracja: 04 cze 2009 00:00

Post autor: tess83 »

Witaj :D
Awatar użytkownika
ilcia811
Posty: 1376
Rejestracja: 25 sty 2008 01:00

Post autor: ilcia811 »

liliowy motylku koniecznie dołącz do nas do pogaduch :lol:
tu masz link/phpbbforum/viewtopic.php?t=69465
a pozatym witaj serdecznie
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Post autor: ktbs »

jestem :)
a więc witaj :)
moja córa też Wiktoria tylko ciut starsza :D

a komplet pogotowiowy to u was 2? czy córę też doliczasz?
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
Awatar użytkownika
multimarta
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2010 01:00

Post autor: multimarta »

Witam serdecznie!!! Jak miło ,że jest takie miejsce gdzie można porozmawiać o podobnych problemach, w podobnej tematyce! Jestem tu nowa, tak w zasadzie po raz pierwszy w życiu piszę na forum także jeśli robię coś źle to proszę o podpowiedzi i wskazówki. Wraz mężem ukończyliśmy kurs na rodzinę zastępczą w sierpniu 2009 roku. Na kurs czekaliśmy ponad 3 lata!!! (Grudziądz). Jesteśmy po diagnozie, testach psychologicznych, mamy bardzo dobrą opinię i ....to niby koniec ale jednak początek! Jesteśmy już trochę znicierpliwieni ponieważ nadal w naszym domku nie pojawił się nikt NOWY. W przepełnionych domach dziecka okazuje się ,że nie ma małych dzieci (do lat3) do rodzin zastępczych , które deklarują się na adopcję. Ze względu na fakt , iż z czasem pragniemy dziecko adoptować musi być to dziecko "czyste " prawnie i nie może wywodzić się z Grudziądza. Szukamy dziecka na własną rękę gdyż formalnie nic się nie dzieje w tym kierunku. Dzwonimy po placówkach i ośrodkach w naszym powiecie ale na razie i tak i tak stoimy w miejscu. Dzieci albo nie ma , albo są to liczne rodzeństwa . Bardzo proszę o podpowiedzi gdzie szukać pomocy, rad, wskazówek.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”